Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Eurostars  (Прочетена 17716 пъти)

chuky

• Публикации: 68
  • Репутация +0/-5
Re:Eurostars
« Отговор #60 -: 8/12/2012 03:03:55 am »
Стига се карахте коя банда какво и що.Съберете се и се забавлявайте,да ви ева в бандитите

zizitop9

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-2
« Отговор #61 -: 10/01/2013 07:00:19 pm »
трябва един сезон да се саберем и да по играем старите играчи  (GARVANA)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #62 -: 10/01/2013 08:48:26 pm »
Повечето играчи ги няма под дърво и камък...

Blu3_Fiv3

• Публикации: 305
  • Репутация +2/-3
« Отговор #63 -: 11/01/2013 12:42:56 am »
тук сме бре

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #64 -: 11/01/2013 08:28:29 am »
Виждам активност само от 3,4 човека... Че и по-малко.  ::)

voldo17

• Публикации: 326
  • Репутация +7/-2
  • Лягайте ;D
« Отговор #65 -: 17/01/2013 09:09:44 pm »
^Това, че не влизат във форума, не означава, че не знаят кво пишете тука  :)

zizitop9

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-2
Re: Eurostars
« Отговор #66 -: 2/04/2013 01:16:58 am »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #67 -: 2/04/2013 02:05:44 am »

diqn_999

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
« Отговор #68 -: 21/04/2013 09:42:47 pm »
Ех, спомени, спомени! От години не бях влизал във форума, случайно се натъкнах на темата и носталгията по играта и старата банда взе да се появява! Момчета, велики сте, няма да Ви забравя! Подкрепям идеята да се съберем "старите кучета" някой си път! Нищо, че от много време не цъкам бързо ще си върна формата :D
Скъпи искам килимче!<br />Мъжът: -А,а,а без тия екстри,ще си летиш с метлата!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #69 -: 22/04/2013 12:00:06 am »
Какво значение има дали си "старо" или "младо" куче? Щом младото куче може да бие старото, то какво значение има кой е младо и кой е старо...  :)

Rainstorm

• Лидер
  • *
  • Публикации: 710
  • Репутация +12/-7
  • Мирослав Асенов
« Отговор #70 -: 22/04/2013 01:48:19 am »
Какво значение има дали си "старо" или "младо" куче? Щом младото куче може да бие старото, то какво значение има кой е младо и кой е старо...  :)
^ Има значение булка, има!  ;) :-*
Младото куче нема как да бие старото, Сашке Атанасова!  :)
Това е само привидно. Ама ти си още млада да разбереш целата философия на тия неща. Няма как да ги знаеш тия неща кукло сладка(не подценявай старото). Има време, ще се научиш; живота е пред теб... мисли, отвори мозъкът си, дишай дълбоко и се радвай!   ;)

...
Както и да е, извинявам се за отклонението.
По темата:

Наздраве за бандата-легенда  Eurostars! Респект.
От името на Началника на една от малкото други Банди(всички знаят коя) с история и характер!

Живи и здрави банда
« Последна редакция: 22/04/2013 05:58:22 am от Rainstorm »
"Това е всичко друго, но не и Игра!" (Бат Сторми+Кака Дари)

"Понякога е много по- мъдро човек да си замълчи, отколкото да каже нещо!" (Бат Сторми)
"Когато няма какво да кажеш, просто не казвай нищо!" (Аврора)
"Само първите няколко "месеца" е трудно, после се "свиква"!"   Фр.Л.Райт  :)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #71 -: 22/04/2013 01:54:42 pm »
Аз не мисля така.  :)
Играта се променя, времената се променят. Нравите на хората също.. не можеш да очакваш едни и същи хора постоянно да са на върха.
И... -не, не изтъквам себе си. Аз съм просто един слабак, който играе за да си прави кефа. Нямам време вече за тая игра. Играя от дъжд на вятър, само за да си направя тренировките и това е. То в това се превърна и играта де... колкото и човек да иска да си покаже уменията, то все повече се засилва невъзможното изпълнение на тази задача. Играта се превърна в "зареди повече, получи повече", това е най-лошият път за една онлайн игра. НО нищо, ще я играя още известно време, докато ми излезе тотално от мозъка и дори не мисля за нея. Преди време тя ми беше като начин на живот, започвайки като хоби. До скоро само за нея мислех, но просто вече нямам желание да се занимавам с едно и също. Монотонният ритъм убива всичко в играта.. както уменията, така и отказва добрите играчи.

Точно затова ти в момента грешиш прекалено много. Не мисли, че играта е като в онова време. Когато и без кредити можеш да си из топ-а. Това няма как да стане в момента. Трябват ти поне по 50 лева месечно, за да поддъджаш едно добро място в класацията. Но какво от това... в момента по-слабите печелят предметните награди. Няма значение колко респект си. И затова искам сезона да е безкраен, за да не се притесняваш за мястото си в класацията, въпреки че за някои това се превръща като фикс идея и жалкото е, че за нея са готови на всичко.. :)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #72 -: 22/04/2013 06:56:12 pm »
Повечета са стари кучета при еврозвездите :). Имат по 4-5 сезона какво повече :). Трябва ли всеки сезон да се играе, за да си добър?  :)

Така съм чувал, иначе не знам от 1ва ръка :))))
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #73 -: 22/04/2013 07:37:37 pm »
Стани първи с ресурсите, които си вкарвал преди години в играта.  :)

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #74 -: 23/04/2013 01:08:52 am »
То когато се е налагало, Явор е ставал първи. Евалата за което. Който не е успял по него време, сега колкото и да се мъчи да се докаже, играта вече не го позволява. Така де, исках да кажа "играта".

Колкото до това, дали има разлика между "старите" и "новите" кучета - има огромна такава, но определено не му е времето да коментирам тая тема, особено пък задълбочено :D Колкото до играчите, които в момента са в бандата, повечето са събирани от кол и въже, така като гледам. Жалко е, че в това се превърнаха бандите, но както по-горе споменах от игра, мафията се превърна в "игра". Това дето имаше смисъл едно време, вече се оценява само в левове :)