Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Как да видим всички предмети в играта (Всички версии) + Строеж на офис  (Прочетена 2152 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Към заглавието - + пазарни индекси (какво са пазарните индекси) - не ми стигна мястото, затова допълвам тук. :)
Пиша тази тема, поради причината, че често се среща въпроса "От къде мога да видя всички предмети/карти в играта?"

За да можем да видим всички предмети в играта, трябва да построим офис, за целта ни е нужно 7-мо (седмо) ниво на играча, 1 точка бизнесмен и 60 000 пари.

Отиваме на улицата и избираме свободен парцел (сивите къщички на улицата) и купуваме един от тях (общо 9), всеки един парцел струва 6000 пари.

След като сме закупили парцел, кликваме върху него веднъж и ще ни излезе меню, в което пише "Продай" и "Строеж", кликваме на "Строеж".

След като кликнем на строеж ще ни покаже всички сгради, които можем да строим - Офиса е най-отгоре.

Кликваме на "Построй" и ще ни покаже следния "прозорец".
.
След това кликаме горе в лентичката на "Офис", по този начин се озоваваме в офиса

Тук можем да видим на колко сме вдигнали защитата на офиса и колко ъпгрейда сме направили. От един офис можем да "управляваме всички".
След като вече сме в офиса, кликваме горе на лентичката върху "Пазарни Индекси" - .

Пазарните индекси служат като информация за средната цена на всички предмети в играта, играч ако притежава оръжие/кола/куче за по-високо ниво от неговото и не може да види цената му на пазара, то от пазарните индекси може да придобие горе долу представа на каква цена може да го продаде, стига да са продавани стоки от този вид.
Пример: Ако ние сме 10 ниво и притежаваме оръжие за 20 ниво, искаме да го продадем, а не знаем колко струва на пазара. Отиваме "Пазарни Индекси" за да придобием някаква представа. Ако това оръжие е продаде 2 (два) пъти на пазара, веднъж за 1М (1 000 000) и веднъж за 3М (3 000 000), то средната му цена ще бъде около 2М (2 000 000) и вече можем да изберем дали ще го пуснем за средната цена или малко по-скъпо. (Брой х Цена + Брой х Цена : (делено) общия брой изтъргувани неща.. В случая 1 х 3М + 1 х 1М : 2
1 х 3 = 3, 1 х 1 = 1, 3 + 1 = 4, 4 : 2 = 2..)
Ето как изглеждат пазарните индекси:
.

Ако вече имаме построен офис, можем да стигнем до офиса, като си отидем на улицата, кликнем върху офиса и после върху "Влез" от менюто, което ще ни излезе
,
 след това по същия начин, както описах по-горе - чрез кликване върху "Пазарни Индекси" от лентичката. :)

Надявам се да съм бил малко или много полезен! :)
Поздрави: Дoдo

+1 Репутация
« Последна редакция: 27/04/2012 02:29:24 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Ако това оръжие е продаде 2 (два) пъти на пазара, веднъж за 1М (1 000 000) и веднъж за 3М (3 000 000), то средната му цена ще бъде около 1,5М (1 500 000) и вече можем да изберем дали ще го пуснем за средната цена или малко по-скъпо.
Нe се ли събират двете цени и да се делят на две ( средно аретметично ) ? :)

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2452
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
Ще е хубаво и да подредиш малко скрииншотите за да е по-прегледно :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Нe се ли събират двете цени и да се делят на две ( средно аретметично ) ? :)

Променено, не бях помислил, простено ми е (спеше ми се та две не виждах  ;D)

Ще е хубаво и да подредиш малко скрииншотите за да е по-прегледно :)

Готово. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..