Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Лудогорец Разград 1945  (Прочетена 16518 пъти)

най-голЯмия

• Публикации: 95
  • Репутация +0/-5
Re:Лудогорец Разград 1945
« Отговор #15 -: 8/05/2012 07:08:16 pm »
смешно е да ти плащат екскурзията, да не говорим и билета, ако ви дават и чибапчита и бира, хептен... защо не обичахте тоя отбор преди 3 години, защо? защо стадиона не беше пълен преди 3 години? защо преди 3 години не обичахте спорта..........? подобни отбори на ловеч и разград с подобна публика НЕ заслужават А ГРУПА

CR7

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-2
« Отговор #16 -: 8/05/2012 07:25:52 pm »
смешно е да ти плащат екскурзията, да не говорим и билета, ако ви дават и чибапчита и бира, хептен... защо не обичахте тоя отбор преди 3 години, защо? защо стадиона не беше пълен преди 3 години? защо преди 3 години не обичахте спорта..........? подобни отбори на ловеч и разград с подобна публика НЕ заслужават А ГРУПА

И като не сте сигурни в нещо не говорете глупости ходихте ли видяхте ли как им плащат всичко от горе изброените?
Ти пък от къде знаеш, че не са обичали отбора и не са ходили на мачове на отбора? Ти не си този който ще каже кой заслужава да е в А група и кой не ;)
Различно от на другите..

най-голЯмия

• Репутация +0/-5
« Отговор #17 -: 8/05/2012 08:19:44 pm »
ти още по-малко, изразявам мнение, кретен, не се опитвай да ме ограничаваш!

CR7

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-2
« Отговор #18 -: 8/05/2012 08:33:31 pm »
пхаха... гледай си твоя Левски и не изразявай много мнения гледам, че няма и нужното възпитание тъй, че няма какво да се занимавам с теб ;)
Различно от на другите..

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #19 -: 8/05/2012 08:37:33 pm »
пхаха... гледай си твоя Левски и не изразявай много мнения гледам, че няма и нужното възпитание тъй, че няма какво да се занимавам с теб ;)
Имаш достъп само до купичката с чорбица.. :)

най-голЯмия

• Репутация +0/-5
« Отговор #20 -: 8/05/2012 09:04:34 pm »

абе цървул, аре трай си, не си ти човека, който ще ми каже да не изразявам мнение и не обсъждай възпитанието ми, да не обсъждам аз кво правя с майка ти, глупаче, ясно?

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #21 -: 8/05/2012 10:26:46 pm »
най-голЯмия мисля,че темата може да мине и без твоите открито злобни коментари...

Все пак като една разградлийка или разградчанка (тук не знам кое е по-правилно) смятам,че ние сме доста по-запознати за това кой,къде и как е ходил да подкрепя Лудогорец ... Факт е,че вече цяла България знае за нас и това е защото един човек повярва във възможностите на отбора ни и реши да ни спонсорира...Факт е,че този човек не е от Разград,но си е избрал точно този отбор и му предоставя възможност да се развива... Факт е,че Лудогорец напълно си заслужава мястото в А група (на фона на другите известни отбори,които в момента са в плачевно състояние) ФАКТ Е ЧЕ ЛУДОГОРЕЦ ПОСТИГА ТОВА,ЗА КОЕТО ДРУГИТЕ ОТБОРИ САМО МОГАТ ДА СИ МЕЧТАЯТ - БЕЗРЕЗЕРВНАТА ОБИЧ И ПОДКРЕПА НА ФЕНОВЕТЕ СИ и то без нито един побой до момента(ако това вообще може да е критерий)

НИКОГА не са плащани билети на фенове на Лудогорец !!!...на гостуващите мачове се урежда допълнителен транспорт от спонсори ИМЕННО,ЗАЩОТО ОТПУСКАНИТЕ 2 -3 АВТОБУСА СА НАПЪЛНО НЕДОСТАТЪЧНИ за извозването на желаещите да подкрепят отбора си фенове от Разград ... Смея да твърдя , че Лудогорец само могат да се гордеят с агитката си ... а всеки друг уважаващ се тим може само да им завижда !!!

ще помоля някой от админите да изтрие горните коментари,които съдържат явни нападки и грозни обиди ... благодаря предварително !

офтопик: einono никак даже не се срамувам,че съм от Разград сладур ;)
« Последна редакция: 8/05/2012 10:35:54 pm от tonq_ »
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
« Отговор #22 -: 8/05/2012 10:48:23 pm »
ФАКТ Е ЧЕ ЛУДОГОРЕЦ ПОСТИГА ТОВА,ЗА КОЕТО ДРУГИТЕ ОТБОРИ САМО МОГАТ ДА СИ МЕЧТАЯТ - БЕЗРЕЗЕРВНАТА ОБИЧ И ПОДКРЕПА НА ФЕНОВЕТЕ СИ и то без нито един побой до момента(ако това вообще може да е критерий)

Искаш да кажеш, че Локомотив няма безрезервна подкрепа от феновете? Дори в най-тежките мигове стадионът е бил пълен ! Ако имаш шанс да видиш как печелим купата срещу вас (дай Боже) ще видиш стотици разплакани лица и хиляди нахлуващи  ;D

пс. Годината в която сме изпаднали в Б група сме играли с Берое на ст. Пловдив ( 9-ти Септември ) пред 55 000 зрители.

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #23 -: 8/05/2012 11:05:47 pm »
Локомотивец да си призная повече ще се радвам ако вземем купата  :P 

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
« Отговор #24 -: 9/05/2012 12:57:00 am »
Аз пък ще се радвам ако вземете купата стига да станете шампиони :D

ps. Ако вземем купата ще станем 3-я отбор в България печелил всички възможни купи :)

най-голЯмия

• Репутация +0/-5
« Отговор #25 -: 9/05/2012 07:29:38 am »
добре де, аз просто питам, защо преди 3 години никой не знаеше за безрезервната обич на тия фенове, отговори ми и приключвам темата

СтАрШиНаТа

• Публикации: 436
  • Репутация +0/-6
  • БгМафия Ултрас :Д
« Отговор #26 -: 9/05/2012 08:40:47 am »
преди 1 година не бяхте чували за отбора сега им сложиха екипи адидас и вече сте им фенове
[img http://prikachi.com/images.php?images/186/8029186v.jpg[/img]

[23:03:12] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: nz chovek
[23:03:15] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: as si q ubi4am
[23:03:29] BoxteR a.k.a Karfiol: em da
[23:03:39] BoxteR a.k.a Karfiol: ma i kompirq obi4a6..
[23:03:42] BoxteR a.k.a Karfiol: ko 6e praim :D
[23:03:48] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: :D

Makoun

• Гост
« Отговор #27 -: 9/05/2012 09:05:01 am »
За да градиш футболна история , трябва да се започне все от някъде, факта че отбора се справя отлично е мотив за вашето дразнение

Левскарите и Цскарите които злобеете срещу нашия отбор , помолете собствениците ви да започнат да дават пари , а не да прибират всеки изкаран отгоре лев от евротурнирите, вашите собственици са алчни , никога след успешен сезон не надграждат отбора, не се инвестира достатъчно в младежките формации , като цяло повечето ви отбори са занемарени , докато при нас са факт вече перфектен стадион , страхотна атмосфера, високо ниво на работа , а и вече и детско юношеска школа.

Не се сърдете на нашият собственик че прави нещата както ги прави всеки нормален собственик в западноевропейски отбор, сърдете се на хора като г-н Батков. Къде бяхме ние преди 2-3 години , ние ултрасите на отбора си бяхме тук , но отбора не беше сред прожекторите на А група за да ни дискутирате

Ние обичаме спорта, факт е че отбора ни жъне успехи , което е допълнителен мотив за интерес към отбора. Надявам се след сезон или два , когато успехите нараснат , вие да осъзнаете че в този спорт от години всичко е пари , и докато в БГ първенството не започне да акумулира финанси , ще има още дълги години да губите мачове от Беверен , Хаудук Кула, Тампере, БАТЕ и прочие , и прочие

най-голЯмия

• Репутация +0/-5
« Отговор #28 -: 9/05/2012 02:17:12 pm »
ще ви видим вас в европа ;)

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #29 -: 9/05/2012 02:27:43 pm »
много си прав най-голЯмия ;) ще ни видите  :P  ;)

тук държа да подкрепя мнението на Makoun:
Цитат
Къде бяхме ние преди 2-3 години , ние ултрасите на отбора си бяхме тук , но отбора не беше сред прожекторите на А група за да ни дискутирате
+ 1