Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ВСИЧКО ЗА КУЕСТОВЕТЕ ! (retro - v 2.5)  (Прочетена 2567 пъти)

Xулиганът_

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
  • !
Добър ден на всички! Реших да напиша и аз едно пояснение :). Ето го и него....
Всички по-слаби играчи са се питали как толкова бързо дърпат силните играчи от куестовете. Ами много просто. Във началото, когато вече сте по-напреднали от ролекса (т.е към 200к чиста атака) започвайте да правите куеста "Хулиганът". Препоръчвам Ви него да изпълнявате, защото той дава най-много показатели (зависи от вашите). Но трябва да внимавате, защото има една фатална грешка, която доста хора е допускат и тя е вдигането на умението ученик. Със вдигането на тази добавка от уменията вие качвате повече опит от престъпления или атаки над други играчи. Съответно куестовете Ви претърпяват по-голям интервал от време, който трябва да чакате до новия. Сиреч не правете тази грешка. НЕ КАЧВАЙТЕ УЧЕНИК В НАЧАЛОТО. Следващата стъпка е при поемането на куест да свалите цялото си въоръжение, за да получите след като изпълните куеста повече показатели. Също така колкото повече пари имате в кеш, толкова повече пари получавате при взимане на куеста.

Винаги първо правете битките (при Хулиганът - 30 битки са нужни), след което изчакайте докато ви скрият от битки (т.е ви пребият или извършите престъпление със бандата) и свалете отново цялото въоръжение (по две причини: 1во - да не ви пада живота на нещата, а и за да качите естествено повече показатели). След като махнете колата , кучето и оръжието си направете останалата част от куеста - направете дадените престъпления на улицата.

Това е от мен. Дано съм ви помогнал. Успех и поздрави от мен.

ТЕМАТА Е ЗА РЕТРО СЕЗОН !
« Последна редакция: 11/09/2011 04:22:00 pm от RELOADED »
Football!

GOST...

• Публикации: 17
  • Репутация +0/-0
Re:ВСИЧКО ЗА КУЕСТОВЕТЕ !
« Отговор #1 -: 25/11/2010 07:47:34 pm »
Браво за темата , добра информация за новите играчи  :)

МариоЖардел

• Публикации: 530
  • Репутация +6/-1
Танов: Нищо...пуснали сте ми съобщение, звъня на тоя номер, но ми пише, че е грешен кода...
Борисов: Не бе, т`ва му е ЕГН-то бе, не мобилен. Т`ва е едно момче къде рита топката с мене бе, там от Аерогарата...

:D

Борисов: Защо сте утрепали дядо ми, моя дядо?

u3pog

• Гост
« Отговор #3 -: 25/11/2010 09:51:51 pm »
Браво много добра тема, а относно темата на Принцеската - по кратко обяснено.

hpotar

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 27/11/2010 07:23:47 am »
Благодаря. Много полезна тема.

Димоoо

• Публикации: 41
  • Репутация +0/-5
  • ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
« Отговор #5 -: 19/04/2011 03:11:12 pm »
Браво
Волята е онова нещо , което те кара да продължаваш напред , дори когато всичко останало ти казва , че си победен. Волята те прави неуязвим !
-Карлос Кастанеда

Xулиганът_

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
  • !
« Отговор #6 -: 19/04/2011 09:39:27 pm »
Тая тема ако не се лъжа е за ретрото?Сега в 2.0 няма голяма полза от куестове поне според мене
Точно така :).
Football!