Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: КАК ДА СИ ЗАЩИТИМ АКАУНТА ОТ КРАЖБА?  (Прочетена 38167 пъти)

ahmed

• Публикации: 31
  • Репутация +0/-0
Re:КАК ДА СИ ЗАЩИТИМ АКАУНТА ОТ КРАЖБА?
« Отговор #45 -: 31/03/2011 06:44:59 pm »
Една от моите пароли беше
НЕ те интересува.
Естествено като те пиата как ти е паролата ти му казваш: Не те интересува моята парола.

И друго забелязъл съм някои хора слагат името  паролата под своята клавиатура.
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Thunder777

• Публикации: 443
  • Репутация +4/-0
« Отговор #46 -: 27/04/2011 01:22:03 am »
Може в паролата ви да има букви на латиница и кирилица,но да изглежда,че е само на латиница например:
Trаktоr;а и о са на български,но сякаш са на латиница.

ramsess901210

• Публикации: 13
  • Репутация +0/-0
« Отговор #47 -: 6/05/2011 03:46:32 pm »
Най добре е да си генерирате парола има много сайтове и програми за тази цел!
как мога да дам оплакване за влизане в акаунта ми?
« Последна редакция: 6/05/2011 03:48:19 pm от ramsess901210 »

Jeremih

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #48 -: 14/06/2011 07:45:25 am »
Можели някои да ми прати сайта за тегленето на тези 2 хака от началото да ги видя че ги търсих и не ги намерих

Ако искаш целия ти компютър да се напълни с вирусчета, търси ги.

"Аз съм светлина и енергия, която винаги знае пътя към Източника. Моят вътрешен компас винаги ме води към целта избрана от думата ми. Тя открива за мен подходящите хора и ме поставя в ситуации, в които мога да проявя себе си, за да се развивам и да се уча. Моята душа винаги ме напътства и аз й се доверявам".

ThUnDeRr123

• Досадник
  • *
  • Публикации: 626
  • Репутация +4/-10
  • http://music-place.net/browse/download/OTExNw.html
« Отговор #49 -: 19/06/2011 12:17:49 am »
Можели някои да ми прати сайта за тегленето на тези 2 хака от началото да ги видя че ги търсих и не ги намерих

Ако търсиш хакове за БГмафиа за да ги разпространиш , напусни форума и играта! Не си за тук!

killer__bg

• Публикации: 42
  • Репутация +0/-0
« Отговор #50 -: 22/06/2011 07:49:34 pm »
Примерно имаш 5 опита когато и 5 пъти напишеш грешен пас да ти баннат ип-то за 1 час така е в доста сайтове :)

inlowedess

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #51 -: 20/07/2011 04:28:44 pm »
[16:24:34] BgMafiaSystem каза: 1. Направи си регистрация в M-tel
2. Текст на съобщението : MAFIA
3. Името и паролата на акаунта на който искате да заредите 20 кредита.
4. Изпращате на номер 0889109798
5. Това не е лъжа , защото това е пълния номер на играта и като се праща СМС той е като обикновен!
6. Дано съм ти помогнал ! :)
[16:24:35] BgMafiaSystem каза: виж
[16:24:38] BgMafiaSystem каза: това е
[16:24:44] BgMafiaSystem каза: дългия
[16:24:44] BgMafiaSystem каза: номер
[16:24:46] BgMafiaSystem каза: на БГМАФИА
[16:24:49] BgMafiaSystem каза: като
[16:24:54] BgMafiaSystem каза: испратиш
[16:24:54] BgMafiaSystem каза: смс-а
[16:24:57] BgMafiaSystem каза: ти дава
[16:25:04] BgMafiaSystem каза: 20 кредита за 30 стотинки

скайп адреса е bgmafiateam1

face

• Публикации: 70
  • Репутация +0/-7
« Отговор #52 -: 3/08/2011 06:44:15 pm »
И да си сложип 200000 цифрена или както казвате вие №@№!№!
Като ви ратнат или ви стеалнат паролите ви знаят просто паролите ;)
Кфо ти пука ВажноТо Е Да си РоШав ^_^

SlipKnoT

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
« Отговор #53 -: 15/09/2011 10:56:04 am »
Аз лично препоръчвам колкото се може по-дълга парола с знаци и букви + числа мисия невъзможна да я разбият. Ограничение колко да е дълга паролата няма така че блъскайте колкото можете повече  :D

Пример: S4&ur*@ti3^q2w9e$%&

Дано съм помогнал :)

Inuyasha

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #54 -: 15/09/2011 01:43:20 pm »
Според мене не обсъждайте паролите с никого (дори с близък - той може да се излакоми и да стане нещо, следователно ще отрича или няма да ви каже)
Също така играйте винаги от домовете си.Не използвайте фейсбук (казаха че запомня всякаква информация и не може да се промени - не само по самия фейсбук но и на всички данни свързани с компютъра).
Преинсталирате уиндоуса си често да няма вируси.Не бъдете с предсказуеми пароли и винаги използвайте когато ползвате букви - разменни езици (комбинация от езици - пример български-анг)
Пример:
03256aдас4621ge3 (ама по-често сменяне на езика и по-чести букви) а - a  и т.н.

TheIronMan

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-5
  • [url=http://intlux.ru]натяжные потолки в Москве[/url] - фирма "Интерьер Люкс"!
    • Джигурда говорит, что если бы я ударил Фролова, он бы не встал
КАК ДА СИ ЗАЩИТИМ АКАУНТА ОТ КРАЖБА
« Отговор #55 -: 27/11/2011 10:04:50 am »
Някои казват.... "с много любов" Аз казвам....." с безразличие и усмивка"при наличие на самочувствие
Ако това не помага, или е невъзможно....НАПУСНИ ЗОНАТА МУ НА ДЕЙСТВИЕ Това винаги помага
С няколко думи; не трябва да сме толкова чувствителни понякога
натяжные потолки в Москве - фирма "Интерьер Люкс"!

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #56 -: 30/11/2011 03:06:03 am »
Мое лично мнение е, че паролата трябва да е елементарна, някаква съвсем простичка (Е, не 1234), повечето хора си мислят, че паролата на даден акаунт е някаква супер сложна и се мъчат със букви,цифри и знаци, лично моята парола е супер проста, но не ми се е случвало да бъде "разбита", никой освен аз не я знае и дори близък приятел не би се досетил точно за това. :) С дългите пароли рискувате да ги забравите, което в първия момент когато видите "Инкорект логин" ви минава най-лошото през главата, а всъщност нищо не се е случило. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ChoColat3

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #57 -: 25/01/2012 10:59:20 pm »
Старата ми парола: /h_g6u9vaj^}j;xgt3j18#~rusegs=-%;ema29hpvvef 3 години карах с нея(не в БГмафия), обаче ми се взе зора докато я пиша и си измислих нова по лесна и кратка - 28 символа.  O0 O0

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #58 -: 26/01/2012 04:01:10 pm »
Не лъжи сега, че си я писал на ръка, айде моля ти се, ... в Notepad по-може да си я писал и да я копваш от там, но не и на ръка.. :)

То си има опция да ти се запаметява паролата..  ;D Просто, ако не си я записал никъде и изчистиш глупостите на браузъра после няма вкарване, затова се сменя на по-лесна..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
« Отговор #59 -: 3/09/2012 07:23:11 pm »
Вчера по новините казаха да добавяме 1!А в началото или края на паролата. така уж ставала мнооого яка. Може и други символи. даже и qwerty да е, като се добави едно %А@! в края иди го разгадай.