Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Ивайло Доровски (D0d0)  (Прочетена 6205 пъти)

..:D0d0:..

• Гост
Ивайло Доровски (D0d0)
« -: 1/04/2011 12:25:25 am »
Знам, че не ви се чете и не ви интересува, но ми е през ...  :D

Значи, който смята да чете да се приготви, защото го очаква много за четене  :D

За първи път влязох в играта края на сезона преди стрийтс, бандитс мисля че беше, един приятел с който играехме заедно Гладиатус ми писа за нея, хвалеше я много, не знам си какво, не знам си защо, постоянно говореше за тази игра и един ден ми прати линк за нея да се регистрирам и да дигна 10 нива за да си вземе кредитчето от мен .. Та регистрирах се аз под ника The_Crow2 цъкнах на няколко човечета, излизаха ми някакви картинки.. с две думи хал хабер си нямах какво правя вътре, не ми допадна, все още си бях зарибен по Гладиатус .. Разрових се малко видях чата точно за 2 минути станах разноглед, не бях свикнал в онлайн игра да има чат и всеки да си пише каквото му дойде на акъла, та както и да е .. Поразрових се малко и видях, че има човечета с червени костюмчета, попитах Николай (Fear.Factor/SlayerM) какви са тези и каза "Админи" и го попитах какво ще стане ако ги напсувам, каза че ще ме банат.. Още същия ден вечерта намерих всички админи и на всеки един поотделно написах по ЛС съдържащо някой работи за членове от семейството   :D На другия ден реших да провера какво е станало, да не би някой да ми е отговорил и видях, че имам бан за 10 години ..
Регнах се наново с ник D0d0 .. Николай ми обясни малко повече какво се прави горе долу, преди не ми беше обяснявал, не му се занимаваше .. Започнах да бия човечетата по улица и ми допадна играта, отказах се от всички други игри които играех с години и станах """БГ мафиотче""" Започнах да дигам нива, той ми казваше кое умение да дигам, взе ме при него в бандата си вършехме задачки.. Много се радвах, дори си спомням когато достигнах 14 ниво за първи път и бях в някаква бандичка в която явно всички останали са имали рекети само аз не и бяха по-високи нива, но с по-малко респект и си мислех, че съм добър .. Все пак всяка една игра, която съм играл преди това почти всичко е зависело от това кое ниво си и ако си повече от друг на дадено ниво е по-добре .. Направих си после първите ми 23 рекета бях достигнал 100к респект, бях на 7то небе, не влизах 2-3 дни и рекетите ми бяха събрали 200к тогава ми се виждаха супер много пари и си бях казал, че ще продължавам да играя, но не знаех, че е на сезони и че идва момент/дата в който сезона свършва и след 1 седмица започва нов .. Николай ми каза кога започва новият сезон и го очаквах с нетърпение .. Когато започна сезон стрийтс разбира се влязох още първата минута, стоях пред таймера и чаках да свърши обратното броене за да мога да играя.. Регистрирах се отново с ник D0d0 и си започнах с престъпления, с течение на времето свикнах с играта и си спомням когато станах 1000к респект .. Леле много силен бях, много ми се виждаха тези 1000к .. В началото бях отново в на Николай бандата, но после напуснах, наблюдавах си чата и забелязах Brutal-woman (Люси) много спам, от сутрин влизаше и в чата много спамеше .. Тогава беше в Гъзари & Гъзарки, исках и аз да вляза там и попитаха тогавашния бос Rainstorm (Миро) дали може в бандата, прие ме и влязох с голямо удоволствие и това може би беше най-хубавото нещо, което можеше да ми се случи в играта .. Бандата не беше кой знае колко силна, но хората бяха адски много приятни.. Помагаха си, при тях научих много неща, които и до ден днешен ми помагат в играта .. Brutal-woman, Rainstorm, bageraqko, absenta, Avrora, real_gangsta, AntraX.., el_padrino, brm_killer ( В момента не се сещам за други) Това беше за мен колектив мечта, просто гледаха на играта по съвсем различен начин от мен, аз се дразнех постоянно, но те не бяха така .. Забавляваха се .. Бързо се привързах към тях и до дедн днешен уважавам всеки един от тях, макар и с повечето да нямаме връзка .. Целия сезон стрийтс прекарах при тях, не си помислих дори и за миг да ги заменя, сезона трябваше да бъде 3 месеца, но го удължиха с 1 месец, не можах д го изиграя целия поради това удължение от 1 месец, идваше време да се прибирам в България .. Пуснах и тема тук да се "сбогувам" с вас, които толкова не ме обичахте (не че се е променило нещо от тогава де) .. Спомням си че в тази моя тема единственния човек, който не ме обиди по някакъв начин беше Snaiperista .. Всички останали ме засегнаха по един или друг начин.. Бях си казал, че повече никога няма да вляза в играта, камоли във форума .. Близо 2 години, нито игра, нито форум .. Върнах се след дълга почивка отново в Германия и още първият ден реших да видя какво става в играта.. Беше променена цялостно .. Вече беше съвсем друга мафия - сезон Godfather регистрирах се отново с ник D0d0 и започнах лекичко полекичко да си цъкам за удоволствие, запознах се и в чата с много нови личности.. Беше хубаво .. Сезона беше към средата си .. поне така си мислех, идея си нямах че ще продължи толкова много .. Опитвах се да намеря старите дружки, Люси вече беше част от екипа, Миро, Цвети и Тоня (absenta) играеха, поканиха ме отново при тях, бях слабичък .. 4М с 200к атака .. Всичко рекети .. После махнах рекетите, започнах да играя по сериозничко и поради някакви причини неизвестни и до днес за мен, те не бяха редовни, не влизаха, нямах никакво развитие при тях и напуснах, влязох в нова банда, много редовни хора с тях си и завърших сезончето .. Тогава за пръв път дигнах 120М без да ми омръзне на 10М играта .. на 120М отново спрях .. започнах само в чата да спамя .. Запознах се лека полека с Вероника (verincety7), Мимето, брофкин от дъжд на вятър сме спамили в чата.. и още много хора .. Отново се засякох със стара приятелка от стрийтс Кристина BaD_GiRLl, бяхме се изпозабравили с нея .. Смених много никове, опитвах се да помагам на по-слабичките от мен, които току бяха открили бгмафия и започваха да играят .. Губех си времето, но поне го губех по пълноценно от тези, които се зомбираха мъчейки се да спечелят сезона.. Забавлявах се .. Пуснаха ни ретро, очаквах да бъде всичко както е беше едно време, но нямаше как да стане, хората с които едно време сме се забавлявали или не играеха или вече играта се беше превърнала в нещо повече от просто забавление за тях .. Бързо се отказах .. Влизах само за чат от време на време .. Повечето време прекарвах в чата на Года, свършиха 2та сезона, всички очаквахме версия 2.0.. Пишеше се доста за нея, изглеждаше интересно на външен вид .. Видях, че някой беше пуснал в една тема, че в бразилския вече е пусната и реших да я видя, имах регистрация там, но не играех .. Влязох разгледах, допадна ми в началото и ме позариби малко .. Беше супер елементарна, наистина можеше да се забавляваш докато вдигаш .. Нямаше вариант в който да влизаш всеки ден, да си правиш тренировките и да не ставаш по-силен, тогава за пръв път дадох реални пари за тази игра.. Когато влязох беше вече 2ри ден, вече имаше хора по 100М, изумих се .. Българин беше топа, българска банда си имаше.. Започнах да си дигам, събраха се много българи, дигнах 20 ниво направих банда, бяхме се разбрали да играем заедно, аз се бях решил там да си остана, да не започвам в бгм .. На втория ден прекаран сам в бандата влязоха няколко бг-та и тогава един приятел каза, да вървим при ирцата (Киро) .. Така и направихме, там играехме аз и брофкин по сериозно, той тогава не си даваше зор, реши да започне по сериозно само ми каза (Развързах кесията) каза че ще се бори за топ 10 и напусна бандата, отиде при първите, 1 ден след него напуснах и аз, отидох при 3тата банда, нашите бг-та лека полека започнаха да спират, тези които бяха в челните места .. После ме поканиха в 1та банда, отидох.. Играехме си, дойде момент в който ми писна и напуснах, мислех да спирам да игра, но един приятел ме "задържа", направих си бандичка, отново се събрахме бг-та .. Брофчо напусна и той 1те и дойде при мен, направих го бос и така в продължение на 2 месеца си играхме предимно двамката с него, стояхме си нощем .. Стоях с него.. Вдигахме си нива, помагахме си взаимно .. Сприятелихме си се с него, направиха хората ъпдейт на играта без да предупредят, вкараха голямите числа и играта ми стана без интересна .. Бях си достигнах 750М и след ъпдейта станах 2,1Г .. поиграх още малко, достигнах 2,4Г, пуснаха 2.1 влязох да го разгледам, забелязах че има големи награди в ловци на глави, явно останалите не го бяха забелязали, напънах се и дигнах 200к да мога да ги натупам, прибрах си 230кр от там и нямах намерения да играя, но един уж приятел ме издразни, изчаках ги да заспят и започнах да дигам.. В сегашния 2.1 ми е най-голямото постижение от към страна на място в класацията .. ден 1, всички вече играеха от 1 ден, настигнах ги, минах ги, станах 1ви, бях единствения детектив, водех ги с 2 нива, прецака ми се компа и не влизах 1 ден и ме бяха настигнали, но все още си играя там, не съм първи, но не ме интересува кой съм.. Нямам намерения да се бора за каквото и да е било, разцъквам още 1 месец и повече наистина ви обещавам, че няма да ме видите в тази така наречена игра..

Искам да изкажа специални благодарности на Брофкин, човека от който научих много и успеха, който постигнах за тези няколко дни в 2.1 се дължи на него.. Също така и на всички, които са играли с мен, които не са се опитвали да ме прецакат по един или друг начин.. Няма да споменавам имена за да няма сърдити после.. Желая и на всички вас, които се борите за нещо, които оставате и смятате да играете тази ""игра"" приятна игра и успех :) Забавлявайте се :)

Ако има някъде правописна грешка, извинете, просто като се отплесна и допускам понякога, но нали никой не е безгрешен :)

Благодаря за вниманието..

D0d0/НаРаНеН/Амет/Гъмзата/BroKeN_AnGeL
« Последна редакция: 3/04/2011 02:52:27 am от ..:D0d0:.. »

angel_of_fell1

• Публикации: 64
  • Репутация +0/-2
Re:Ивайло Доровски (D0d0)
« Отговор #1 -: 1/04/2011 01:04:45 am »
ВъЪъ Додовскии,  къв тоз роман бря  :D Евала , и на теб успех  :P
не е важно да си готи а е готино да си важен ;)

КиСс_Ме

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 1/04/2011 12:34:08 pm »
Доротеьоо Няма са отказвашш ма ол.. Ко ши прайм без тебе, тря ни още някой да спами кат заклан в чатовете;= :D
Живеят само влюбените. Останалите просто съществуват!

highspeed

• Публикации: 103
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм шибана рожба на изкуството..
« Отговор #3 -: 1/04/2011 02:00:23 pm »
Доротеьоо Няма са отказвашш ма ол.. Ко ши прайм без тебе, тря ни още някой да спами кат заклан в чатовете;= :D

Аз не ви ли стигам ? ::)

Додо е един много шантав човек!  ;D (В добрия смисъл на думата  :D)
Както и да е.. свестен човек и добър приятел..  :)
Вече не играя. :)

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 2/04/2011 01:15:50 pm »
Аз не ви ли стигам ? ::)

СисО ти толкоз влизаш :S

angel_of_fell1

• Репутация +0/-2
« Отговор #5 -: 2/04/2011 02:33:16 pm »
Още същия ден вечерта намерих всички админи и на всеки един поотделно написах по ЛС съдържащо някой работи за членове от семейството   :D
Малко ми остава да последвам примера ти  :D

• Гост
« Отговор #6 -: 3/04/2011 02:50:40 am »

Много Чат Модератори се навъдиха и киснат по цяла нощ .. Чат без спам не е чат.. Дори и в любимите за мен часове не мога да си спамя на воля и да си обиждам без веднага да ме мутнат ..

Додо е един много шантав човек!  ;D (В добрия смисъл на думата  :D)
Както и да е.. свестен човек и добър приятел..  :)

Аз мил шантаф и нежен !!! Ако си любипитен/на потърси ме !!!  ;D ;D :-*

Малко ми остава да последвам примера ти  :D

Идва ми пак да го направа ама ..

angel_of_fell1

• Репутация +0/-2
« Отговор #7 -: 3/04/2011 05:59:00 am »
Много Чат Модератори се навъдиха и киснат по цяла нощ .. Чат без спам не е чат.. Дори и в любимите за мен часове не мога да си спамя на воля и да си обиждам без веднага да ме мутнат ..

Кофти стана вече  :D

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 3/04/2011 10:37:29 am »
Е да е поне банове не ядете нали ;п

angel_of_fell1

• Репутация +0/-2
« Отговор #9 -: 3/04/2011 11:06:04 am »
Да бе да хич  ;D

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 3/04/2011 11:11:03 am »
Ти тихо ся:Д Има къде да спамим кат не можем в чата и тука стаа:Д

angel_of_fell1

• Репутация +0/-2
« Отговор #11 -: 3/04/2011 11:26:22 am »
Ти тихо ся:Д Има къде да спамим кат не можем в чата и тука стаа:Д
Е тЪ много ясно , напрао да си направим една нова темичка с заглавие ей тука спамете колкот си щете ХиХи ;D

• Гост
« Отговор #12 -: 3/04/2011 11:53:16 am »
Пфф спамери ..

Кой каза, че не ядем? Аз имам 24 часа мут и сигурно 12та часа бан  ;D ;D ;D

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 3/04/2011 04:22:05 pm »
Сичко развали... :Д

brof4o

• Гост
« Отговор #14 -: 9/04/2011 09:46:50 am »
доротейооо , за къде си без мен уеее