Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: БъГсС-бЪнИ  (Прочетена 15057 пъти)

КиСс_Ме

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
БъГсС-бЪнИ
« -: 31/03/2011 11:22:02 am »
Айде малко и за мене...
 Казвам се Милена Цветомирова Цонева на 18 години от Варна..
 Спомням си, че брат ми играеше бгмафия и беше в сезон Кръстникът когато Никита спечели...
 Аз си спомням, че все го питах каква е тая тъпата игра и да я маха, че не е интереснасамо с глупости се занимава... И когато реших, че искам да видя какво представлява играта исках да се регна но не можах, явно тъкмо беше свършил сезона.. Отказах се да си правя труда и един хубав ден също като един мой добър познат (angel_of_fell1) обикалях Замундата и ми се появи една рекламка на играта.. Реших, че искам да се регна и беше от сезон Streets поне до колкото си спомням...
 Зарибих се да играя уж.. бях дигнала малко (за мене беше голяма мъка да дигна 50к)  ;D
 Ама и така не благоволих да попитам някой как да я играя тая игра.. И с времето се учих самичка.. Къде със съветите на някой добър човек решил, че съм мн зле с играта ;д...
 Спомням си, че бях дигнала първите си 500к и реших да вляза в Затвора да видя какво е даже мисля, че се подвизавах с името girl_from_hell ... Там се запознах с Bad-Girl (Кристина която до ден днешен много обичам).. Лиляна (няма смисъл да слагам нейн ник всеки я познава)  :D
 А всички други с които съм се запознала няма да пиша никове, защото са безкрайно много и ги има все още в живота ми, с повечето играчи и в реалния живот съм се събирала.. Не съм и съжалила за нито 1 секунда прекарана в тази "тъпа игра"  :D :D
 Та така де сега повечето ме познават като Бънито на играта :X От GODFATHER започнах да играя сериозно и влязах в една от мечтаните банди ''Картел'' там се запознах с много приятни хора и все още си общувам с тях (лятото съм ги поканила всичките да ми дойдат на гости на морето)  ::)
 Сегашния сезон 2.0 не ми харесва, но и както промениха цялата игра не ми харесва..
 Сега се отказах от играта напълно и от време на време влизам само да поспамя в чата. :) :D

Е толкова от мене, малко е скучно, но какво да се направи.. Да се види, че и аз съм се отчела ;п
Живеят само влюбените. Останалите просто съществуват!

angel_of_fell1

• Публикации: 64
  • Репутация +0/-2
Re:БъГсС-бЪнИ
« Отговор #1 -: 31/03/2011 10:09:48 pm »
А така Мимче , няма да оставаме по назад я  ;D
не е важно да си готи а е готино да си важен ;)

brof4o

• Гост
« Отговор #2 -: 31/03/2011 10:33:09 pm »
няма редче за мен , ама по добре нищо тук , но всичко другаде

..:D0d0:..

• Гост
« Отговор #3 -: 31/03/2011 10:43:33 pm »
Бъгси, не съм играл с теб, но се надявам някъде, някога независимо кога да се съберем в една бандичка да поразцъкаме мъничко .. :)

Зайченцето бяло, цял ден си играло в близката горичка със една сърничка ..

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 31/03/2011 10:51:41 pm »
Бъгси, не съм играл с теб, но се надявам някъде, някога независимо кога да се съберем в една бандичка да поразцъкаме мъничко .. :)

Зайченцето бяло, цял ден си играло в близката горичка със една сърничка ..

Хехе надали Додовски, но нищо все пак нали се познаваме :) То друго не ни трябва :)

..:D0d0:..

• Гост
« Отговор #5 -: 31/03/2011 11:14:28 pm »
Няма надали, след някоя друга годинка ако успея изобщо да се свържа с вас ще ви пляскам ако трябва ама ще се поразкършим малко в играта, ако изобщо съществува и не е запустяла  :D

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 1/04/2011 12:22:48 pm »
Напълно хванала пайжини ще е :Д Ма чак да ни пляскаш да играем ехе :Д:Д

highspeed

• Публикации: 103
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм шибана рожба на изкуството..
« Отговор #7 -: 1/04/2011 02:05:08 pm »
Няма надали, след някоя друга годинка ако успея изобщо да се свържа с вас ще ви пляскам ако трябва ама ще се поразкършим малко в играта, ако изобщо съществува и не е запустяла  :D

Мене ли ще пляскаш най-много ?!  ::)

Ааа Миме  :-* :-*

Не исках да пиша в темите на приятели, понеже те си знаят, че са невероятни хора и се знае, че само хубаво ще се говори, но както каза ти: Да се види че и аз съм се отчелА  ;D
Вече не играя. :)

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 2/04/2011 01:12:48 pm »
Не исках да пиша в темите на приятели, понеже те си знаят, че са невероятни хора и се знае, че само хубаво ще се говори, но както каза ти: Да се види че и аз съм се отчелА  ;D
[/quote]

Отчитай се Сисе отчитай се... Да се види :Д

brof4o

• Гост
« Отговор #9 -: 7/04/2011 10:12:15 pm »
миме , за мен си най прекрасния човек , и който не го е оценил , баира и надолу , ловкам те

An0nImEn

• Публикации: 33
  • Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 7/04/2011 10:13:31 pm »
Тряа да се запознаем :=
Стоян (Котето)  ::)

Димоoо

• Публикации: 41
  • Репутация +0/-5
  • ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
« Отговор #11 -: 19/04/2011 02:42:10 pm »
Добра дyшичка  :-*
Волята е онова нещо , което те кара да продължаваш напред , дори когато всичко останало ти казва , че си победен. Волята те прави неуязвим !
-Карлос Кастанеда

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #12 -: 21/04/2011 08:48:35 pm »
Ма няма съмнения, че съм добра душичка.. направо съм ангилчи  :D Никой нИ можи да ми Устои;д

yuliqna

• Публикации: 17
  • Репутация +0/-1
« Отговор #13 -: 22/04/2011 01:42:28 am »
а бой де а аз де ма забрави :(

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 22/04/2011 01:12:20 pm »
Ауу Юлинце :* , Ни са сърди Мамо с теби са запознах в по късен сИзон :S.