Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - Дисплей / Логин / Неработещи менюта  (Прочетена 29205 пъти)

CLIMAX

• Публикации: 17
  • Репутация +0/-0
  • Trakia - Един велик човек се върна отново...
по 3 минути мисли...
Пам пам пирам

BloodKillA

• Публикации: 8
  • Репутация +0/-0
  • Rasta 4 life
едва се отварят страниците :@:@:@

house2mania

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Защо не мога да си влеза в акаунта вече една седмица постоянно ми дава невалиден логин.Давам да ми изпрати линк за смяна на паролата по e-mail но нищо не става не получавам нищо.Някой може ли да ми обясни това???

krisko_s7z

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Изтрих си бисквитките и пак ме изхвърля когато реша да ограбя примерно... пробвах и с Explorer и с Opera само с Mozilla ли може?
Keep Moving :)

dark_archangel

• Публикации: 22
  • Репутация +0/-0
От 10 минутки нещо не мога да вляза в играта  :'( .
Попитах и други фр-та и те казаха , че е така . Зарежда, зарежда, зарежда и накрая - Грешка при зареждането :'( .

2good4u

• Публикации: 13
  • Репутация +1/-1
Класация #2100000000    ??? kak e

TuNiNg GiRl94

• Публикации: 6
  • Репутация +0/-0
КрЪв ПоВрЪщАм Но нАзАд Не вРъщАм..!!!МоГъ От ОбИч Да МраЗя , Да БъДа ЖеСтОкА И злА .. МоГъ БеЗ БоЛка Да ГаЗя чОвеКъ , КогОтУ нАй - МнОгУ ЦенЯ .. !!..Аз СъМ ТаКаВа , КакВатО сЪм .. Ако ИмАте ПрОблЕмИ ИдЕтЕ сЕ е*Те

2good4u

• Публикации: 13
  • Репутация +1/-1
Мерси че ми помогна с картинката

dark_archangel

• Публикации: 22
  • Репутация +0/-0
Както си играех се появи бял екран... АЙДЕ СТИГА ВЕЧЕ ! НАЛИ ГО БЯХТЕ ОПРАВИЛИ ........... ААААА.........  >:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(>:( >:( >:( >:( >:(

Gladiator_28

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
Извинявам се много ама играех турнир докато пак се бъгна играта с гореспоменатият бял екран.Сега вместо да си спечеля турнира трябва да се примиря че нищо няма да взема заради тези прекъсвания !!!

Zl_TePMuHaToP

• Публикации: 275
  • Репутация +0/-0
Споко и аз съм така ,но смятам че ще си получим наградите за които места сме били преди да спре играта .

Gladiator_28

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
Ами и така да е имах шанс за бележник а сега трябва да се примиря с 4то място . Делеше ме 1 точка от него  :(

Zl_TePMuHaToP

• Публикации: 275
  • Репутация +0/-0
И мене ме деляха малко точки от 4 но ся ще си взема 5то  :(

Join7

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
Някой може ли да ми каже къде се намират тея бисквитки, че никъде не ги виждам ???
« Последна редакция: 6/10/2009 07:32:08 pm от Join7 »

Пистолетчо

• Публикации: 756
  • Репутация +2/-3
    • Не цъкай!
Натискаш Ctrl + Shift + Delete и ти излиза един прозорец... Ако браузъра ти е на български ше пише бисквитки, ако е на английски - cookies ;)