Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - ГРАДА/КВАРТАЛА/РЕКЕТИТЕ  (Прочетена 14711 пъти)

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
За всички проблеми свързани с:

- града
- квартала
- рекетите

докладвайте в тази тема!

ВНИМАНИЕ !!! ВСИЧКИ ДРУГИ ЗАПОЧНАТИ ТЕМИ ПО ТЕЗИ ВЪПРОСИ ЩЕ БЪДАТ ТРИТИ !!!
« Последна редакция: 19/12/2008 09:57:59 pm от AxllRose »
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

drunki

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
Здравей.Незнам дали е бъг,но ще пиша тук.Нямам червен Х в началния лист на рекетите?!Ако поста не ми е за тук моля кажете към кой да се обърна.

chelsea_fc

• Публикации: 223
  • Репутация +0/-0
И при мен няма  :-\

Ŧê©ħņøt®øņi©

• Публикации: 523
  • Репутация +0/-1
  • Юнайтед завинаги
И на мен ми се губи историята ама не мрънкам
Не взимай живота на сериозно, така или иначе жив от него няма да излезеш !!!

Рикардо

• Публикации: 343
  • Репутация +0/-4
И на мен ми се губи историята ама не мрънкам       
и аз съм така  :-\ или ми е невярна статистиката...  :'(                 

sakura

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
Мене пък не ми се показват героите: Влюбени, шахта, просто ги няма като картинки и трябва да налучквам къде са

Едит: Оправи се само

ignateLe

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
бутона "надясно" в града не работи !
уж зарежда а па ми седи в града  :o :o

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
работи.. просто и на съседното поле е градът..

ilian_cska

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
При мен има 1 малък проблем - като цъкна на машината за кафе ->5 кафета и ми се бъгва зима ми пари а енергията не ми пълни ;) тряя да цъкна няколко пъти така за да ми напълни

CnapKu

• Публикации: 289
  • Репутация +2/-4
WTF ?!?!?

Върбан

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-2
Оправете си бъга с рекетите,когато взема рекет не мога да се откажа от него :o ::)

Park

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Fast,CraZy with NO F-E-A-R ..
    • Мой малък,но скромен блог
туко що стана нещо странно :)

тъкмо си събрах 60к да си взема офис,и да цъкна на него и бях нападнат ..

е хубу,нищо ново,обаче след като прегледах нападателя,забелязах че в квартала мястото за рекета е продадено,но вместо да ми даде 6к ми е взело 6к за мястото :Р и пак трябваше да събирам за място ..

ник в играта - The_Real_Park .. за първи път се получава така,но незнам дали е бъг или просто нещастен случей :)
Децата са родени оптимисти, а светът бавно се опитва да ги възпита, изваждайки ги от тяхното „заблуждение“ ..

[23:36:38] xXx_GiLzAtA_xXx каза: ednata u6 kotka kazva se mi6ka i e zlobna kato ku4e

LuD1Q

• Публикации: 63
  • Репутация +3/-3
http://store.picbg.net/pubpic/53/69/94ec540e6b395369.JPG
Незнам дали е bag или не е bag но сам го срещал и преди .... може ли да го оправите най сетне(още в началото на сезона сам го срещал)  ???

Speed_krasi

• Публикации: 16
  • Репутация +0/-0
  • Що гледаш А ?!
Примен има бъг с рекетирането пише ми рекет атака 46 а нямям офис рекетвам и атаката ми е 5М как тай ?!

onl1n3r

• Публикации: 268
  • Репутация +13/-16
  • It all belongs to me...Everything that i see...
Мене пък не ми се показват героите: Влюбени, шахта, просто ги няма като картинки и трябва да налучквам къде са

Едит: Оправи се само
Не ти е зареждало просто достатъчно бързо.
Примен има бъг с рекетирането пише ми рекет атака 46 а нямям офис рекетвам и атаката ми е 5М как тай ?!
Или си се изказал неясно или нещо си се объркал...Невъзможно е...
WTF ?!?!?
http://store.picbg.net/pubpic/53/69/94ec540e6b395369.JPG
Незнам дали е bag или не е bag но сам го срещал и преди .... може ли да го оправите най сетне(още в началото на сезона сам го срещал)  ???

И на мен ми се случи веднъж, но нямах програма за правене на скрийнове и го оставих... (НЯМАМ PrintScreen...)
« Последна редакция: 9/11/2009 07:51:06 pm от onl1n3r »