Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - Дисплей / Логин / Неработещи менюта  (Прочетена 28244 пъти)

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
Ако възникне проблем с:

- визуализацията на играта
- влизането в играта
- използването на менютата в играта

... моля докладвайте тук!

ВНИМАНИЕ !!! ВСИЧКИ ДРУГИ ПОВДИГНАТИ ТЕМИ ПО ТЕЗИ ВЪПРОСИ ЩЕ БЪДАТ ТРИТИ !!!
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

Englishboy

• Публикации: 28
  • Репутация +0/-2
  • Englishboy
Може ли да знам кога ще бъде оправен проблема?
Всички в България носят пижами на Spiderman а Spiderman носи пижама на Englishboy

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
- За хората които не са на ясно - потребителя по-горе пусна снимка с нереднос в класацията.

Това се случва когато се променят статистики в базата данни и неможе да обработи всички заявки. Това не е болка за умиране и е доста добре за тебе защото другите немогат да те намерят и да те бият!

Проблем в момента такъв - НЯМА! Това са временни нередности!
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

xaxow

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
 Да и при мен е така. Праща ме на логин страницата. Междувременно ме пребиха два три пъти и ся съм в реанимацията.Не мога да си прибера оборотите и продукцията. Някаква компенсация??  >:(

to az imam virus apa moje da e ot tova
Ти имаш, ма аз нямам. Грешката е в кода. Жалко е така да си губите потребителите.
« Последна редакция: 1/01/2009 12:07:19 pm от xaxow »

V.I.P.

• Публикации: 878
  • Репутация +10/-11
  • Yeah, I am a spammer baby, ain't nobody perfect
nemoga da si flqza v reg izhvarlq me i na drug priqtel taka kakvo stava be  ??? ??? ??? ???
Ако цъкнеш някъде и те изхвърля играй с мозилла и изтрий бисквитките, а ако като натиснеш логин и те изхвърля това е защото си превишил лимита от 12 часа игра на ден.
И във форума се пише на КИРИЛИЦА

[22:16:26] |͇̿М͇̿у͇̿к͇̿о͇̿л͇̿и͇̿н͇̿ь͇̿о͇̿| каза: Оооо, велики фараоне...
[01:35:48] Mookie каза: Веднъж бях в една зала и компа нещо лагна... Натисках ентъри, стрелки, шпации, и по едно време се появи некква нагъЗена кака

slavi_pi4a

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Вече е го оправих  :) :)

crimson

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Помощ!!! Бъгна  се нещо... не мога да играя. Когато вляза в профила и дам например да ограбя двоиката или да вляза в банка веднага ми излиза от профила?!?! Моля помогнете!

Active

• Публикации: 81
  • Репутация +0/-1
  • Ония де натръти снежанка :D
Да питам нещо и аз  ;D Защо статистиката с кои е спечелил наи много респект,наи много победи/загуби,влизания в затвора и арестите не работи ?!
TRANCE is my RELIGION!!!TIESTO is my GOD!!!

koisitiwe(стига кеф) :D

• Публикации: 44
  • Репутация +0/-0
  • Everybody hates me :) <3
Помощ!!! Бъгна  се нещо... не мога да играя. Когато вляза в профила и дам например да ограбя двоиката или да вляза в банка веднага ми излиза от профила?!?! Моля помогнете!

Изтрий си бисквитките , или играй с мозила...

Екстази

• Публикации: 326
  • Репутация +1/-6
  • soмеtимеs I тhиnk . . . soмеtимеs I доn'т . . .
алооо паследните ми 15 сестемни ги няма  >:( >:( ник : EkcTa3uTy... аре оправете го !  >:(
Там близо край град София стърчи, аз видях, черно бесило, и твой един син, Българийо, виси на него със страшна сила !

lopatata

• Публикации: 72
  • Репутация +0/-0
  • Гледам и не вервам колко си забавна.
Не знам защо, ама урчин скрипта на гугъл аналитикс много забавя понякога първоначалното зареждане на страница.
Понеже аз съм направил при затваряне на браузера да ми се трие историята и темпорари файловете и при всяко ново отваряне на началната страница на играта забавя и то доста докато зареди скрипта.
Същото нещо е и с тоя бубарак на изхода. Не можете ли да направите логаут конзола, която да е към хоста на бгмафия и след 2 секунди да редиректва автоматично към тоя бубарак? Верно че са дребни, ама много са дразнещи тея неща...

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Изтрий си бисквитките !

chelsea_fc

• Публикации: 223
  • Репутация +0/-0
Падащото меню "Градът" не работи.Освен това,когато гледам онлайн гангстерите и напиша примерно 15 страница и цъкна "ентър" отивам на моята улица  :o Само при мен ли е този проблем или.... ?

V.I.P.

• Публикации: 878
  • Репутация +10/-11
  • Yeah, I am a spammer baby, ain't nobody perfect
При мен си работят

[22:16:26] |͇̿М͇̿у͇̿к͇̿о͇̿л͇̿и͇̿н͇̿ь͇̿о͇̿| каза: Оооо, велики фараоне...
[01:35:48] Mookie каза: Веднъж бях в една зала и компа нещо лагна... Натисках ентъри, стрелки, шпации, и по едно време се появи некква нагъЗена кака

Infector

• Публикации: 316
  • Репутация +0/-1
  • Silence I kill you
Падащото меню "Градът" не работи.Освен това,когато гледам онлайн гангстерите и напиша примерно 15 страница и цъкна "ентър" отивам на моята улица  :o Само при мен ли е този проблем или.... ?

И при мене не бачка падащото меню на града
Но проблема с страцицата го нямам !  ;)
Колко пъти ;D  :-*

Нека първо цска да махнат хака за голове.
;D ;D ;D