Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - Дисплей / Логин / Неработещи менюта  (Прочетена 29336 пъти)

TodoroV_96

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
абе човек на рд бяха ако иск вярвай дай скайп да ти снимимам личната карта да видиш егн-то че имах рд и тогава са фленали и са я сменили и са изленали :Х
« Последна редакция: 2/12/2012 01:57:06 pm от TodoroV_96 »

izzzi

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Моя проблем е че като се опитам да влезна в сайта на играта директно ми казва не успя да се свърже моля (рефреш) страницата и това е вече два дена  >:( >:( >:(

MS_Gankster

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
Моя проблем е че като се опитам да влезна в сайта на играта директно ми казва не успя да се свърже моля (рефреш) страницата и това е вече два дена  >:( >:( >:(
Човек разгледай всичките мнения просто имало хакерска атака към хоста!

MrFeaR

• Репутация +0/-0
Моля помогнете! Цял ден се опитвам да вляза в играта но немога.. Изобшо дори не ми отваря страницата за логин. Изкарва ми някакъв ERROR 522: Connection timed out. Mоля помогнете

Makoun

• Гост
проблема е общ за всички

kokiww12

• Репутация +0/-0
imam goliam problem ot vchera nemoga da se svarja s bg mania.com dava mi greshka 522 kakvo moje da se napravi?

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
imam goliam problem ot vchera nemoga da se svarja s bg mania.com dava mi greshka 522 kakvo moje da se napravi?

Като за начало - малко работа с Букварче и/или Читанка.

5hapkL

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
пробвам да се логна от лаптопа и ме извхвурля ... моля помогнете... от телефона става

NeVuZmOjEn

• Публикации: 119
  • Репутация +0/-2
Виж дали бисквитките (cookies) в браузъра са ти разрешени
« Последна редакция: 19/12/2015 07:03:37 pm от NeVuZmOjEn »

5hapkL

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
не е от browser нещо от самия ми лаптоп... но не знам къде е проблема.. лаптoа е чисто нов.. на 1 час