Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - ДРУГИ  (Прочетена 29071 пъти)

TheSkorpion

• Напреднал
  • *
  • Публикации: 79
  • Репутация +0/-0
  • С мен - който иска, срещу мен - който може! :]
Re: ПРОБЛЕМИ ПО ИГРАТА - ДРУГИ
« Отговор #15 -: 23/12/2008 11:05:25 am »
Ами, може ли да има 2 канадски - едната преди лага и едната след него  ??? ::) :o
[16:08:58] NoMatter каза: ne znam

Не съм мафиот,
Не съм побойник,
но ядосаш ли ме-
ставаш покойник!!!

NET

• Публикации: 217
  • Репутация +1/-3
  • V.I.P. Банн
« Отговор #16 -: 23/12/2008 03:07:33 pm »
http://prikachi.com/images.php?files/509143q.jpg

Хората без банди не могат да се бият  :o :o :o :o

Active

• Публикации: 81
  • Репутация +0/-1
  • Ония де натръти снежанка :D
« Отговор #17 -: 23/12/2008 05:02:16 pm »

root го оправи също и лаг няма  :)
TRANCE is my RELIGION!!!TIESTO is my GOD!!!

noob4ever

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #18 -: 23/12/2008 09:54:26 pm »

bageraqko

• Публикации: 64
  • Репутация +0/-1
  • Банда - Гъзари & Гъзарки
    • http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=19070.0
« Отговор #19 -: 25/12/2008 02:09:57 am »

root го оправи също и лаг няма  :)
                         Ти луд ли си нямало лаг , аз затова си поисках бан и ми го дадоха . Лаг има постоянен и това е много изнервящо
Банда - Гъзари & Гъзарки

V.I.P.

• Публикации: 878
  • Репутация +10/-11
  • Yeah, I am a spammer baby, ain't nobody perfect
« Отговор #20 -: 25/12/2008 10:10:58 am »
Няма никакъв лаг поне при мен ;) Аз си играя нормално ...

[22:16:26] |͇̿М͇̿у͇̿к͇̿о͇̿л͇̿и͇̿н͇̿ь͇̿о͇̿| каза: Оооо, велики фараоне...
[01:35:48] Mookie каза: Веднъж бях в една зала и компа нещо лагна... Натисках ентъри, стрелки, шпации, и по едно време се появи некква нагъЗена кака

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
« Отговор #21 -: 30/12/2008 04:21:08 pm »
http://prikachi.com/files/517526Q.jpg
Статистиката се е бъгнала..вече е 307 ден..

kukoto

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #22 -: 31/12/2008 12:36:32 am »
Абе кво стааа големите админи вие сте бахти и измамниците хвурлих сумати пари в действителност за играта в сущия момент както си играех сичките ми кредити изчезнаха е не бяха да кажем 20 000 но бяха 560 кредита които изчезнаха безследно.Само пишем във форума и губим пари .Нека админите оправят този бъг или ше се запознаят с законите.Искам си сички кридити вичи ми писна. :@ (angry) ОЧАКВАМ СИ ГИ ДО 2-3 ДЕНА...........

Active

• Публикации: 81
  • Репутация +0/-1
  • Ония де натръти снежанка :D
« Отговор #23 -: 31/12/2008 12:49:29 am »
Абе кво стааа големите админи вие сте бахти и измамниците хвурлих сумати пари в действителност за играта в сущия момент както си играех сичките ми кредити изчезнаха е не бяха да кажем 20 000 но бяха 560 кредита които изчезнаха безследно.Само пишем във форума и губим пари .Нека админите оправят този бъг или ше се запознаят с законите.Искам си сички кридити вичи ми писна. :@ (angry) ОЧАКВАМ СИ ГИ ДО 2-3 ДЕНА...........

нaучи се да пишеш първо и тогава реви....и недеи да заплашваш много много  ;) не ми се вярвя точно на тебе да ти изчезнат така.........
TRANCE is my RELIGION!!!TIESTO is my GOD!!!

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
« Отговор #24 -: 31/12/2008 03:45:16 am »

Можеш да постъпиш по следния начин:

1 Подаваш оплакване в съответния раздел на играта.
2 Обръщаш се с ЛС към някой от екипа в раздел "Админи"
3 Ако останеш неудовлетворен от полученият отговор/резултати можеш да се обърнеш към "Комисията за защита на потребителя"

.... НО ако решиш да работиш по т. 3 трябва да знаеш следните неща:

- КЗП разглежда жалби, САМО когато конкретния потърпевш е измамен по накакъв начин с търговски продукт
- BGMAFIA НЕ е търговски продукт. Това, че в нея се инвестират пари за да получиш някакви облаги (екстри) си е изцяло твое решение

Ако все пак ти приемат жалбата, трябва да разполагаш с:

- копие на базата данни на играта от предния ден (момент) в който ясно се вижда, че разполагаш с тези кредити
- копие на базата данни на играта от момента след изчезване на кредитите, за да се проследят действията довели до тяхното изпаряване
- банкови(картови) извлечения, че ти си заредил тези кредити с твои лични финансови средства

Когато набавиш всичките ти необходими пособия (да ги наречем) трябва и да се легитимираш пред съответните власти, че си навършил 18 години и имаш правото да изискваш от тях съответната проверка. Ако все пак нямаш 18 години, то е добре поне да имаш 16 години, за да не се окаже, че си използвал играта, нарушавайки нормативните разпоредби.

Ако всичко горе изброено е на лице, но все още нямаш 18 години, трябва да убедиш твоят пряк родител/настойник да подаде жалбата вместо теб и да обясни, че е бил на ясно през цялото време, че ти използваш финансовите им средства за да си доставяш забавление през свободното време.

...

Ако изпълниш всички изисквания горе, добре! Но ако НЯКОЯ твоя дума е пряка или завъртяна лъжа, то моли се да не ми дадът права във следващият сезон, защото лично ще се погрижа кракът ти да не стъпи повече в мафията, затова, че ме караш да си моря мозъка преди лягане и да се опитам да реша малкият ти проблем.

... P.S.. Лека вечер от мен. Следващата ми смяна започва във 17:30 на 31.12.2008 година и ще продължи 18 часа. Така, че ще си пишем до година!
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

AxllRose

• Публикации: 158
  • Репутация +0/-0
  • Напред и нагоре!
« Отговор #25 -: 31/12/2008 01:02:23 pm »
... УРааа още една безсрочна новогодишна ваканция за него..

nika mi e kukoto predi dva tri dni stana pratiha mi edin fail s koito moe6 da si dobavi6 kr  i s  zvinenie nqma da izdam ot kogo e vsu6tnost STANA no na sledva6tiq den iz4eznaha si4kite 560 sa teq deto sam si bqh zaredil ot telefonite na fr  :) ina4e bqha stanali 2000 :) i mislih da gi prodam :)
Внимание! За всички, които все още не са на ясно. Играта си върви - трупаме си пари от Рекети, Фабриките ни работят. Приемете тези няколко дни като мала непоискана ваканция и им се насладете. Когато играта тръгне ще си наваксаме.
----
18 Юни 2013

bageraqko

• Публикации: 64
  • Репутация +0/-1
  • Банда - Гъзари & Гъзарки
    • http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=19070.0
« Отговор #26 -: 31/12/2008 02:34:18 pm »
Tия деца бавноразвиващи ли са  ??? ;D ;D ;D Като видя как пишат и какви малоумни обяснения дават ми става лошо .:'( :-[ :( >:( >:( >:( 
« Последна редакция: 31/12/2008 02:37:25 pm от bageraqko »
Банда - Гъзари & Гъзарки

dexterrulzzz

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #27 -: 8/01/2009 03:05:16 pm »
Имам проблем с влизането:( БЯх баннат по невнимателност за реклама и банна ми изтече...логвам се и си влизам на улицата...и както трагна да права някакво деиствие ме изкарва и пак трябжа да се логна :(ПОМОГНЕТЕ!!

chelsea_fc

• Публикации: 223
  • Репутация +0/-0
« Отговор #28 -: 8/01/2009 03:20:21 pm »
Играй с Файърфокс или изтрий бисквитките

VaLkaTa_

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-0
  • Скачач..
« Отговор #29 -: 12/01/2009 04:33:12 pm »
А на мен някой можели да ми обясни кво е тва : Значи Постоянно ми лагва в играта защо се получава така на други приятели кадето сме от един доставчик на интернет не лагва така както на мен Ъ?? какъв е проблема .... питал сам други играчи казаха,че на тях не им лагва ??
Адрес на web страница:
Това трябва да бъде пълно URL. :D