Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Как да играем цял сезон без да получим бан !  (Прочетена 2246 пъти)

БогаНаМафиата

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-2
Добър Ден на всички :) Повечето няма да се досетите кой съм ,тъй като поради странични фактори трябва да пиша от този акаунт :) Та сега по-същество ! Тук в тази тема ще споделя моя опит (след като съм изтърпявал всякакви банове в играта) как да не те баннат и какво НЕ трябва да правиш ! :) Има точно 5 точки който ТРЯБВА да спазиш ,за да не получиш бан в играта за НЕЩО СИ :)

Ето ги и тях:

1-Недей ходи в чата на затвора :) Ще поздравиш примерно приятел с някоя песничка ,като без да искаш му дадеж линк от vbox или youtobe и ще отнесеш бан/мут
2-Недей пуска никакви обяви ! Винаги някой ще се намери за нещо си да те натопи ! От личен опит ви казвам :)
3-Недейте си писа лични съобщения в играта ! Ще му кажеш че примерно ще чукаш както чукаш курви и ще отнесеш бан,все пак това е нашата мила родна игра :)
4-Недейте копира НИЩО на профила си ! Админа ще намери нещо което казваш като ИСТИНА ,но за тях това е ОБИДА ,тъй като страничен човек не може да приеме факта ,че е така и ще получиш наказание !
5-Недейте писа на човек от ЕКИПА за помощ ! Ще направи всичко възможно,но не и да ви помогне !

Мисля,че няма да съм единствения в този форум който е на това мнение :)

Благодаря ви много за вниманието и лек ден на всички ! Дано съм бил полезен :)

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
Пиша в тази тема да  благодаря на Бончо-Баничката за "прекрасната " тема и с прескърбие да съобщя , че с нищо не помага на когото и да е било и най-малко на себе си. 
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.