Новини: В играта е активна промоцията "Турбо агенти" до 31 август.

Автор Тема: brofkin  (Прочетена 7897 пъти)

brof4o

• Гост
brofkin
« -: 24/04/2011 12:16:35 am »
привет мафиоти и мафиотки , казвам се иво , за повечето от вас съм известен като brofkin
кариерата ми като мафиот из дебрите на бгмафия започна през не толкоз далечната 2008 година , виновна за това е небезизвестната маги , позната ви като чат мод и какво ли още не , бях в чехия когато буквално тя ме натика с рогата напред в играта, почнах да се мъча под зоркото и око , и подчертавам колкото и да и се молих тя не искаше да ми издава чалъмите на играта.. бях го докарал до 500 к , по едно време тя кво ми взе акаунта и докато се усетя , след 30 мин бях 2М , голяма мъка и с нея , само the rasmus и толкоз , за играта нищо.

доста време се подвизавах в играта като спамерче в чатовете  под различни никнеймове. реално реших да поиграя в сезон ностра 2010, ей така да погубя време. Първо имах една скалъпена бандичка Монтепаски , движехме се добре , но усетих че ми е твърде рано да бъда лидер , и реших да играя в друга банда. В конкретния случай избрах GOSTITE. Там се запознах с едни от най верните ми другари с които се уважавам и до днес . Част от тях са:
Majinator - Ванку е уникален приятел , добър играч , и най важното , готов да скочи и в огъня за приятелите си.
SchoolHater - уникален характер , борец и най важното е човек който винаги може да ти пази гърба
КраКраПернишки - симпатяга , играе добре но инъче си пада малко в повече шматка
естествено вероятно изпускам поне още 2-3 от бандата, нормално не мога да помня всички.
Помня че в тази банда беше пълно с добри играчи но липсваше дисциплина , цареше хаос и реших да се поогледам за нова банда. За мое щастие бях забелязан от банда Турбомадами , за които до преди това бях слушал само митове и легенди. Оказа се че това е моята банда , тук намерих всичко което търсих , приятели за цял живот , и истински отбор с който да се забавлявам в играта. Тогава бяхме се събрали една тайфа от младото поколение на мадамите с които тероризирахме по свой си начин мафията , изтъкнати членове на тази тайфа си остават Mladencho, brutal400 , eckomanqka , majinator.
След като обаче удължиха сезона мен някак ми падна мотивацията , а и заминах за Чехия отново , поради което се наложи да поспра с мафията , макар да бях доста напред в класирането.
Докато бях в Чехия , а и след като се върнах се подвизавах до края на сезона основно като спамерче , което ми донесе още много нови запознанства, сред които и най-важното сред тях - Мимето (БъгсС-Бъни). Тогава тъй като бях спрял да играя за място , пообиколих банди на приятели , сред които тази на ircata , и на юлияна(Алкохолиците) където и завърших сезона.
Във витрината с трофеите си имам 2 победи в чужди сървъри
1. Румънския сървър през лятото на 2010 - след като се прибрах края на юли , играх точно 1 месец за победата там , поради което и сега румънците сънуват моят никнейм , беше весело , аз вдигах респект и атака , така лекичко докато ме тъпчеха с гранати, от там ми се кали гърбината
2. балканския - логичното продължение след румънската - там нямаше да се хвърлям за 1 място ,ама моя стар приятел Хасо ме надъха , а и все пак как да не играеш при конкурент като Иван ( Docenta), който в ностра идеше в чата на затвора да ме кани в бойния клуб , да потанцуваме  :D.
3. призова позиция в световния бонус сезон в допълнителните дисциплини донесла ми 300 евро

В годфадър почти не играх , освен едни 20-25 дена , в които така случайно  ;D дигнах 550 М атака , бях в DreamTeam  с стари приятели - бивши играчи от Турбомадами , начело с Дидко , там също доста поспамих, доста нови приятели и какво ли още не..

Това новото 2.0 го почнах уж на шега в Бразилския , където играеше батю ви Даката , известен ви като Бончо  Баничкътъ, та той милия ме предизвика да играя сериозно , и от тогава е известен лафа му за мен : Е ти наистина си лудо зомби , признах те.. . Дака обичам те нали знаеш . Та играх до едно време там докато ми писна , а то ми писна естествено като бях 1ви и то с разлика . Абе луд съм - факт.

Българския вариант не го играех сериозно , реално го цъкам по мъничко колкото да помагам с каквото мога на приятелите си, като основен двигател в играта ми там се оказа Митко , победителя в последния сезон на играта . голем шемет

реално врагове нямам , всички които си мислят че ги мразя  грешат , просто обичам да се забавлявам и понякога превръщам хора във врагове , поне в техните мисли , но реално съм непукист
зодия магаре , дебела глава , непослушен съм , обичам да е по моята.Страстен фен на гранатите съм , . абе за нищо не ставам :D.

реално в играта благодаря на Smilly и Chucky , които реално ми показаха как се играе дисциплинирано , как се израства , за да можеш един ден като погледнеш назад да не съжаляваш за нищо.съжалявам само че нямах честа да се запозная с ивелинка - за която имам уникални впечатления като характер

относно всички приятели които ще кажете , аз защо не съм споменат , ще кажа : За да няма сърдене в темата всеки имащ се за такъв може да отбележе как се е запознал с мен , или некоя интересна случка свързана и с 2ма ни , за да е по забавно.
« Последна редакция: 1/06/2012 04:43:15 pm от RELOADED »

КиСс_Ме

• Публикации: 75
  • Репутация +0/-0
Re:brofkin
« Отговор #1 -: 24/04/2011 12:32:05 am »
Ехе ехе.. Аз обаче ще присъствам на всички теми ли ко;д Много ме обичат хората.. Макар почти никой да не ме познава. ;п Лов я :*
Живеят само влюбените. Останалите просто съществуват!

brof4o

• Гост
« Отговор #2 -: 24/04/2011 12:35:10 am »
ааа миме , ти си повече от специална за мен ,така без теб за къде съм

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 24/04/2011 12:36:33 am »
Е виж ся.. Късно влязах в живота ти и в него си останах ::) :-*

Blue Ultras

• Публикации: 287
  • Репутация +1/-2
  • Господ Бог съм АЗ !
« Отговор #4 -: 24/04/2011 01:11:11 am »
Ивче,Ивче,нали знаеш колко много те обичкам ?  :-* :-* Никога няма да забравя как в годфадъра за седмица ме задмина :D Също така и когато ми помогна,за да се класирам в бонуса. :)

Прекрасен човек,уникален приятел и много добър играч.
Всички сте мизерници бездарни с дебели портмонета !

SK GAMING NOW AND FOREVER !

valery1

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 24/04/2011 09:43:52 am »
направо ти трябва лекар  O0

DRaGoN_SF

• Публикации: 58
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 24/04/2011 05:18:48 pm »
Адаш няма какво да говоря за теб... ще кажа просто един от най-добрите в тази игра ,супер точен човек, страхотен приятел и голям веселяк :D винаги ми е забавно когато съм в чата заедно с теб ;)

brof4o

• Гост
« Отговор #7 -: 24/04/2011 05:44:36 pm »
Следвам една максима от както се помня и именно Да не спирам да присмивам на живота ,той никога не ми е дал нищо , затова всеки ден е борба в която преследвам това което ми трябва

ThUnDeRr123

• Досадник
  • *
  • Публикации: 633
  • Репутация +4/-10
  • http://music-place.net/browse/download/OTExNw.html
« Отговор #8 -: 24/04/2011 06:00:15 pm »
уатс ъп ?  ;D

Люси

• Публикации: 168
  • Репутация +1/-3
  • Искам жиголо,обещавам да не го счупя! ;)
« Отговор #9 -: 25/04/2011 10:09:30 am »
Мене ме нема в цялата схема ....  :'(
Не ми казвайте какво да правя,да не ви кажа къде да идете ...!

brof4o

• Гост
« Отговор #10 -: 25/04/2011 10:13:25 am »
точно с тази цел не акцентивах върху имена на приятели , те са толкова много че винаги ще има пропуснати

КиСс_Ме

• Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 29/04/2011 12:36:25 pm »
Хмм.. Мима мн била известна бе навсякъде я споменават;д Да ма запознете с нея ли ко;д...

Спомняш ли си как се запознахме... :D Даже още ме дразнеше и аз се ти са ядосвах;д ма то в началото;д

Kazeshini

• Гост
« Отговор #12 -: 29/04/2011 01:49:31 pm »

Българския вариант не го играех сериозно , реално го цъкам по мъничко колкото да помагам с каквото мога на приятелите си, като основен двигател в играта ми там се оказа Митко , победителя в последния сезон на играта . голем шемет

Хяхя  :D Шемет вика...че к'во ми е бе  ??? За разлика от тебе си имам нормална зодия и определено слушам какво ми се говори :=

Иначе какво да кажа за тебе... един телефонен номер не можеш да запомниш, пък камо ли да играеш играта  >:( >:(

brof4o

• Гост
« Отговор #13 -: 30/04/2011 09:54:00 am »
не се подигравай че почерпката е от мен, да не сбъркам и града , тогаз ще видиш ти

atletaaa

• Публикации: 31
  • Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 10/05/2011 05:22:58 pm »
Crazy :D иначе пичага :) от 2 сезона някаде къдет и да го хванеш може да се разчита :)