Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - Дисплей / Логин / Неработещи менюта  (Прочетена 28258 пъти)

РоШлЬо

• Публикации: 295
  • Репутация +0/-0
  • Ти си ми слабост, 'щи оста'я отпечатъци
При мен си работят  :o  :)
<br /><br />Родил си се с плач, докато всички са се радвали.Живей така, че когато умираш, всички да плачат, а ти да се радваш.

chelsea_fc

• Публикации: 223
  • Репутация +0/-0
Оправиха ги вече  :)

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
Здравейте. Излязох за 1 минута време от играта, за да ида до тоалетната и да не ме пребият през това време и като се върнах не мога да се логна. Пише "Небвалиден логин" .  Цъкнах и на забравена парола, обаче не получавам писмо.

acc: M1st3r_X

P.S. Получих писмо за смяна на паролата, обаче пак не мога да се логна.
"Невалиден код за промяна на паролата"
« Последна редакция: 6/02/2009 07:26:15 pm от M1st3r_X »

klip4Y

• Публикации: 430
  • Репутация +1/-3
Ако си искал 2 пъти нова парола ще чакаш 2-рото писмо

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
И второто не стана  :-\

Получих още 2 e-mail-а и никой не ще да промени паса и да ме вкара. Моля админите да погледнат.

acc: M1st3r_X

« Последна редакция: 6/02/2009 08:43:57 pm от M1st3r_X »

lopatata

• Публикации: 72
  • Репутация +0/-0
  • Гледам и не вервам колко си забавна.
АБЕ КВО ПРАВИТЕ С ТАЯ ИГРА БЕ?!?!
Аз до сега не съм срещал игра в нета, която да точи толкова много системни ресурси на един компютър бе.
Като влезна в тая игра и като се включи вентилатора на процесора на макс и върти като луд, чак 5 мин след като излезна от играта спира да се върти на макс обороти. Чак буксата за тока на лаптопа загрява от тоя товар бе. Все едно съм пуснал CRYSIS. На него така ми загрява всичко. Ба маа му, засрамете се баси. Какво толкова има в тая игра бе? Гледам хората се оплакват че им бави. Ми ясно става, че им бави не заради интернета, а заради по слабичките компютри, които имат. Така е от повече от 2 сезона. Още малко и ще почнете да искате видео карта с шейдър 3.0, два гига рам и двуядрен процесор сигурно за да я играеме тая игра.
Поне я направете с по голяма резолюция да му се невиди. Искате ресурси като за 2009 година на компютрите, а все едно сме с 14" монитори от 1996. Махнете го най-накрая това 800*600 и го увеличете поне на 1024*768. Баси на нищо не прилича това вече...

gogbog11

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-3
Днес от 8:00 до???Не знам до кога ще продължи не мога да вляза в играта.Ден (01.03.2009г.)

malfred_1

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
от 2-3 дни не мога да влезна в играта като дам логин влизам после като чъкна я на писма я на град или на хотела ми ме дропбва от начоло с логин и така обратно до като не цъкна и както цъкне пак ме дропва какво да направя ?! изтрих си кукитата ?!

martybg

• Публикации: 62
  • Репутация +0/-1
от 2-3 дни не мога да влезна в играта като дам логин влизам после като чъкна я на писма я на град или на хотела ми ме дропбва от начоло с логин и така обратно до като не цъкна и както цъкне пак ме дропва какво да направя ?! изтрих си кукитата ?!

Изтрий си бисквитките , или играй с файърфокс.

А.K.A. Koisitiwe

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Абе отговорено е сумати пъти вече...изтрий си бисквитките и играй с мозила !

onl1n3r

• Публикации: 268
  • Репутация +13/-16
  • It all belongs to me...Everything that i see...
- За хората които не са на ясно - потребителя по-горе пусна снимка с нереднос в класацията.

Това се случва когато се променят статистики в базата данни и неможе да обработи всички заявки. Това не е болка за умиране и е доста добре за тебе защото другите немогат да те намерят и да те бият!

Проблем в момента такъв - НЯМА! Това са временни нередности!

BowOfBlooD

• Публикации: 7
  • Репутация +0/-0
BGMAFIA.com се премести на нови сървъри.

Ще бъдете пренасочени към новия сървър до 2 секунди.

Ако пренасочването не сработи цъкни тук! И го повтаря през 2 секунди. Изтрил съм бисквитките и играя с мозила....

Ŧê©ħņøt®øņi©

• Публикации: 523
  • Репутация +0/-1
  • Юнайтед завинаги
Пробвай да влезеш от тука http://feloncity.com/
Не взимай живота на сериозно, така или иначе жив от него няма да излезеш !!!

Върбан

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-2
абе пичове,да ви пикая на новия сървър...къв е тоя лаг от 5 мин. бре  >:( >:(

Infector

• Публикации: 316
  • Репутация +0/-1
  • Silence I kill you
В момента едва се отварят страниците  :o
Колко пъти ;D  :-*

Нека първо цска да махнат хака за голове.
;D ;D ;D