Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Eurostars  (Прочетена 16224 пъти)

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
Eurostars
« -: 13/12/2010 08:40:11 pm »
Една от най-старите банди в играта, съществуваща и до днес.

До колкото знам тази банда е създадена в далечния вече сезон Капоне, когато Явор (Ra3oR), Доктора (Dunhill) и Fil666 (за цифрите не съм сигурен дали бяха точно така) са направили бандата - за по-подробно обяснение някой сред тях да обясни (въпреки че в момента само Явор все още играе).
Аз се присъединих към нея 2 ден на сезон Ностра, тогава на повечето играчи в бандата ни беше първи по-сериозен сезон, съответно и резултатите не бяха много добри, но важното бе да се сработим като колектив. И смея да твърдя, че се получи. Дойде сезон Territory, още от началото до края не отстъпихме лидерската позиция. В началото сериозна конкуренция имахме в лицето на бандата на Милен (BMG) - Corleone's, но в крайна сметка решихме, че е най-добре да се обединим и така се получи една още по-силна банда. Ако не се лъжа повече от тройно бяхме пред втората банда Винпром. Към края на сезона се получиха някои дразги и в крайна сметка трябваше бандата да бъде направена наново - подвизаваше се до края с името OLDSCHOOL. Следващият сезон Vendetta бе преименувана на Бели мадами - така си и остана. Последва Underground, когато вече Smily беше бос и я промени на ТУРБО МАДАМИ.
И тук някъде поради липсата на време за игра се наложи да напуснем бандата и заедно с Явор и Доктора да направим нова на име HELLWORLD. От тук започва и "новата история" на бандата. Следващият сезон Mafia няма да го коментирам, понеже играх има-няма седмица и спрях, съответно не съм компетентен какво е ставало с бандата. В сезон Streets започнахме отново няколко човека с ТУРБОМАДАМИ, но след няколко дена нередовност отново си се отцепихме в наша си банда - Eurostars. Следващите сезони поизгубих следите, след като бях спрял да играя. Но до колкото знам GARVANA беше се заел с бандата. Та така, чакам някой помнещ да допълни историята за последните няколко сезона. :P

А иначе в чата на бандата непрекъснато можеш да се забавляваш - спам, шеги, закачки и те така. ;D
Ето ги и някои от членовете (естествено не мога да изброя всички, минали през бандата за всичкото това време, но ще спомена най-много задържалите се - ако съм забравил някого първо да му се извиня, а после и да се обади да го добавя):
Ra3oR
Dunhill
DIVINELFC
BuRn
TeramaX..
Karlo..
WhiTeDeViL... (Дидо)
diqn_999
GARVANA
LuD1Q
ZombiMod
Tuzar
u3pog
Madwand
Ex3cuT0rA..
Thunderdome
« Последна редакция: 13/12/2010 08:50:04 pm от FCDunavRuse1949 »
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

Karlo..

• Публикации: 42
  • Репутация +0/-2
Re:Eurostars
« Отговор #1 -: 13/12/2010 08:43:39 pm »
бате забрави лудия ако види темата ще се самоубие  :D

РоШлЬо

• Публикации: 295
  • Репутация +0/-0
  • Ти си ми слабост, 'щи оста'я отпечатъци
« Отговор #2 -: 13/12/2010 08:50:39 pm »
Супер бандичка си е ..не помня кога се присъединих, но ..винаги съм играл там  ;D :) ..В чата се откача просто  ;D ...естествено и дисциплината е на ниво :) ..Много неща съм научил ...Просто колектива е важен, самото "отношение" един към друг :) ..
<br /><br />Родил си се с плач, докато всички са се радвали.Живей така, че когато умираш, всички да плачат, а ти да се радваш.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #3 -: 13/12/2010 09:32:59 pm »
 :) :) :)

The One and only Eurostars! Когато беше приоритет бяхме най-добрите

Когато трябваше се забавлявахме, когато трябваше бяхме сериозни.

Ще пиша по късно по темата. Браво Дунав  :) :)
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

РоШлЬо

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 13/12/2010 09:42:27 pm »
Явка, пиши и в общия чат :)
<br /><br />Родил си се с плач, докато всички са се радвали.Живей така, че когато умираш, всички да плачат, а ти да се радваш.

Karlo..

• Репутация +0/-2
« Отговор #5 -: 13/12/2010 10:06:23 pm »
добре че с дидо го накарахме да напише нещо мързела  :D

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #6 -: 13/12/2010 10:45:29 pm »
Как да пиша в чат направен преди 1 час с 1230 реда

Вие ся конкретно за ретрото не съм решил като реша ще пиша
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

РоШлЬо

• Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 13/12/2010 11:07:34 pm »
1230 реда, но БЕЗ СПАМ ..само обмислени приказки  ;D ...айде, решавай и пиши  ;) :)

u3pog

• Гост
« Отговор #8 -: 14/12/2010 12:25:54 pm »
Най-великата банда..  :)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #9 -: 14/12/2010 07:39:26 pm »
Eurostars...

Бандата може и да датира преди аз да вляза в нея от сезон Капоне тогава бос беше Fil666 - Чест и почитания вече не играе но спомените щом са останали добри значи всичко е съвршило добре :)

Когато ме поканиха там бяха доктора и фил аз бях новобранче намерих играта от кефче.ком щракнах на един банер и ми хареса в началото играх сам, опитвайки да вляза в силни банди тогава банда CRANK (Eurostars) беше на около 5то място не много силна, но там за първи  път пробвах да правя кафенца стигнах до 17то място в класацията и това беше лимита за тогавашните стандарти другите бяха 5-6 пъти по силни по причини които старите играчи ги знаят. Още тогава Доктора не знам с какво съм го впечетлил започна да ме надъхва че съм един от най-силните играчи а ми беше 1ви сезон и започна да прави планове да пробиваме нагоре. Дойде сезон Ностра когато беше лято аз не играх изобщо първите 20-30 дена само наблюдавах как се развиват тогава глобалите и атаките... В момента в който се регистрираха Доктора и фил ми пратиха покани там вече бяха Екзекутора Дунав нямам спомени за други играчи извинете ме беше много отдавна и ми се случиха много неща в този сайт от тогава насам...

В края на Ностра когато дръпнах пак доста бързо в началото и догоних успешно тези които можеха да се гонят, пак знаят защо другите не можеха да се гонят :) по-старите играчи доктора започна да ме насъсква и ми каза че ако почна в началото ще ги убия от бой стига да съм сериозен... Той беше човека който ми вдъхна увереност че мога да се боря за нещо повече от топ 20. Дойде Територито ... :) Най-силния ми сезон който някога съм играл изобщо обстоятелствата бяха такива че имах страшно много време за игра играх адски нахъсано и много силно цял месец водих парада с впечетляваща разлика тогава конкурент в началото беше реното - един стар юзър - пенсионер вече и след 2-3 седмици неуспешни негови опити да ме изпревари се отказа... Разликата беше повече от голяма около 1/3 преднина в точките имах пред втория злобих по 10к ролекса дневно бизнеса вървеше до такава степен че с 4 смс-а по едно време в акаунта ми имах около 2000 кредита. Бандата беше на първо място Бандата на БМГ беше втора но ги биехме водихме парада убедително имахме всичко. Никога не съм пестял средства да помагам на съотборниците си когато имат нужда от това. Дойде момента в който бандата реши аз да стано бос. Беше сложно но се заех и нещата започнаха да вървят. Очаквах конкуренция от старите кучета БОНИ Вово, аграр сформираха банда и бяха се наели да печелят сезона, което не ми се нравеше точно този сезон... Малко по малко изградихме взаимоотношения с Милен той беше 3ти тогава но с амбиции да побеждава и много средства, което аз дефакто тогава не го знаех :). В неговата банда имаше 4-5 силни играча Неодобен беше едниния ник Верди, ЗБС, Феникс или Манова ДивинеФЦ Дидо и Дидка, дойде роко, дойде смайли дойдоха най-силните играчи играли мафията в следващите 3-4 сезона и аз се чуствам горд че съм бил част от това, което създадохме всички заедно.  :) :) :) събрахме толкова силна банда в средата на сезона че конкуренцията беше меко казано отчаяна и решиха да доиграват сезона без амбиции... От топ 15 13 бяха наши членове беше невероятен сезон. Трудно беше да се угажда на всеки имаше кавги имаше всичко но в крайна сметка завършихме сезона заедно под името ОлдСкул и бандата избра аз да съм бос, за което им благодаря за мен беше чест да бъда бос на хора 90 % от които по-големи от мен по-зрели с повече житейски опит и все пак видяха в мен човека който трябваше да е начело защо - не знам. Аз завърших 5ти Збс 4ти Един наш емигрант завърши 3ти отиде в конкуренцията, 2ри беше роко 1ви беше МИЛЕН а надолу в класациите само наши хора :). Бяхме горди бяхме сигорни че в този състав бъдещето на играта ще е в нашите ръце и трудно бихме могли да намерим конкуренция. Следващия сезон решихме да се пишем с дамски имена всичките и реших да кръстя бандата Бели Мадами (нищо общо с филма просто ми мина през акъла това име и ми се стори супер да го направим). Стана така че играта ми омръзна и спрях да играя бандата западна леко но смайли се представи на висота същия сезон и завърши 2ри ако не се лъжа но конкуренцията на атаките този сезон беше страшна... Натам Вече бандата я пое смайли Води я много по добре от мен както и до днес виждаме подвизава се под името ТурбоМадами. И с моето време което разполагах за игра реших че в тази банда ще преча... Създадохме Еurostars с доктора за 2ри път намерихме много нови играчи които с доктора бяхме решили да обучаваме да играят. От тогава започнах единствено да се опитвам да обучавам кадри така да го нарека хора които имаха желание да се учат бяха добре дошли в бандата... Гордея се че всеки 1 играч играл някога в Eurostars После се включва успешно дори в най-силните банди в играта и то с лекота. Търсени са хората ни и играят и до днес в силни банди където в различни периоди различни от тях показват много добра игра. Научил съм ги да играят без пари показвал съм им винаги че трябва да са заедно неща, на които ме научи мен доктора за което съм му адски благодарен...

В чата исках да бъда строг, справедлив и шеговит. Това е банда в която винаги съм твърдял че всички сме равни, всяко мнение всеки проблем е важен за мен и в същото време всички трябваха да знаят че аз съм боса тук и аз на базата на опита който имам в играта бих могъл да взимам най-добрите и адекватни решения. Никога не съм се налагал опитвал съм се да обяснявам на всеки винаги защо така е най правилно и защо точно това съм решил да направя. Понякога успявах, понякога не успявах. Поучил съм се от грешките. Радвам се че създадох взаимоотношения с много хора в играта дал съм им нещо хубаво нещо от себе си и още по радващото е уважението което получавам от всеки 1 с който съм имал честа да играя активно и да общувам продължително.

Благодаря на всеки 1 член на бандата играл с мен някога и които ще продължават да играят с мен винаги имат моралната ми подкрепа когато имам възможност и материална.

Остават хубавите спомени, остават шегите, закачките с всеки от тях имам отношения на различни нива и най-хубавото е че няма нещо за което можем да се срамуваме целия колектив.

Имаме дори спечелен бонус сезон - с това се гордея най-много.

Банда Еуростарс остава моята банда - бандата в която се чуствам най-добре опитах навсякъде почти просто у дома си е най-добре...

Карло
Лудия
Диян999
Манова
БМГ
РОКО
Дунав
Зомбимод
Деко
Марчи
Верди
ДивинеФЦ
Изрода
Доктора
Фил666
Тъндърдум
Бърн
Терамакс
Гарвана който има малко черни точки
Кучето
Смайли

От всеки от тях научих нещо и станах това което съм днес бандата ме направи силен хората които вярваха в мен ме направиха силен Благодаря чест и почитания

Банда Евростарс - за винаги в сърцето ми когато вляза в сайта бгмафия.ком

Karlo..

• Репутация +0/-2
« Отговор #10 -: 14/12/2010 08:38:01 pm »
леле тука бях 8 бях го забравил тоя бонус  :D

И все пак това е наи-ВЕЛИКАТА банда RESPECT !

РоШлЬо

• Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 14/12/2010 09:25:55 pm »
Аааа ..не са ме писали в членовете,  Явка ще се караме  ;D :)

diqn_999

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
« Отговор #12 -: 14/12/2010 09:29:27 pm »
Това е то работа в екип....най-добрата банда.Радвам се,че съм играл с вас и се надяваам ако почна пак някога да играя отново с вас.  :)
Скъпи искам килимче!<br />Мъжът: -А,а,а без тия екстри,ще си летиш с метлата!

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #13 -: 15/12/2010 01:52:18 am »
Респект към бандата и теб за постиженията в играта

За тоя спечелен бонус сезон ли ставаше ?  ;D

http://prikachi.com/images.php?images/415/2757415X.jpg

На официалния обявен край бяхме преди вас (сбор от 5 банди  ;D) се 1 ние се поздравихме за 2йна победа тогава и разликите бяха ддруги знаеш за какво говоря

Ако искате пишете си я ваша е , ама ний пихме за нея  ;D ;D

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #14 -: 15/12/2010 04:06:40 pm »
Въпрос: Щом на официалния край бяхте победили защо крайното класиране е така ?

Сбор от 5 или 10 банди... е нали е начело нали сме се събрали за което малко ми е кофти и ти помогнах точно аз да земеш тоя сезон неумишлено като крадях от Смайла рекети в последния момент

Може да се правиш на луд колкото си искаш
Сезона го спечелих аз не ми го спечели ти
Единствените които ми помогнаха адски много беше бандата играхме като един момчетата играха перфектно
Даката ме разбира за какво говоря, моето предимство беше в това че аз бях готов за подобна игра още в първия ден тренирах преди даката за да мога после да му преча да тренира. това са тънки моменти още има време а ги учите
Световния бонус аз ще съм с 1 гърди пред вас пак.

Толкова по темата
« Последна редакция: 15/12/2010 04:09:43 pm от Ra3oR »