Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - БОЯ (с банди/гангстери) / ЗАДАЧИТЕ  (Прочетена 23024 пъти)

Boxala

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
.     
Спечелен бой с kola 94 ден 14:30
Ти (89 315) отблъсна нападението на kola (71 959) и спечели +302 +365.4 +536.5 +241.4 +366.2.
3.    
Спечелен бой с kola 94 ден 14:30
Ти (83 737) отблъсна нападението на kola (76 284) и спечели +404.2 +250.5 +248.4 +0 +407.8.

ако си българин пиши на кирилица

CnapKu

• Публикации: 289
  • Репутация +2/-4
- А, dragonstyler го нямааа..

- А май нашия герой пак го няма  :-*

- И отново  :o Прекалява..  :D

Я ми посочете къде Dragonstyler се бие, че печели  :-X :-X Сега ше кажете той е бил в затвора.. ама не :) Той дори не беше записан!  8) Аз вече няма никога да се записвам.. и без това нищо не взимам, видиш ли, сега може да спечеля нещо  8) 8)

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Ахах то на скреена ясно се вижда че Dragonstyler е в затвора пък оня кво говори..  ;D

Snaiperista

• Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Когато нападате някоя банда и паднеш,не губиш кръв,а в 3-тия рунд ти взима 1 кръв  :o Ся забраих да напрая скреен,ама като пак стане ще едитна.

Exorcist

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Имаме следния проблем с бандата: Записани сме 5 човека. Натискам извърши престъплението. Изписва: трябва да сте поне 4. Не не са в затвора, болницата, на планина, лагер, или където и да било другаде.
По някой път се получава и така: Дава ми че съм вътре, а вместо бутона за пускане на задачата, бутона за записване. Кликна ли на него, нищо не става. Това от една седмица може би...
Админи и тем подобни в самата игра са неми явно :).
Ако някой има предложения какво да правим... да пише.

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
 4 човека нападахме банда  и като пуснахме задачата си бях на улицата. Изхвърли ме от задачата.

Екстази

• Публикации: 326
  • Репутация +1/-6
  • soмеtимеs I тhиnk . . . soмеtимеs I доn'т . . .
оо да ЯКОООООООООООООООО ... бил ме е и аз съм бил да ти еба и играта  >:( >:( >:(
Там близо край град София стърчи, аз видях, черно бесило, и твой един син, Българийо, виси на него със страшна сила !

tino

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
  • кой съм азЗз
може да сте го писали не четох мн и сега по темата на мен понякога като пребия някой ми показва отдолу на системните писма много по различна моя атака и най вероятно и противниковата атака или спада или се овеличава защо е така и защо се получава само при играчите до 100к атака ??? щото на мен вече неми се получава като съм по силен :)
Покажете, че сте българи и пишете на кирилица. :)

Snaiperista

• Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Атаката зависи с каква стратегия си:
Агресивна - +- 25%
Нормална - +-5%
Дефанзивна - +-0%

..:D0d0:..

• Гост
Задачата нещо се бъгна - като свърши рунд 1 refresh-ва страницата и пак е рунд 1 с още 30 секунди и така доста пъти.

Е такова нещо се получава при 2те обичайни забивания в 2 часа и в 4 часа, 3ти рунд обикновенно се пуска наново за 30 секнди по 3-4 пъти

s0bieski

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Хах най-накрая изрових пика тоя бъг май-само аз го имам  :P :D ??? 8)
http://img391.imageshack.us/img391/3741/prince.jpg

Loopy

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Битка   306 ден 20:19   588M   SHIT.HAPPENS   163M   Loopy   Загуба
Битка  306 ден 20:10  240M  PycHaK-nBzZzZ  161M  Loopy  Загуба

някой ще обясни ли как ста тоя номер ?

Навитакът

• Публикации: 139
  • Репутация +1/-3
  • ЛЕВСКИ FOREVER !!!
http://picbg.net/img.php?file=5f46934ad08c952d.JPG
10 минути ? 1 рунд ? как става.. ?

l0fs_El3kTrA

• Гост
еми има си определени часове в които почват рундовете, преди имаше един проблем че 12 часа беше рунда ;D така че не се оплаквай ;)

Angel Of The Death

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0