Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Моята игра:))  (Прочетена 4086 пъти)

Dr-Nikolaevna

• Публикации: 137
  • Репутация +0/-5
  • Само банда HARDY_BOYZ :p:p
Re: Моята игра:))
« Отговор #15 -: 16/06/2013 07:46:14 pm »

Моя съвет към тези,които играят:играйте докато се забавлявате и не забравяйте,че е игра.Спрете да правите интриги и да се обиждате и заплашвате.

Хубав съвет даваш Вярче,но жалкото е че ти самата не се придържаш към него,което е много жалко,иначе аз нямам нищо против теб,но някой път изпадаш в леко преповдигнато филмарско настроение,старай се да понамалиш това и ще си още по печена!

Dr-Nikolaevna  4 288 214 743 ® 3,0  Респект
5.Старата_Школа 110G 3,0

Победители в класацията на бандите:5,0
1. ТурбоМадами - 108 762 372 777
2. ХАМАЛИТЕ - 91 774 756 757
3. HARDY_BOYZ - 80 660 670 162

Dr-Nikolaevna 5,0(БАЛЕРОВАЧКАТА 5.0) Trade mark
HARDY_BOYZ
НАТИ КЛАТИ БЕ:ДД

БАЛЕРОВАЧКАТА® Съветник  HARDY_BOYZ

mashin

• Публикации: 125
  • Репутация +5/-2
« Отговор #16 -: 14/05/2017 08:19:54 am »
Тва с доброто от машините ми стана много приятно да го прочета. Драги читатели, нашата банда се превърна от виртуална в реална. Всички сме приятели извън играта и си ходим на гости, чуваме се по телефоните и сме безкрайно щастливи ,че сме оставили диря след себе си, била тя и черна. Не сме очаквали да ни харесвате. Всички бяхме против вас, защото целта беше да победим. Нищо лично. Всичко е разрешено, когато спечелиш.
А когато загубиш, горко ти. Останете си със спомените за нас. Добри или лоши,важното е че ги има. Усмивки няма да раздавам, защото най важния урок ,който получих от тази игра е, че усмивката никога не е искрена.

Technotronic

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #17 -: 25/09/2017 03:49:30 pm »
Аве кво сте направили с тоя форум, беше толкова жив преди а сега всичко е умрялка  :( :( :(

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #18 -: 28/09/2017 11:51:15 am »
Аве кво сте направили с тоя форум, беше толкова жив преди а сега всичко е умрялка  :( :( :(

Защото играта е много жива и се чудиш за форума.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ppp111

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 6/10/2017 10:37:03 pm »
В тоя форум едно време решавахме бъдещето на България. Сега даже няма с кого да се заяждаш нормално. :\