Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - БОЯ (с банди/гангстери) / ЗАДАЧИТЕ  (Прочетена 22509 пъти)

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
Angel Of The Death, когато има някой нов в бандата при пускане на битка всички са записани автоматично, на като се пробваш не се получава извършването. Решението е най-новия член на бандата да пусне някоя задача. ;)
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

Angel Of The Death

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Ами аз съм новия член !

CnapKu

• Публикации: 289
  • Репутация +2/-4
http://prikachi.com/files/971594J.jpg http://prikachi.com/files/971591i.jpg Задачите вече не са дълги, как така тия са в задача повече от 15 реални минути  ??? Или пак съм недоразбрал нещо ?
« Последна редакция: 1/07/2009 05:40:34 pm от CnapKu »

Ares__

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
Да съобщя за един бъг , никoй неможе да ме напада като се опита някой да ме нападне и му изписва че съм бил прибит 50 пъти а не ме е удрял никoи. :o

Растафараи :)

• Публикации: 221
  • Репутация +1/-3
е тва беше върха на бъгавата игра :D пребивам аз 1 и в същия момент ме хващат ченгетата и тогава някой друг ме бие докато съм хванат от ченге е как става това аз от самото престъпление дето го правя ме хваща системата а той как ме удря ?

B_sNiTcH_G

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-1
 Пребит си от Prompt Преди 0 минути
Ти (11 138 457) беше пребит от Prompt (37 771 792) и загуби -5325 -5965 -3706 -55.    
2.    Болница - Обери шкафовете Преди 3 минути
Победа!   
3.    Пребит си от modi Преди 3 минути
Ти (11 214 437) беше пребит от modi (14 417 158) и загуби -12395 -13694 -8845 -142.    
  tva normalno li e ! 3m skrit ot bitki i ma atakuvat !

XiZ

• Публикации: 142
  • Репутация +3/-4
  • P.W.N.E.D
Не е баш бъг ама когато банда, която нападате с твоята банда, прави задача пише "Не можеш да Е нападнеш." Ми малко селско е така, трябва да е "я нападнеш" :D

Аа и тва

"Дясна ръка
Имаш 10% повече атаката и защита."

по принцип хората го пишат като "Имаш 10% повече атака и защита"

liubi666

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-2
вижте какво става в този боен клуб ве4е няколко пъти се случва да бия със 100% а да не победят
това за мен е направо  не бъг ами нз какво земете си го оправете
Имам си една мечта..... да съм як... мноо як, абе вол. Говедо. И да бачкам като охрана... в дискотека. И да седя на входа, да им мажа пръстите на чалгарите с олио, да не могат да щракат.

МариоЖардел

• Публикации: 530
  • Репутация +6/-1
Нищо не ти гарантира 100% победа при двойна атака. Вярно е че играта събира хора, които потенциално могат да се победят един друг, но в малък процент може изхода да е предрешен в твоя полза/вреда. Не е бъг.
Танов: Нищо...пуснали сте ми съобщение, звъня на тоя номер, но ми пише, че е грешен кода...
Борисов: Не бе, т`ва му е ЕГН-то бе, не мобилен. Т`ва е едно момче къде рита топката с мене бе, там от Аерогарата...

:D

Борисов: Защо сте утрепали дядо ми, моя дядо?

sWiifi

• Гост
Така начи не мое да ми каете че спецове се падат на случаен принцип.От сума ти обири почти нищо не хващаме (аз не съм взимал спец от маса време де...) и съм забелязал че ако се падне спец то той се пада на някой от по-новите членове на бандата.И са ако некой се изцепи че сичко е било до късмет....пфф.

е поне си вземал поне 1 ми аз горката в сезон 2.0 спец не съм вземала само оръжия и то скапани  ;D ;D
« Последна редакция: 2/03/2011 04:55:44 pm от sWiifi »

ънкноун

• Публикации: 351
  • Репутация +0/-11
нападам един с 6 кръв(все пак 80к са си 80к),победа  и  в болницата,вместо да остана на 1 кръв

7 години не пуших,не пих,не взимах наркотици и тръгнах 1-ви клас

skerd

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-0
  • Които играе той печели
Хах най-накрая изрових пика тоя бъг май-само аз го имам  :P :D ??? 8)
http://img391.imageshack.us/img391/3741/prince.jpg
ами да май само ти го имаш
Казват ,че неса те но невярвайте :)

Blue Ultras

• Публикации: 287
  • Репутация +1/-2
  • Господ Бог съм АЗ !
ами да май само ти го имаш

Спри да спамиш в темите и да ровиш в стари теми,за да дигнеш постовете си! :)
Всички сте мизерници бездарни с дебели портмонета !

SK GAMING NOW AND FOREVER !

ънкноун

• Публикации: 351
  • Репутация +0/-11
това бъг ли е?

7 години не пуших,не пих,не взимах наркотици и тръгнах 1-ви клас

Blue Ultras

• Публикации: 287
  • Репутация +1/-2
  • Господ Бог съм АЗ !
това бъг ли е?

Не е бъг! Просто не показва атаката,защото имате много голяма разлика! Това се въведе,за да не може по-слаб играч да помага на по-силен свои приятел като се блъсне на някой,с близък респект на приятеля му и му кажа колко атака е. :)
Всички сте мизерници бездарни с дебели портмонета !

SK GAMING NOW AND FOREVER !