Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Всичко за Работа (v. 3.0)  (Прочетена 2442 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Всичко за Работа (v. 3.0)
« -: 23/03/2012 02:43:03 am »
Ще се постарая да обясня възможно най-подробно за Работата, къде, как, какво.. :)

Работата е опция в играта, чрез която можем да печелим допълнително връзки. Работа може да пускате след 15-то ниво.
За да отидем до работа, трябва да кликнем на "Куест" в дясната лента с менюта под въоръжението, над "История и под "Банда" - .
След това на лентичката горе на "Работа" - .
Като цъкнете на "Работа" ще ви излезе следното - . - Можете да започнете работа, като кликнете на квадратчето, на което 2 ръце си прехвърлят банкнота.
Работа може да се пуска само по 10 минути, броят връзки изкарвани чрез работа зависи от това кое ниво сте. По-долу ще обясна на кое ниво колко връзки се взимат. По време на работа не можете да правите престъпления, битки и арести, но можете да тренирате и да пиете от клубове.
Всеки ден имате по 24 точки за работа - - тук ви пише колко точки ви остават.
- На всеки час се зарежда по 1 (една) точка, тук ви показва след колко време ще получите следваща точка.
След завършване на работа при рефрешване (или просто цъкане из класацията, ако арестувате) ще ви излезе следното прозорче - , както и системно съобщение - .

Нива - Награда: (по предположение, не са дали подробно информация за работата)
15 ниво - 6 връзки
От 16 ниво до 20 ниво - 7 връзки
От 20 ниво до 24 ниво - 8 връзки
От 24 ниво до 28 ниво - 9 връзки
От 28 ниво до 32 ниво - 10 връзки
От 32 ниво до 36 ниво - 11 връзки
От 36 ниво до 40 ниво - 12 връзки
От 40 ниво до 44 ниво - 13 връзки
От 44 ниво до 48 ниво - 14 връзки
От 48 ниво до 52 ниво - 15 връзки

..

Надявам се да съм бил малко или много полезен!
Поздрави: Дoдo :)
« Последна редакция: 27/04/2012 02:28:03 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Re:Всичко за Работа (v. 3.0)
« Отговор #1 -: 12/04/2012 09:34:29 pm »
Полезна тема, трябва да се преразгледа от администратор според мен и да се награди автора, ако вече не е сторено ?

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Re:Всичко за Работа (v. 3.0)
« Отговор #2 -: 14/04/2012 10:14:41 pm »
Сторено е :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..