Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Ra3oR  (Прочетена 27158 пъти)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Ra3oR
« -: 16/10/2010 01:59:45 pm »
Казвам се Явор Руменов Караманов от град Бургас. Завършил съм математическа гимназия Акад. Н. Обрешков град Бургас випуск 88. Приеха ме в УНСС Макроикономика, но след 1вата година (неуспешна и демобилизираща за мен) се прехвърлих в НБУ където днес следвам 3та година Архитектура.
Тренирам Муай Тай в спортен клуб ЦСКА в София. Обичам да спортувам много, ако трябва да съм честен през последните 4-5 години не се сещам да е имало дори 1 седмица, в която да не съм правил някакви физически упражнения от всякакво естество, дори когато ми оперираха ръката (контузуя) просто бягах 2 месеца, за да държа тонус :) :). Спортувам, за да се чуствам добре, за да имам тонус, за да имам самочуствие, за да има и то покритие,  ;D въобще спорта ми е дал много и го уважавам много във всичките му аспекти. Голямата ми страст на тази тема остават бойните изкуства (всякакви) и футбола, тях ги практикувам и най-често.
Любимите ми филми са Белязания, Кръстникът, Гладиатор, Стар Ларс и други яки филми  ;D ;D
Слушам всякакъв вид музика, Чалга, ретро, СИ ТИ ТИВИ  ;D ;D и всичко, но когато съм сам най-обичам черното и Бг-рапа....
Обичам също така хубавите жени, уважавам готините хора с чуство за хумур, хора с изграден характер, хора с достойнство и изградена ценностна система, мислещи хора. Умея да комуникирам еднакво добре с хора от всякакви сфери и с различно обществено положение. Не съм материалист по-принцип, когато харесам някой отвътре как изглежда е без значение. Не класирам хората по пол, раса, цвят на кожата, религиозни убеждения и прочие. За мен е важно душата да чиста. Душата - това си ти!
Не вярвам в Бог, но уважавам религията и вярвам, че е измислена, за да прави хората по добри. Вярвам в други висши сили, но те си имат име - НЛО  ;D Не обичам да съдя, мразя да ме съдят. Вярвам, че всеки е свободен да прави каквото си иска, щом е достатъчно зрял да носи отговорност.

За играта:

Надут, сладкодумец, все още непобеден, един от най-добрите или просто BGRa3oR   8)
1ви сезон Капоне (след бетата)
Банда CRANK Най-похвалното, е че приятелите от тази банда преди 4 години останаха и до днес!
Учих се в Капоне и малко в Ностра.
Основоположник на 2 от най-силните банди в играта и до днес.
Когато имам време правя от обикновенните играчи - необикновенни  ;D
Когато играя - горя и паля всички, които играят заедно с мен.
Пефекционист, максималист, новатор. Винаги усмихнат, вечен оптимист.
Постижения:
Бос на най-силната банда в  сезон територи (БелиМадами)
5то място в сезон Територи
3то Място в сезон (забравих му името)
1во място в Бонус сезон 1 на България
1во място в Бонус сезон 1 в света
1во място в Бонус сезон 2 на България
1во място в Бонус сезон 2 в света

Видял съм всичко в тази игра и винаги има какво да науча. Успех на всички фенове на играта когато имам време ще ви помагам със стратегии в тази тема!
« Последна редакция: 13/03/2011 09:49:29 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

sWiif3y

• Гост
Re:Ra3oR
« Отговор #1 -: 16/10/2010 02:03:35 pm »
пропусна да кажеш красив  :)

newuser

• Гост
« Отговор #2 -: 16/10/2010 08:19:16 pm »
1во място в Бонус сезон 1 на България
1во място в Бонус сезон 1 в света
1во място в Бонус сезон 2 на България

1во място в Бонус сезон 2 в света

Тук май липсва това  :D Да не ти се е позагубила увереноста или самочувствието :D Направо го вмъквай, почти е сигурно, че ще стане реалност.  ;)

sWiif3y

• Гост
« Отговор #3 -: 16/10/2010 10:38:23 pm »
пламене ще се караме няма да засрамваш момчето  ;D

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #4 -: 16/10/2010 11:17:26 pm »
The best of the best. ;D
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

Raindrops

• Публикации: 49
  • Репутация +0/-1
« Отговор #5 -: 17/10/2010 09:38:44 pm »
3-ти беше в сезон Gangsters. Аз помня ;D

vankata94

• Публикации: 68
  • Репутация +0/-2
« Отговор #7 -: 18/10/2010 05:46:22 am »
има още да се учи момчето разор вярвам че невинаги ще си 1-ви  ;)

2pac - Still Ballin
this is my lifestyle

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #8 -: 18/10/2010 09:56:19 am »
Аз ще работя в противоположната посока Ванка94, това гарантира тежки моменти на новия "номер 1" въпреки че за да сляза от стола трябва да мине доооста време и да падна не веднъж  ;D ;D и то от един и същ а реално не го виждам къде е лутат се можели я о Боже играта не е само да циклиш и да копираш най добрите  ;D ;D е да близо ще си до тях но винаги 1 крачка зад тях  :D мен ми е писнало да споря с безумове, фактите говорят, ще доживеем ще видим за сега съм на върха на хранителната верига, което ще рече, че когато съм гладен се храня, с кой? Въпрос на вкус  ;D ;D
Сензации може да се случват веднъж на 10 опита.
За световния бонус има време ще говорим като цяло ако играем без бласканици мога да ви кажа спокойно че ще съм победител на 99.99 %, но в днешно време слабите играчи слагат маски с цел да си спечелят силни приятели които да използват в бъдеще . Интригата не е чужда за играта минал съм поне 5 пъти по този път ще минем още веднъж 1 е ясно ще участвам, летвата ще е висока и нека най-добрия победи като цяло много малко хора са наясно какво говорят повечето стрелят в мрака и нали ти казах все някога уцелват, но не те са стрелците от които трябва да се притесняваме  ;D
И най-лошото в случея за моите претенденти е че аз винаги стрелям пръв и винаги съм точен  ;D ;D късмет  :D

And no matter how many fishs in the sea
They fill so empty without me  ;D 8)
« Последна редакция: 18/10/2010 10:19:38 am от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
« Отговор #9 -: 18/10/2010 05:37:42 pm »
Яворе и аз като теб харесвам красивите МОМИЧЕТА :d и пичовете с хумор (психопатите :D) Видях те наистина според мен не спираш да тренираш даже се сещям че каза: Ами аз и с болна китка си тренирам :D Готин си тва го знае целия форум и хората извън него. НЯкой играчи те мислят за слаб като те гледат ся 34-35м, но просто не знаят с кой си имат работа :D
Моето мнение за теб е едно и скоро няма да се промени :) Най-добрия ! ако спечелиш пак бонуса световния ти казвам едно голямо Евала и ти пращам 10 бири по пощата помни ми думата :)

Kazeshini

• Гост
« Отговор #10 -: 18/10/2010 05:45:27 pm »
Яворе и аз като теб харесвам красивите МОМИЧЕТА :d и пичовете с хумор (психопатите :D) Видях те наистина според мен не спираш да тренираш даже се сещям че каза: Ами аз и с болна китка си тренирам :D Готин си тва го знае целия форум и хората извън него. НЯкой играчи те мислят за слаб като те гледат ся 34-35м, но просто не знаят с кой си имат работа :D
Моето мнение за теб е едно и скоро няма да се промени :) Най-добрия ! ако спечелиш пак бонуса световния ти казвам едно голямо Евала и ти пращам 10 бири по пощата помни ми думата :)

А ако някой бие Явор му пращаш 20 бири по пощата  ::) ::) :D

AUDI_TT

• Публикации: 618
  • Репутация +3/-4
  • ROOT !!!
« Отговор #11 -: 18/10/2010 07:00:09 pm »
Както той самият спомена:
"Аз си останах най-старата мишка във БГмафиа, всички са новаци и аматьори"

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
« Отговор #12 -: 18/10/2010 09:54:42 pm »
Kazeshini, ако платиш половината съм съгласен :D Само ти казвам, че в пощата ще ни помислят за луди :D

staki

• Публикации: 39
  • Репутация +0/-1
  • СКРОМЕН :)
« Отговор #13 -: 19/10/2010 08:52:28 pm »
Наскоро чух добри неща за теб от 1 човек и се учудих но както и да е...иначе си един от добрите в мафията.Аааа и доколкото си спомням в няква стара тема бях ти казал, че като дойдеш в Сф да учиш ще искам да се видим но така и отговор не получих.
Пътя_на_Машин ->най-добрите
1.Да живееш значи да бориш, да се бориш значи да живееш.2.Нищо не оскърбява така един приятел, както недоверието: защото какво е приятелството, ако не единство на две души? А къде е това единство без доверие.3.Който е изгубил доверие, той няма повече какво да губи.4.Обидите записвайте върху пясък, благодеянието върху мрамор.5.Кроткият отговор отвръща гнева, а оскърбителната дума възбужда яростта.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #14 -: 19/10/2010 08:54:09 pm »
Не е важно какво си чул а какво си видял те хората си говорят винаги кой кво му отърва

за едни ще си добър за друг лош
няма такъв който не носи нож  ;D ;D

Роб на хорското мнение не ставам всеки има и положителни качества но специално в тази игра за да играеш на макс ти трябват сериозни дразнители (врагове) а аз обичам да съм лошия
Много скоро пак ще стана лошия  ;D