Новини: BGMAFIA – ретро сезон – анкета! Ти решаваш!

Автор Тема: brofkin  (Прочетена 7374 пъти)

brof4o

• Гост
brofkin
« -: 24/04/2011 12:16:35 am »
привет мафиоти и мафиотки , казвам се иво , за повечето от вас съм известен като brofkin
кариерата ми като мафиот из дебрите на бгмафия започна през не толкоз далечната 2008 година , виновна за това е небезизвестната маги , позната ви като чат мод и какво ли още не , бях в чехия когато буквално тя ме натика с рогата напред в играта, почнах да се мъча под зоркото и око , и подчертавам колкото и да и се молих тя не искаше да ми издава чалъмите на играта.. бях го докарал до 500 к , по едно време тя кво ми взе акаунта и докато се усетя , след 30 мин бях 2М , голяма мъка и с нея , само the rasmus и толкоз , за играта нищо.

доста време се подвизавах в играта като спамерче в чатовете  под различни никнеймове. реално реших да поиграя в сезон ностра 2010, ей така да погубя време. Първо имах една скалъпена бандичка Монтепаски , движехме се добре , но усетих че ми е твърде рано да бъда лидер , и реших да играя в друга банда. В конкретния случай избрах GOSTITE. Там се запознах с едни от най верните ми другари с които се уважавам и до днес . Част от тях са:
Majinator - Ванку е уникален приятел , добър играч , и най важното , готов да скочи и в огъня за приятелите си.
SchoolHater - уникален характер , борец и най важното е човек който винаги може да ти пази гърба
КраКраПернишки - симпатяга , играе добре но инъче си пада малко в повече шматка
естествено вероятно изпускам поне още 2-3 от бандата, нормално не мога да помня всички.
Помня че в тази банда беше пълно с добри играчи но липсваше дисциплина , цареше хаос и реших да се поогледам за нова банда. За мое щастие бях забелязан от банда Турбомадами , за които до преди това бях слушал само митове и легенди. Оказа се че това е моята банда , тук намерих всичко което търсих , приятели за цял живот , и истински отбор с който да се забавлявам в играта. Тогава бяхме се събрали една тайфа от младото поколение на мадамите с които тероризирахме по свой си начин мафията , изтъкнати членове на тази тайфа си остават Mladencho, brutal400 , eckomanqka , majinator.
След като обаче удължиха сезона мен някак ми падна мотивацията , а и заминах за Чехия отново , поради което се наложи да поспра с мафията , макар да бях доста напред в класирането.
Докато бях в Чехия , а и след като се върнах се подвизавах до края на сезона основно като спамерче , което ми донесе още много нови запознанства, сред които и най-важното сред тях - Мимето (БъгсС-Бъни). Тогава тъй като бях спрял да играя за място , пообиколих банди на приятели , сред които тази на ircata , и на юлияна(Алкохолиците) където и завърших сезона.
Във витрината с трофеите си имам 2 победи в чужди сървъри
1. Румънския сървър през лятото на 2010 - след като се прибрах края на юли , играх точно 1 месец за победата там , поради което и сега румънците сънуват моят никнейм , беше весело , аз вдигах респект и атака , така лекичко докато ме тъпчеха с гранати, от там ми се кали гърбината
2. балканския - логичното продължение след румънската - там нямаше да се хвърлям за 1 място ,ама моя стар приятел Хасо ме надъха , а и все пак как да не играеш при конкурент като Иван ( Docenta), който в ностра идеше в чата на затвора да ме кани в бойния клуб , да потанцуваме  :D.
3. призова позиция в световния бонус сезон в допълнителните дисциплини донесла ми 300 евро

В годфадър почти не играх , освен едни 20-25 дена , в които така случайно  ;D дигнах 550 М атака , бях в DreamTeam  с стари приятели - бивши играчи от Турбомадами , начело с Дидко , там също доста поспамих, доста нови приятели и какво ли още не..

Това новото 2.0 го почнах уж на шега в Бразилския , където играеше батю ви Даката , известен ви като Бончо  Баничкътъ, та той милия ме предизвика да играя сериозно , и от тогава е известен лафа му за мен : Е ти наистина си лудо зомби , признах те.. . Дака обичам те нали знаеш . Та играх до едно време там докато ми писна , а то ми писна естествено като бях 1ви и то с разлика . Абе луд съм - факт.

Българския вариант не го играех сериозно , реално го цъкам по мъничко колкото да помагам с каквото мога на приятелите си, като основен двигател в играта ми там се оказа Митко , победителя в последния сезон на играта . голем шемет

реално врагове нямам , всички които си мислят че ги мразя  грешат , просто обичам да се забавлявам и понякога превръщам хора във врагове , поне в техните мисли , но реално съм непукист
зодия магаре , дебела глава , непослушен съм , обичам да е по моята.Страстен фен на гранатите съм , . абе за нищо не ставам :D.

реално в играта благодаря на Smilly и Chucky , които реално ми показаха как се играе дисциплинирано , как се израства , за да можеш един ден като погледнеш назад да не съжаляваш за нищо.съжалявам само че нямах честа да се запозная с ивелинка - за която имам уникални впечатления като характер

относно всички приятели които ще кажете , аз защо не съм споменат , ще кажа : За да няма сърдене в темата всеки имащ се за такъв може да отбележе как се е запознал с мен , или некоя интересна случка свързана и с 2ма ни , за да е по забавно.
« Последна редакция: 1/06/2012 04:43:15 pm от RELOADED »

КиСс_Ме

• Публикации: 75
  • Репутация +0/-0
Re:brofkin
« Отговор #1 -: 24/04/2011 12:32:05 am »
Ехе ехе.. Аз обаче ще присъствам на всички теми ли ко;д Много ме обичат хората.. Макар почти никой да не ме познава. ;п Лов я :*
Живеят само влюбените. Останалите просто съществуват!

brof4o

• Гост
« Отговор #2 -: 24/04/2011 12:35:10 am »
ааа миме , ти си повече от специална за мен ,така без теб за къде съм

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 24/04/2011 12:36:33 am »
Е виж ся.. Късно влязах в живота ти и в него си останах ::) :-*

Blue Ultras

• Публикации: 286
  • Репутация +1/-1
« Отговор #4 -: 24/04/2011 01:11:11 am »
Ивче,Ивче,нали знаеш колко много те обичкам ?  :-* :-* Никога няма да забравя как в годфадъра за седмица ме задмина :D Също така и когато ми помогна,за да се класирам в бонуса. :)

Прекрасен човек,уникален приятел и много добър играч.
На площад Сан Бабила
и на кула Айфела,
синьо знаме ще се вей,
само ЛЕВСКИ ще се пей!

Ний сме сини фенове милиони
Обиколили всички стадиони
Разбили всички видове отбори
Обичаме ви, Сини шампиони!

Да запеем дружно песента
за отбора в нашите сърца
има,има истина една
тя е само ЛЕВСКИ СОФИЯ!

valery1

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 24/04/2011 09:43:52 am »
направо ти трябва лекар  O0

DRaGoN_SF

• Публикации: 58
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 24/04/2011 05:18:48 pm »
Адаш няма какво да говоря за теб... ще кажа просто един от най-добрите в тази игра ,супер точен човек, страхотен приятел и голям веселяк :D винаги ми е забавно когато съм в чата заедно с теб ;)

brof4o

• Гост
« Отговор #7 -: 24/04/2011 05:44:36 pm »
Следвам една максима от както се помня и именно Да не спирам да присмивам на живота ,той никога не ми е дал нищо , затова всеки ден е борба в която преследвам това което ми трябва

ThUnDeRr123

• Досадник
  • *
  • Публикации: 633
  • Репутация +4/-10
  • http://music-place.net/browse/download/OTExNw.html
« Отговор #8 -: 24/04/2011 06:00:15 pm »
уатс ъп ?  ;D

Люси

• Публикации: 169
  • Репутация +1/-3
  • Искам жиголо,обещавам да не го счупя! ;)
« Отговор #9 -: 25/04/2011 10:09:30 am »
Мене ме нема в цялата схема ....  :'(
Не ми казвайте какво да правя,да не ви кажа къде да идете ...!

brof4o

• Гост
« Отговор #10 -: 25/04/2011 10:13:25 am »
точно с тази цел не акцентивах върху имена на приятели , те са толкова много че винаги ще има пропуснати

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 29/04/2011 12:36:25 pm »
Хмм.. Мима мн била известна бе навсякъде я споменават;д Да ма запознете с нея ли ко;д...

Спомняш ли си как се запознахме... :D Даже още ме дразнеше и аз се ти са ядосвах;д ма то в началото;д

Kazeshini

• Гост
« Отговор #12 -: 29/04/2011 01:49:31 pm »

Българския вариант не го играех сериозно , реално го цъкам по мъничко колкото да помагам с каквото мога на приятелите си, като основен двигател в играта ми там се оказа Митко , победителя в последния сезон на играта . голем шемет

Хяхя  :D Шемет вика...че к'во ми е бе  ??? За разлика от тебе си имам нормална зодия и определено слушам какво ми се говори :=

Иначе какво да кажа за тебе... един телефонен номер не можеш да запомниш, пък камо ли да играеш играта  >:( >:(

brof4o

• Гост
« Отговор #13 -: 30/04/2011 09:54:00 am »
не се подигравай че почерпката е от мен, да не сбъркам и града , тогаз ще видиш ти

atletaaa

• Публикации: 31
  • Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 10/05/2011 05:22:58 pm »
Crazy :D иначе пичага :) от 2 сезона някаде къдет и да го хванеш може да се разчита :)