Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Моята игра:))  (Прочетена 4784 пъти)

ПрИнЦеСкАтА

• Публикации: 266
  • Репутация +3/-11
Моята игра:))
« -: 17/04/2011 09:53:26 am »
Дори не помня кои сезон започнах.Случайно попаднах на играта.Беше ми супер интересна,но нямах много понятие какво точно да правя.Запознах се с Владо(шадол)каза ми как да играя и се заех здеаво да цъкам.Помня,че тогава брат ми беше влязъл в играта докато ме нямаше и беше купил джобно ножче:))))Идея си нямате какъв скандал му спретнах щот тогава за мен тези пари бяха цяло съкровище:)))По-късно Владо ми даде на заем кола,куче и оръжие.Не знаех дори как да ги кача:)Вкарвах смс и за да си накупя неща-просто лудница:)))Приемах приятелства и смятах,че всеки е добронамерен.В интерес на истината има и приятели,но се броят на едната ръка.
В същия този сезон се запознах с Иван(пиф)Ники(тигъра),ако не ме лъже паметта и с Дани(данирекета)
Как се промени играта ми след запознанството с Иван:)))Оказа се,че има мн лесен начин за печелене на пари.Зариби ме по турнирите.Започнахме да играем заедно в турнира по победи и нямаме загубен турнир когато сме играли заедно.Бяхме приятели(по-късно отношенията ни взеха друга посока и сега почти 2 години сме заедно).Иван имаше бандичка мулета и турира се правеше спейки:)))
Същия този сезон му се наложи да замине за Бургас и аз влязох в рега му.Съответно аз получих бан за мулти а той за продажба:))Моя беше за 10г а неговия за около седмица.
Същия този сезон се запознах и с Митака.
Започна новия сезон(един от многото)Иван не искаше да играе.Аз обаче се бях зарибила и трябваше да играе заради мен.Вече не вкарвах пари в играта.Ванката направи 3 банди с мулета и ги въртеше.Митачето направи и той  еедна.Падаха предмети и не ми трябваха пари.Нямах загубен турниер в победите.Не гонех класация и се забавлявах.Банваха ни за мулти,но не ни пукаше за 30 мин се вдигаше 10то ниво и се правеха нови банди:)Най-доброто ми постижение от този период беше един рег на Ванката,които дигнах на първо място в класацията на детективите.
За понататашната ми игра е (виновен)Ники:)Постоянно ме убеждаваше,че трябва да опитам да гоня класация.Е реших да опитам.
Приключихме с мулташките банди и решихме да играем чисто.Бях минала през няколко банди предните сезони и се бях понаучила да играя.Винпром беше първата ми свястна банда(в нея ми беше най-готино).Минах и през Машините и Мадамите.
Първия ми сериозен сезон реших,че ще играя в моя си банда.Смених няколко имена докато стигнах до ТИГРИТЕ(естествено кръстена на Ники,които страшно много ме е подкрепял независимо дали грешах)Този сезон беше щогоде приличен,но започнах да не се забавлявам.Биех малкото приятели,които се оказа,че имам в бойния(аз дет казвах,че играта не е над всичко)Мачках агенти,правех си битките.Станах втора.
Следващия сезон станах трета без да играя последния месец.Сезона се решаваше с блъскане.Ники беше излязъл от бандата за да ме блъска.В един момент реших,че не си заслужава и не ми харесва и го прибрах в бандата.дани през целия сезон ми се блъскаше без дори да съм го молила за това.
Започна ретрото и там се регнах и пойграх малко и дойде Бонуса.
Започнах бонуса и реших,че ще помогна на Джак да спечели първо място.Блъсках с кредити за да му давам повече показатели.Оказа се,че не си е заслужавало.Добро от Машини не очаквайте.
Играч от машините започна да ми взима рекетите и когато пропищях на ДЖак отговора,които получих беше,че този не бил машина и не можел да се оправи с него.Всяко зло за добро са казали хората.Поне разбрах какво представляват (великите)машини.Извиних се на Явор,които се беше опитал да ми отвори очите,но аз смятах за (враг).Завърших четвърта и дори не си потърсих тениската:)))
Следващия бонус за мен беше пълен провал.Още в началото екипа беше пуснал оръжия и определени играчи успяха да ги изкупят.Вече бях заредила пари и реших да го дойграя без да се пъна и завърших на тринайсто място.
Последния сезон 2.0 е сезона за които благодаря а екипа,защото успяха да ме накарат да спра да играя.Още когато вдигнаха цените на оръжията за мен сезона приключи.От тогава много рядко сядах на компа.Основно играеше брат ми с рега ми до момента в които взех решение да приключа с играта.Вече не се забавлявах.Играех по задължение едва ли не.
Не съжалявам,че съм играла,защото макар и малко намерих приятели.Иначе злобата в играта е голяма.А за клавиатурните биячи да не говорим:)))
Моя съвет към тези,които играят:играйте докато се забавлявате и не забравяйте,че е игра.Спрете да правите интриги и да се обиждате и заплашвате.
Благодаря на всички,които са ми помагали и са ме подкрепяли(независимо с колко и как)Разбираемо е,че не мога да ги изредя всичките,но БЛАГОДАРЯ.
Приятна игра на всички!

newuser

• Гост
Re:Моята игра:))
« Отговор #1 -: 17/04/2011 10:40:01 am »
Поредната дълга и изпъстрена с преврати история в бгмафия. И може би също така поредното доказателство, че играта за класация отнема приятното от играта. Вярно е, че всичко зависи от хората до теб, но често се получава, че точно тези, на които вярваш в битките си за позиции започват да те предават или да ти въртят номера. Това е една от причините и аз за последната година да не играя повече от седмица на сезон ( 2.1 е някакъв луд подвиг, че все още играя и то е най-вече заради приятелите в бандата ). Учудвам ти се как издържа толкова дълго, аз лично никога не бих имат такива нерви да изтърпя на всичко това. Мисля, че в 2.0 и 2.1 се промени и като човек, щом дори и с теб намерих общ език :D Това в Капоне някой ако ми го беше казал щях да се прекръстя и да му препоръчам преглед при психиатър :D Както и да е, дано да намериш много повече познанства и щастие извън играта, защото в живота го има в изобилие за разлика от играта. Сигурно вече си се убедила в това :) Успехи.

Приятна игра на всички!
Благодаря ! И на теб ако решиш пак да разцъкваш. :)

ПрИнЦеСкАтА

• Публикации: 266
  • Репутация +3/-11
« Отговор #2 -: 17/04/2011 10:47:50 am »
Е това за психиатъра яко кърти ;D ;D ;D

sWiifi

• Гост
« Отговор #3 -: 17/04/2011 11:11:17 am »
Не съм спомената, както и да е. Когато напуснах бандата ти, повярвай не исках да се караме, просто не издържах когато започнах да играя отношението ти беше толкова различно, сигурно си била напрегната заради играта, знам ли, но в предишните сезони уж бях важна за теб, но това се промени с времето, хората са го казали, че нищо не е вечно, не сме се карали, не те мразя, гадно се чувствам, че те зарязах така когато имаше нужда от помощ, но просто както казах и по нагоре не издържах, като гледах как се държиш с мен, от отношението на брат ти към мен не се засягах, но когато ти ми се развикаше ми идваше да се разплача. Пожелавам ти всичко най-хубаво, успехи в живота.

Ванката

• Публикации: 124
  • Репутация +0/-4
  • д'гееее
« Отговор #4 -: 17/04/2011 05:05:42 pm »
Хубаво си се ориентирала, че не всичко е играта, ама от теб нито добро нито лошо. Може би някои сезони най-много ти заслужаваше да спечелиш ( когато дишко би ако не се лъжа ), щото най-много усилия хвърляше, ама все нещо не ти стигаше и предполагам все още е така...

Успех в живота  ;D
Победителите в сезон  2.1:                                                                     
1.WoOLy 2 720 M   | 2.manns 2 584 M  | 3.Vаniо  2 459 M

Axl-RoSse

• Публикации: 123
  • Репутация +0/-16
  • Когато падне нощта излизат КУХИТЕ ЛЕЙКИ
« Отговор #5 -: 20/04/2011 04:23:43 pm »
Добре дошла в клуба :D
и както казва видния българин от сървайвър георги кехайов:
Успиех в джувота :D
smells like teen spirit

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #6 -: 26/04/2011 10:36:28 am »
Респект Вяра!
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #7 -: 16/07/2012 07:35:57 pm »
Обичкам си те!  :-*

Внимание: в тази тема никой не е писал от 120 дни. Може би е по-добре да започнете нова тема. Преценете сам/a/.

Преценил съм да пиша.

Йекстазито ;d

• Публикации: 539
  • Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #8 -: 16/07/2012 10:38:39 pm »
Преди се дракахме, ама т'ва е щото не съм те познавал.. точен човек, бързо се пали и след макс час и минава и все пак сме съграждани :)
Знаеш ли как си разрешавам проблемите? Или плащам или стрелям :)

MEGATRON90

• Публикации: 190
  • Репутация +0/-3
« Отговор #9 -: 17/07/2012 12:16:02 am »
 :)аз съм от старите бойци от бгмафия помна 1 вите сезони на много бойци една от тях бе Вяра тя бе първата бгмафиотка на която и писах творение  не съм я свалял  аз пишех рядко тогава на бгмафиотите и бгмафиотките но от тогава се сетиь да пиша и за други боици и така тръгна малко по малко писането в бгмафия. в днешно време на бгмафията се опитвам да пиша колкото мога творения последно време ме мъчи носталгия все имам проблеми в живота ми  и други неща но въпреки това продължавам напред.помна 1 сезон на Ники -те тигара ,Явката , Сашо тръндъра и много други аз когато играех предишни сезони  .Аз съм боец с чисто сърце т.е на никой не пожелавам зло ,не псувам , но пия като смок ,харесвам жени уважавам половете , аз никога не деля хората в бгмафия в живота също .Минавал съм и през ада но пак съм продължавал напред когато семейството ти е зад мене беха  фр тата ми  някак по силен  се чувствах когато твора за некой  боец или банда просто забравям за лошите дни и моменти свързани с мене  , аз твора за придам моята положителна аура за могат бойците да не са пулни с омраза и завист за мене и важно да видя как бойците това нещо махат и накак света става по добър дали е за кратко или завинаги  това само игра бгмафия но  бгмафията благосполага за едни връзки и приятества вечни или пък врагове .
« Последна редакция: 17/07/2012 11:48:19 pm от MEGATRON90 »

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Re: Моята игра:))
« Отговор #10 -: 3/06/2013 09:06:58 pm »
Вяра прочетох всичко!Доста положителни коментари,но откакто се събра със Станислав явно е бил повратния момент в живота ти.

Внимание: тази тема не е активна от 120 дни.
Може да продължиш с отговора си или да създадеш нова тема.

Ще пишим :Д:Д

ronin66

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-1
« Отговор #11 -: 4/06/2013 12:45:26 am »
никога в сезоните не сме играли заедно, но като чета написаното смятам че от това сме загубили и двамата, играя играта само за удоволствие, желая ти много успехи в живота пък нека играта си остане само игра

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #12 -: 4/06/2013 07:59:00 am »
Тези словосъчетания ще са писани преди МНОГООООО време.... сега седя,взирам се в по-горе написаното и се чудя,да не би брат ти да ги е писал тези работи докато е играл от регистрацията ти.... Ще си позволя да те цитирам,защитавайки размислите си

Цитат
Моя съвет към тези,които играят:играйте докато се забавлявате и не забравяйте,че е игра.Спрете да правите интриги и да се обиждате и заплашвате.

По-горе цитираното е 100% противоположно на това което правиш ти от както имам някакъв вид контакт с теб. 
:) Иначе си добър играч,виждам лесно се е играело преди с по 10 банди,мултита и прочие :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #13 -: 15/06/2013 11:52:47 pm »
Не знам кой как вижда нещата, но не Вяра прай интригите, а Станислав. И с това мое изказване не целя да го обиждам или каквото и да е било, просто уточнявам, че като има нещо не е тя виновна за всичко.
Играли сме, смяли сме се, дракали сме се, голяма работа. За мен винаги всичко е оставало в играта.
Не е лош човек, както каза Били по горе - бързо се пали.. Оо да, много бързо..

Ко да кажа, освен успех в играта и живота и..нека злобата остане в играта, да не се пренася извън нея. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #14 -: 16/06/2013 06:08:33 pm »
И с двамата съм имал конфликти, но са си свестни хора. :)