Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - ДРУГИ  (Прочетена 29061 пъти)

ratewis

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
Re: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - ДРУГИ
« Отговор #105 -: 27/10/2013 12:41:51 pm »
Куестовете нещо се бъгнаха. При релоуд се сменят. Когато поема куест за връзки да кажем, наградата се сменя. Също когато поема куест и го завърша, а след това откажа следващия - всички куестове се нулират. Абе с 2 думи голям експлойт има. Айде нападайте докато не са го оправили. :D :D :D
Чувствата са за да се споделят! Ако някой те обвинява, че ставаш банален със чувствата си - зарежи го: не ти е приятел! ;)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #106 -: 23/12/2013 01:57:03 pm »
Ако си изпращал смс-и, пишеш доклад (тикет) до администрацията. В него вписваш телефонен номер, описваш по-обстойно какъв ти е проблема (Дори ако имаш възможност качи и снимка), като си напишеш телефонният номер даваш и г/д приблизителен час на изпращане на смс-ите.
След което би трябвало до 24 часа екипа да прочете долкада ти и да предприеме някакви мерки. Ако наистина си изпратил смс-и от този номер, който си дал - ще ти бъдат дадени кредитите.

п.п:
Опита ли от друг браузър?

Някъв

• Публикации: 51
  • Репутация +0/-0
« Отговор #107 -: 26/03/2014 07:12:26 am »
Кога ще се оправи тоя бъг с бонусите. Вече трета седмица ми дава само гранати всеки ден в 00:00 часа. От днес гледам че не работи и контрабандиста. Не мога да купувам карти за фитнес и интелект. Пише че няма... как да няма, след като съм ги ползвал всичките 10 карти  (вчера за интелект и оня ден за фитнес) в неделя купих и 6 карти за точки за битки. Трябваха ми за Гангстер на деня. Сега гледам ми останали само 4  от тях :o и никкви за фитнес и интелект. Що за простотия питам аз. Само веднъж ли се използват за цял сезон????  :o :o

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
« Отговор #108 -: 26/03/2014 01:36:12 pm »
Бонусите се рестартират. Има едно нулирай. Така започваш да получаваш бонуси от ден 1. Картите се купуват веднъж на 1 седмица.

Някъв

• Публикации: 51
  • Репутация +0/-0
« Отговор #109 -: 27/03/2014 11:38:22 am »
Бонусите се рестартират. Има едно нулирай. Така започваш да получаваш бонуси от ден 1. Картите се купуват веднъж на 1 седмица.
За картите разбрах. Като нулирам бонусите и ми се нулират само тези които са през 3 часа. Другите не. Не получавам точки за битки като безплатна карта, връзки 200 не получавам... само безплатна граната  ::)

Aridea

• Публикации: 21
  • Репутация +0/-0
« Отговор #110 -: 19/01/2015 09:07:08 pm »
Има проблем с постижението за специални предмети
Събрах 5 от тях и не ми се отключи , помислих си може би не съм разбрал трябва да са повече от 5 и сложих още един спец но отново не ми се отключи постижението

GYM.IS.MY.LIFE

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-1
« Отговор #111 -: 19/01/2015 09:09:12 pm »
Има проблем с постижението за специални предмети
Събрах 5 от тях и не ми се отключи , помислих си може би не съм разбрал трябва да са повече от 5 и сложих още един спец но отново не ми се отключи постижението

Сложи ги в инвентара си , НЕ на себе си.
Jokera