Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Стратегия за място в топ 100 (retro)  (Прочетена 2933 пъти)

IceCube

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
След като виждам че доста хора публикуват разни стратегий за фабрики за рекети и разни други работи реших и аз да запиша моята стратегия ето и нея понеже не играя много бгмафиа 2.5 ще кажа успешна стратегия за ретро сезона (който се надявам да продължи докато има бгмафиа) така когато влезнете в играта започвате престъпления когато стигнете 13 000 атака зацикляте на гепи ролекса от бизнесмена и не правите нищо друго освен това когато станете 500К респект и атака влизате в банда (тайната на място в топ100 се крие зад бандата ако попаднете на праавилните хора ще завладявате улици ще правите рекети а ако не попаднете на точната банда ще е много трудно) и когато вече сте член на банда започвате рекети докато не стигнете 3М - 4М респект след това започвате бой и тренировки (ако нямате поне 1-2 М респект няма смисъл да тренирате) биете се секи ден и поемата кустове за разлика от бг мафиа 2.5 тук не се бие за опит а за показатели когато станете 8-9М респект и сте събирали пари може да построите хотели за да имате пасивен приход който неможе да ви бъде отнемен след това с парите от хотелите и рекетите които сте събирали се огледайте за цените на кредитите ако е 40 ден ще са на по достъпни цени , купете възможно най много кредити от черния пазар а след като имате кредити ги дръжте и продължете засилено боя и тренировките когато стане към 80-90 ден цените на кредитите ще са скочили 5-6 пъти тогава трябва да сте поне 15-М респект когато продатете кредитите  който сте купили ефтино трябва да имате пари за куче кола и оръжие над 32 процента тогава от 15М респект автоматично се истрелвате на 40М започвате бой и тренировки тогва ще сте заможен и може да си позволите всичко тренировките ще дават минимум 80000 показател и за един гейм ден 1М респект няма да значи нищо за вас биете тренирате и събирате пари и ако има свободни рекети ги завалдявайте това е тактиката сигорен съм че има огромно количество грешки но ще съм радостен да ме редактирате и да си направите труда да я прочетете както казах всичко това става ако сте постояни и ако попаднете на точната банда както Пътят на Машин и Турбо Мадами са се сабрали стартът на сезона им е по лессен а ако и зареждате кредити ще е още по лесно това е от мен
« Последна редакция: 11/09/2011 03:42:43 pm от RELOADED »