Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Полезни програмки ^^  (Прочетена 66031 пъти)

U know me as Mr. 1 day

• Лидер
  • *
  • Публикации: 673
  • Репутация +8/-1
Re:Полезни програмки ^^
« Отговор #30 -: 21/07/2009 08:47:38 pm »
Start -> All Programs -> Accessories -> Entertainment -> Sound Recorder :D :D :D

DiSrespect

• Админ
  • Публикации: 477
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #31 -: 21/07/2009 09:53:28 pm »
После човек как да не ви обича  :-* :-* Само ако можете да обясните и на невежия как да прави и записи по-дълги от 60 секунди и ще е чудно : )
...наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един - ей така, друг за поощрение.

Екстази

• Публикации: 326
  • Репутация +1/-6
  • soмеtимеs I тhиnk . . . soмеtимеs I доn'т . . .
« Отговор #32 -: 21/07/2009 11:08:15 pm »
как се бачка с Video Avatar ?!?!?!
Там близо край град София стърчи, аз видях, черно бесило, и твой един син, Българийо, виси на него със страшна сила !

DiSrespect

• Админ
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #33 -: 21/07/2009 11:41:34 pm »
Мисля, че трябваше да пуснеш примерно през BS player, това което искаш да направиш на аватар, натискаш и задържаш V на момента, който си си харесал и после в папката на плеъра ги има кадрите като скрийн шотове. Отваряш си програмата за аватарите от брауз си избираш там където са записани кадрите, подбираш тези които ти трябват и им бичиш сейф-а :)
...наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един - ей така, друг за поощрение.

U know me as Mr. 1 day

• Лидер
  • *
  • Репутация +8/-1
« Отговор #34 -: 22/07/2009 12:07:51 am »
е дис, като искаш си намери някоя програма, примерно на тая дето съм я дал преди толкова време (JetAudio на COWON Media) има тази опция за записване, но по принцип и тази една минута стига ако след това ползваш Tunatic, намираш песента и си я теглиш от някой сайт :)

DiSrespect

• Админ
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #35 -: 22/07/2009 02:28:00 am »
Благодаря ти : )

Пистолетчо

• Публикации: 756
  • Репутация +2/-3
    • Не цъкай!
« Отговор #36 -: 22/07/2009 08:13:55 am »
Оффтопик:

е дис, като искаш си намери някоя програма, примерно на тая дето съм я дал преди толкова време (JetAudio на COWON Media) има тази опция за записване, но по принцип и тази една минута стига ако след това ползваш Tunatic, намираш песента и си я теглиш от някой сайт :)
То трябва висше да има човек, че да си намери някоя песен бре... :D

WooHoo

• Гост
« Отговор #37 -: 22/07/2009 08:29:36 am »
как се бачка с Video Avatar ?!?!?!
Мисля, че трябваше да пуснеш примерно през BS player, това което искаш да направиш на аватар, натискаш и задържаш V на момента, който си си харесал и после в папката на плеъра ги има кадрите като скрийн шотове. Отваряш си програмата за аватарите от брауз си избираш там където са записани кадрите, подбираш тези които ти трябват и им бичиш сейф-а :)

Не е така.Препоръчително е да си гледал филма/клипчето избираш си точния момент за видео аватара (от коя до коя секунда) пускаш програмата зареждаш филма там и ти се показва първия момент от филма от долу има една линия (времева) от нея избираш от коя до коя секунда/минута да ти направи аватара

Екстази

• Публикации: 326
  • Репутация +1/-6
  • soмеtимеs I тhиnk . . . soмеtимеs I доn'т . . .
« Отговор #38 -: 22/07/2009 02:51:22 pm »
еми на импут файл сложих клипа нагласих от 0 до 14 сек и нищоо :@ >:(
Там близо край град София стърчи, аз видях, черно бесило, и твой един син, Българийо, виси на него със страшна сила !

WooHoo

• Гост
« Отговор #39 -: 22/07/2009 03:26:24 pm »
После го запазваш като видео аватар и си готов тва е най-елементарната програма (поне за мен)  :D :D

U know me as Mr. 1 day

• Лидер
  • *
  • Репутация +8/-1
« Отговор #40 -: 22/07/2009 04:27:58 pm »
Екстази, ти можеш ли да работиш със слушалки? ако да - значи това ще е като мушкането на жака в буксата, а ако не можеш -  R.I.P. :D

не знам какво повече трябва да ти се обясни

Оффтопик:
То трябва висше да има човек, че да си намери някоя песен бре... :D
еми за тфа имам на 16 години вече 2 висшета :D :D :D

Park

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Fast,CraZy with NO F-E-A-R ..
    • Мой малък,но скромен блог
« Отговор #41 -: 22/07/2009 07:00:21 pm »
SmartClose е удобен инструмент, който ви позволява да затворите всички програми, в момента текат - задача често изисква по време на софтуерни инсталации да се сведе до минимум конфликтите (или по време на defrag операции). Това може да бъде проточен задача, когато извършва ръчно, и обикновено се нуждае от рестартиране, за да всичките си програми за резервно копиране и вървят. С SmartClose обаче, че целият процес е опростен и автоматично, тъй като складове за текущите програма информация е система за моментална снимка, а не само затвори всички заявления за вас, но също така се рестартира / възстановява ги късно. Програмата може да бъде персонализиран в различни аспекти, както и бърз помощник също ви позволява да се изключат програми да бъдат закрити или възстановен. Тя автоматично ще прескочите приложения, които са необходими за Windows система, за да работи. В допълнение, тя поддържа услуги, както и Explorer и Internet Explorer прозорци и спестява техните валути

EDIT :

Имам проблем с Yodm 3D ..

инсталнах я,сложих wallper-ите .. но като си сменя десктопа на всички други /при мен са 6 общо/ не ми се показват иконите,само wallper-а .. help ?
« Последна редакция: 22/07/2009 07:07:20 pm от Park »
Децата са родени оптимисти, а светът бавно се опитва да ги възпита, изваждайки ги от тяхното „заблуждение“ ..

[23:36:38] xXx_GiLzAtA_xXx каза: ednata u6 kotka kazva se mi6ka i e zlobna kato ku4e

Пистолетчо

• Публикации: 756
  • Репутация +2/-3
    • Не цъкай!
« Отговор #42 -: 22/07/2009 07:36:47 pm »
^^Ми при мен лично, трябва да се изчака 2 - 3 секунди, компа да зацепи, и се появяват... Ако си с Vista - може там да е проблема. Аз съм с XP и си върви безупречно (само дето компа ми е адски бавен ;D) Иначе пробвай да го изтеглиш от някъде другаде...

Park

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Fast,CraZy with NO F-E-A-R ..
    • Мой малък,но скромен блог
« Отговор #43 -: 22/07/2009 11:54:23 pm »
На ХР съм .. чакам чакам нема  ???

не ми се тегли сега,утре .. ако не се оправи  ::) :P
Децата са родени оптимисти, а светът бавно се опитва да ги възпита, изваждайки ги от тяхното „заблуждение“ ..

[23:36:38] xXx_GiLzAtA_xXx каза: ednata u6 kotka kazva se mi6ka i e zlobna kato ku4e

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
« Отговор #44 -: 28/07/2009 10:15:58 pm »
Има ли програма която задава на компютъра кога да се включва  :D