Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Ra3oR  (Прочетена 29315 пъти)

TheDog

• Публикации: 267
  • Репутация +4/-9
  • ITALIA FTW
Re:Ra3oR
« Отговор #15 -: 20/10/2010 03:01:22 pm »
един от най-великите играчи за всички времена.... Няма какво повече да кажа :) Имал съм удоволствието да играя с него не 1 или 2 пъти... Страхотен човек, приятел :) Успехи за напред!

PycHaK-nBzZzZ

• Публикации: 78
  • Репутация +0/-1
« Отговор #16 -: 12/11/2010 02:57:10 pm »
Освен добър играч, вече и добър търговец  8)

mashin

• Публикации: 126
  • Репутация +5/-2
« Отговор #17 -: 12/11/2010 04:41:16 pm »
Ветропоказател! Някои го смятат за качество, други за порок. Зависи от гледната точка. Аз съм безразличен и мнението ми е абсолютно безпристрастно

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #18 -: 12/11/2010 05:06:07 pm »
И излишно защо изобщо пишеш тук нали се разбрахме
да де ти си такъв тип бързо забравяш какво си се разбирал а ветропоказателчето е от мъжки род за разлика от горния потребител нешо му се бъркат половете не ми замърсявай личното пространство искам да пишат изявени мъже и изявени жени хора от средния род е желателно да не пишат
както и да е ценя мнението на всеки фен
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

mashin

• Репутация +5/-2
« Отговор #19 -: 13/11/2010 02:23:53 pm »
Доста по-истински мъж от тебе съм , и го знаеш много добре. А това че си ветропоказател си го доказал 1 милион пъти. Не ми пука особено за смешната ти тема, така че ще пиша каквото си искам и където си поискам.

mashin

• Репутация +5/-2
« Отговор #20 -: 15/11/2010 11:59:59 am »
И се водиш мъж на 35 години  :)))))))))) Уж голям мъж пък ставаш смешен пред децата тука ;)

Като пишеш нещо , следва да дадеш доказателства, аз имам доказателства за всичко което пиша. Искам да знам точно с кое съм смешен за да се поправя и да не изглеждам повече така

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #21 -: 15/11/2010 01:47:37 pm »
Машине, врабец, селски бек, Дишко
не искам да водя полемики с теб не ми е приятно и да разговарям с теб, не ми е приятно да се обръщам към теб и ти го казах това преди около месец точно защото една ситуация ми подсказа колко мъж си ти и повярвай ми по-добре от всеки тук знам точно колко голяма п*тка - с това твоето "мъжество" обиждаш думата и институцията за мъжете. Ние мъжете не говорим празни приказки - ти го правиш с лекота. Ние мъжете когато кажем нещо - става, ти не правиш така. В моите очи ти не си мъжка к*рва не те уважавам напротив съжалявам те. Защо се опитваш да общуваш с мен след като за мен ти си след 9тата дупка на цензураа и си най-ниско падналия потребител за мен в цялата игра и това няма да се промени в близкото бъдеще. Имаш доста комплекси и те те озлобявят и те заслепяват и не можеш да разбереш очевидни неща и това си е твой проблем и нямам намерение да се занимавам с него.

Не ме интересува мнението ти за мен то е пясък в пустиня. Ти говориш глупости с лекота точно за това дори няма да си правя усилия да намирам общ език с теб - нямам желание напротив сега се изнервям когато пиша това нещо адресирано за теб. За мен потребител с ник машин не съществува безразличие е всичко, което чуствам аз към теб.

Спри да пишеш тук има безброй много лични постранства далеч по интересни от това. Тук не си желан и като гонят-бягай за да не се излагаш или да се самоунижаваш

И ако аз съм ветропоказател (каквото и да значи това на твоя там език) то ти си "този който духа"

« Последна редакция: 15/11/2010 01:51:13 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

mashin

• Репутация +5/-2
« Отговор #22 -: 15/11/2010 03:59:52 pm »
ООО, Данчо, по-български съм ти предавал уроци, докато беше при мен ако си спомняш. А на Яворчо написаното е много дълго и въобще не го четох.
Да ти отговоря на въпросите.
1- с това ,че имам ясно изградена позиция в играта и едни и същи приятели, едни и същи врагове. Не съм лицемер и не се подмазвам на тези които могат да ми бъдат полезни с единствената цел да успея. С това мисля ,че съм доста по-голям мъж, както  не е единственото разбира се...
2-Пиша в темата мнението си, което не значи , че много ми пука за нейната репутация
3. По въпроса за българският език, може да решим по един тест онлайн и да сравним кой от нас двамата го знае по-добре

mashin

• Репутация +5/-2
« Отговор #23 -: 15/11/2010 05:30:12 pm »
И ти и Яворчо, освен да обиждате и то без покритие, нямате за какво да си говорите с мен. Много под моето ниво сте, а и аз наистина съм този който духа, с 1 дума- ВЯТЪРЪТ. И накъдето духна на там отивате, защото сте стадо.
Много ви здраве от селският бек и врабец, ха ха

ТошоПайнера

• Публикации: 130
  • Репутация +2/-6
« Отговор #24 -: 15/11/2010 06:03:17 pm »
ООО, Данчо, по-български съм ти предавал уроци, докато беше при мен ако си спомняш. А на Яворчо написаното е много дълго и въобще не го четох.
Да ти отговоря на въпросите.
1- с това ,че имам ясно изградена позиция в играта и едни и същи приятели, едни и същи врагове. Не съм лицемер и не се подмазвам на тези които могат да ми бъдат полезни с единствената цел да успея. С това мисля ,че съм доста по-голям мъж, както  не е единственото разбира се...
2-Пиша в темата мнението си, което не значи , че много ми пука за нейната репутация
3. По въпроса за българският език, може да решим по един тест онлайн и да сравним кой от нас двамата го знае по-добре
О Боже, от кога мъжествеността се мери с позиции в онлайн игра??  :D :D Имаш нужда от специална помощ

Люси

• Публикации: 168
  • Репутация +1/-3
  • Искам жиголо,обещавам да не го счупя! ;)
« Отговор #25 -: 15/11/2010 06:18:29 pm »

Момчето е отделило време и е написало нещо за себе си в графа "Лично пространство" и някой от вас решихте да му го ограничите ....
Защо не се засрамите вече и не спрете  ???
Дръжте се малко като хора,след като не можете като мъже!
Не ми казвайте какво да правя,да не ви кажа къде да идете ...!

Blue Ultras

• Публикации: 287
  • Репутация +1/-2
  • Господ Бог съм АЗ !
« Отговор #26 -: 17/11/2010 12:17:15 am »
За мен Явор е един от най-добрите,да не кажа и най-добрият играч в цялата игра! Изготвя си перфектна стратегия,за която много от конкурентите му могат да му завиждат. Нямал съм възможност да общувам лично с него,но по мненията,изразени от мои приятели,общували с него разбирам,че е и страхотен човек! :)

Поздрави,АхиЛл :) 
Всички сте мизерници бездарни с дебели портмонета !

SK GAMING NOW AND FOREVER !

LeBron

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
« Отговор #27 -: 17/11/2010 03:11:12 pm »
блак джак може да го кажеш спокойно  :) Той е НАЙ-ДОБРИЯ и го е доказал ...

ЖороИлиев

• Публикации: 80
  • Репутация +0/-3
« Отговор #28 -: 17/11/2010 08:16:45 pm »
Най-добрия доказано :)

Xулиганът_

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
  • !
« Отговор #29 -: 25/11/2010 03:14:58 pm »
Човека, който винаги ще е до мен и аз до него.
Football!