Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - Черен пазар / Мои неща / Търговия  (Прочетена 8948 пъти)

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
Възникналите проблеми свръзани с:

- черния пазар
- пазара на бандата
- мои неща
- търговията

... моля описвайте в тази тема!

ВНИМАНИЕ !!! ВСИЧКИ ДРУГИ ТЕМИ ПО ТЕЗИ ВЪПРОСИ ЩЕ БЪДАТ ТРИТИ !!!
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

ivo_996

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Значи сутринта имах 10 кр и 40к пари .
После след 3-4 часа след това имах 15 кр както цъкам да видя дали на истина имам толкова кр компа загаснаВ
Включих го пак си я пуснах и имах 10 кр и цял ден същото :15 после 10 и пак 15 и после 10 и гасне пали гасне пали
Вечерта се свести и гледам 20 кредита . Моля ви се кажете ми какво става

kupe

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
Според мен не би трябвало да е така.

Ако имам оръжие - живот - 50 / ако закупя от същия вид оръжие, количеството става 2 бр. , НО живота им се разпределя по между им. /

Т.е. ако живота на едното е 50, а на другото е 450 - ще имам 2 оръжия с живот по 250 ... което според мен не е правилно, обърнете внимание  ???

Naruto13

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Zdr okradanha mi ku4eto Rotvailer i Kolata Kadilak molq vi pomognete mi tozi koito otkradna moite ne6ta e ivailo3232 drugiqt mu geroi mislq 4e e Damage molq vi napravete ne6to

onl1n3r

• Публикации: 268
  • Репутация +13/-16
  • It all belongs to me...Everything that i see...
офф последни 5 логина по ип и го прати на антон и що си приел хака а а а а а а а а аа а

BRU73R

• Репутация +0/-0
 И аз имам проблем с черниа пазар като вляза в него ми дава да разглеждам само колите како става незнам

Einherjer

• Репутация +0/-0
Добре вътъфъ имам оръжие куче и кола ма са много слаби и искам да си купя нови.Пробвах да купя 5 различни оръжия и от различни хора ама нишо-нито ми дава оръжието, нито ми взима пари, само рефрешва страницата.Свалям оръжието-пак нищо.??

grafat

• Репутация +0/-0
Моят проблем е свързан с един Питбул  влязох в Търгове имаше кам 16 минути и влязах  в VBOX7 да си гледам клипове  после кагато отворих Бгмафията  имаше 4 секунди дадах кам 38 -39 кредита изписами ти   успешно купи Питбул за 38 кредита почнах се кафя влязах да го  въоръжа но го нямаше  но кредитите миги взе моля помогнете
 Блягодаря предварително  :)

Fissesangen

• Публикации: 1139
  • Репутация +3/-5
Използвай менюто администрация и докладвай за нередност, естествено с доказателство.

Сончето

• Репутация +0/-0
Значи сутринта имах 10 кр и 40к пари .
После след 3-4 часа след това имах 15 кр както цъкам да видя дали на истина имам толкова кр компа загаснаВ
Включих го пак си я пуснах и имах 10 кр и цял ден същото :15 после 10 и пак 15 и после 10 и гасне пали гасне пали
Вечерта се свести и гледам 20 кредита . Моля ви се кажете ми какво става
     Мисля че ако си използвал БЪГ за кредити така става защото на мене ми пращаха такива заобщения ''Имам БЪГ за кредити '' и затова ако някой ти знае АЦЦ и се опитва хем да ти вкара кредити хем да го открадне , за да не стане нещо с този Бъг на неговия компютър и иска да го пробва на някой друг! :) ;)

xPromptx

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
Имах 1 кредит и в търговията се предлагаха 3 100 000 за 1 кредит .. предложих моя и той изчезна защо е така ??? :(

dakata_966

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-0

Vicho

• Репутация +0/-0
Значи моия проблем е следния с черния пазар ! Преди няколко дни пускам 10  кредита  за 1 500 000 обаче за секунди бяха продадени за 150 000 хиляди ! Викам си майната му ше внимавам повече. Одеве пускам пак 10 кредита обаче за 1 800 000 и за 2 секунди бяха продадени на 180 000 а 1 час сиг съм броил нули и всичко(и отдолу си изписа 1 800 000) за да не объркам пак... :@

Smily12345

• Публикации: 49
  • Репутация +0/-0
Човече това не е бъг.
Просто когато задаваш цената на стоката НЕ трябва да слагаш паузи между цифрите.

Bly..

• Публикации: 174
  • Репутация +1/-4
Smily12345 не говори глупости, като не знаеш! Проблeмa е, че най-вероянто си сложил на количество 10 кредита, и като си писал цената ти е дало 1.5м. Това е цената за 10-те кредита, дeмек си продал по 150к парче. Съветвам те, първо даваш цена 1.5м на 1 кредит, и след това увеличаваш количеството. Така, след като направи да се продават 10 кредита, трябва да ти изписва 15м цена. :)
« Последна редакция: 28/02/2011 02:36:41 pm от Bly.. »