Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Конкурс за творчество на тема BGMAFIA  (Прочетена 44043 пъти)

antonpram_bg

• Модератор
  • Публикации: 2331
  • Репутация +0/-0
Както вече доста от вас знаят, BGMAFIA се разпространи в доста държави под различни имена. Феновете на играта от другите държави ни изумиха с много интересни и даже професионални изпълнения по повод на играта. Чуйте това! Това е едно от артуърк нещата на тема BGMAFIA в Германия (която в Германия е известна като  STREETCRIME). Крайно време е да покажем, че ние не сме по-зле от немците или коя да е друга нация и да направим нещо подобно и за нашата версия. Фенът на играта, който е направил песента за немската мафия е получил награда - СЛАВА. Това значи, името и песента му да са поместени във вестника в графа "новини" до края на сезона (в случая до края на следващия сезон). Ако някой от вас създаде нещо подобно и иска да стане известен пред десетки хиляди потребители - покажете ни какво сте направили по повод на тази тема. Ако имате познати, които искат да се представят пред по-широка публика, сега е мястото да им кажете и на тях :) Така че нещата вече са във вашите ръце!

Искам да кажа, че това не е място за спам, обиди и т.н. Тук очакваме само и единствено вашите предложения. Ако идеята не ви харесва явно не сте хората за тази задача и няма защо да помествате нищо в тази тема! За всички останали - тук е мястото да покажете вашите възможности пред много хора ;)
« Последна редакция: 11/11/2009 11:30:58 pm от antonpram_bg »
Престиж се гради всеки ден, а се губи за един миг...

DiSrespect

• Админ
  • Публикации: 477
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
Re:Конкурс за творчество на тема BGMAFIA
« Отговор #1 -: 12/11/2009 03:34:41 pm »
170 прегледа на темата и нито един отговор? Не Ви допада идеята или няма творчески настроени личности? Ако случайно нещо не ви е ясно а се притеснявате да питате - недейте. Ако Ви трябват пояснения по темата, само кажете :) ще помагаме с каквото можем и ние.
Творбите може да са не само музикални изпълнения. Можете да представите например графити, уолпейпъри за десктоп, т.е. нещата които ви допадат и желаете да покажете на останалите, че умеете да ги правите. Може също да се обедините различни личности в един общ проект :) Нека докажем, че освен, че можем да играем, можем да създадем и субкултура :)
...наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един - ей така, друг за поощрение.

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
« Отговор #2 -: 12/11/2009 03:46:05 pm »
А може ли примерно да направя текст за песен и някой друг да я пее,защото съм музикален инвалид  ::) ?

VuinaRAINA

• Публикации: 157
  • Репутация +0/-2
  • Вили А.
« Отговор #3 -: 12/11/2009 03:54:02 pm »
Темата е перфектна!
Сутринта я четох, та се замислих това онова.

Още лятото имах едни идеи,някакъв по концептуален арт уърк,
графика/постери/комикси ... музика ... Както дойде.
Така или иначе приключвам с Мафия, една година игра беше добре;
та ще направя нещо по въпроса, за довиждане.

Стига да има време/а то ще се намери/, желание не липсва!
THE GAME IS OVER!   <--- VuinaRAINA
http://www.youtube.com/watch?v=gaBjdLQ0LJ0

"Жабата е мрачно животно, а совите не са това което са!"
...
"Това беше всичко друго но не и Игра!"  ;)

Пистолетчо

• Публикации: 756
  • Репутация +2/-3
    • Не цъкай!
« Отговор #4 -: 12/11/2009 03:58:12 pm »
Снайпер, ако си намериш някой да ти направи музиката и някой да пее, мисля че няма проблем... :D Иначе ако тука постнеш само текст за песен, то ше е по - скоро стихотворение, от което няма особен смисъл, предполагам... ;D Иначе аз съм не само музикален инвалид, но и инвалид във всяко едно изкуство. Единственото, което мога да направя е да оспамя сайтовете с линкове към играта, но не мисля че ще бъде оценено като творчество... :D

ПП: Не че се заяждам, обаче до колкото си спомням Tanza беше направил дизайна на форума, или нещо такова... Известността му/и беше това, че беше написано с дребен шрифт в долния ляв ъгъл на форума... А вече даже и т'ва го няма...
« Последна редакция: 12/11/2009 04:02:59 pm от Пистолетчо »

DiSrespect

• Админ
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #5 -: 12/11/2009 04:33:57 pm »
Точно това ми беше идеята, покажете колективност и направете нещо ако искате заедно :) Очакваме с нетърпение творбите ви :)
...наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един - ей така, друг за поощрение.

ChapterMusic

• Публикации: 0
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 12/11/2009 05:40:35 pm »
Ние, от ChapterMusic се заехме да направим песен за сайта.До дни ще е готова и ще я чуете :)

onl1n3r

• Публикации: 268
  • Репутация +13/-16
  • It all belongs to me...Everything that i see...
« Отговор #7 -: 12/11/2009 06:35:04 pm »
ЦЪКНИ Давайте предложения ако нещо не ви харесва (шрифт, стил, работи ... :D) Мога и да вмъкна някои картинки :) Давайте идеи.

Неадекватен

• Публикации: 284
  • Репутация +1/-3
« Отговор #8 -: 12/11/2009 10:05:04 pm »
Аз се замислих по темата, но ще прозвучи малко налудничево.Мислех да направим с едни приятелчета едно малко филмче от 15,20 минути с много нерви,дигане,живот и много други неща.Този филм ще се нуждае от добра видео камера, но аз имам камера с 3.2 мегапискел'а.Трябва да намерим свободно време, което ще се намери винаги, разбира се, но все пак има - подготвяне на сценарий,подготвяне на апартаментите в които ще се извършва заснемането и разбирасе лого на играта,помощници и други ресурси.Доста трудно ще направим и 15 минутно видео клипче. ;) Ако има някой желаещ за помощ - нека пише !
ЛЕВСКИ СОФИЯ !

Lambert445

• Публикации: 44
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 13/11/2009 10:11:47 pm »
Ще пусна едно много кратко стихотворение за БГ мафия.

БГ мафия, БГ мафия,
хубава игра си ти,
с много гангсери по улиците ти,
които притежават талант и рекети.

А когато няма много хора,
ще ти излезе зора,
за да излезеш от затвора,
и да разкриеш заговора.

Това баше от мен малко т*пичко ама вие преценете.

« Последна редакция: 13/11/2009 10:19:28 pm от Lambert445 »

TheSkorpion

• Напреднал
  • *
  • Публикации: 79
  • Репутация +0/-0
  • С мен - който иска, срещу мен - който може! :]
[16:08:58] NoMatter каза: ne znam

Не съм мафиот,
Не съм побойник,
но ядосаш ли ме-
ставаш покойник!!!

DiSrespect

• Админ
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #11 -: 14/11/2009 12:05:10 am »
Банери, уолпейпъри, аватари, теми, за компютри/мобилни телефони, мини-филми, песни, рисунки, комикси, графики, графити, логота, апели, реклами, каквото се сетите стига да е обвързано до някаква степен с играта :)

LuD1Q.

• Публикации: 91
  • Репутация +0/-3
  • Ти ли ще си ми шефче ?
« Отговор #12 -: 14/11/2009 01:40:37 am »
Първо искам да кажа,че не се заяждам.Защо трябва някой друг да го направи първи и след което ние да си направим наше,вместо ние да сме първи и честно казано другите само да го копират,имитират и неща от този сорт.По темата харесва ми, но нямам време да си занимавам(сигурно ще измисля нещо лудичко  :P)

Неадекватен

• Публикации: 284
  • Репутация +1/-3
« Отговор #13 -: 14/11/2009 01:59:24 am »
1 -
2 -
3 -
4 -
ПП - Играх си бая.Ако не ги оцените, ще го приема добре.  :)
« Последна редакция: 14/11/2009 02:33:16 am от Nond[Рикардо] »
ЛЕВСКИ СОФИЯ !

VuinaRAINA

• Публикации: 157
  • Репутация +0/-2
  • Вили А.
« Отговор #14 -: 14/11/2009 03:25:28 am »
Леле мале!
Пълен провал.
следя темата от самото начало,
абсолютно несериозно и безотговорно отношение към нещата.

Антоне, остави само първия пост, и тези на DiSrespect,
изтрий всичко друго; заключи темата, но я остави като "Важна".

Като му дойде времето ще се появи нещо сериозно и професионално по въпроса.
А до тогава нека желаещите да си правят и публикуват собствени теми в Лафче ,
като просто споменават в заглавията че е за " Конкурс за творчество на тема BGMAFIA"!

Или ако не друго, то поне трийте несериозните неща в тази тема;
а те, до сега са голямата част ... поне 95% от постовете.
THE GAME IS OVER!   <--- VuinaRAINA
http://www.youtube.com/watch?v=gaBjdLQ0LJ0

"Жабата е мрачно животно, а совите не са това което са!"
...
"Това беше всичко друго но не и Игра!"  ;)