Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Изчезнали предмети !!!  (Прочетена 3816 пъти)

VenuS

• Публикации: 91
  • Репутация +0/-0
Изчезнали предмети !!!
« -: 25/08/2010 10:56:44 pm »
Та отварям тази тема, за да може всеки на когото са му изчезнали някакви предмети да докладва за тях и да не се пускат 100000000 едни и същи оплаквания.

В темата да пишат само хора на които са им изчезнали оръжията !!! (всички други писаници ще бъдат наказвани и изтрити без предупреждение!!!)
Тези от вас които докладват подобен проблем нека да го направят детайлно!
пример

Акаунт : Име на ацц-то ви ;
Сървър: В кой сървър са ви изчезнали предметите ;
Предмети: Какви точно предмети са ви изчезнали ;
Час : приблизителни дата и час на изчезването (или поне кога сте забелязали че ви липсват нещата)
Информация : Какво точно сте правили преди да изчезнат предметите;

Всички графи са задължителни !!!

Темата е с цел да улесним констатирането и отстраняването на проблема! Затова моля без излишен спам!
Поръчал съм 30 планински крави МИЛКА!!!! И ДА НЕ МЕ ПИТАТ ПОВЕЧЕ КЪДЕ Е МЛЯКОТО !!!!!

Jimmy

• Публикации: 33
  • Репутация +0/-0
Re:Изчезнали предмети !!!
« Отговор #1 -: 25/08/2010 11:29:56 pm »
Акаунт:Jimmy__
Сървър:Ностра
Предмети:Изчезнали питбул и ат-420
Час:Изчезнали около 15:00
Информация:Излезнах от сървър Ностра и влезнах в Капоне.След 5 мин.влезнах обратно в Ностра и ги нямаше.Това е друго не съм правил.

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #2 -: 26/08/2010 09:22:18 am »
Не виждам смисъла от тази тема - има си опция администрация ,а и бъга би трябвало да е отсранен.
Аз няма да обикалям на 1000 места да гледам кой къде му е скимнало да се оплаче ....

СпартакУлтрас

• Публикации: 188
  • Репутация +0/-4
« Отговор #3 -: 26/08/2010 01:40:58 pm »
Ама батка, нали това ти е работата?!
|Y| БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО! |Y|

WooHoo

• Гост
« Отговор #4 -: 26/08/2010 02:08:33 pm »
Това му е работата и знае как да си я върши  ;)
Когато всички оплаквания са на едно място работата върви по-бързо и играчите получават предметите си по бързо (ако наистина вината за изчезването е във нас)
Моля подавайте оплакванията си само в меню Администрация в играта.Благодарим Ви!