Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Информация за всички специални предмети(v 3.0)  (Прочетена 2083 пъти)

CnapKu

• Публикации: 289
  • Репутация +2/-4
Специалните предмети могат да бъдат спечелени от задача/турнир или да бъдат купени от черния пазар. Те не могат да се ъпгрейдват като колите, кучетата и оръжията - каквото ниво спечелиш предмета, такова остава. Всеки специален предмет вдига 1,2,3,4 или 5 точки от съответното умение, за което е предназначен. Предметите, нивата им и уменията, които вдигат са както следва:

Лаптоп - Ученик

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 6

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 26

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 46

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 66

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 86

Аптечка - Парамедик

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 8

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 28

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 48

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 68

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 88

Яке - Куче

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 10

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 30

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 50

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 70

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 90

Слънчеви очила - Сводник

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 12

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 32

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 52

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 72

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 92

GPS - Драйвър

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 14

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 34

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 54

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 74

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 94

Нощно виждане - Шпионин

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 16

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 36

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 56

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 76

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 96

Куфарче - Бизнесмен

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 18

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 38

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 58

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 78

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 98

Радиостанция - Лидер

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 20

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 40

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 60

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 80

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 100

Кубинки - Боец

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 22

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 42

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 62

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 82

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 102

Месингов бокс - Убиец

Подобрение - 1/5
Нужно ниво - 24

Подобрение - 2/5
Нужно ниво - 44

Подобрение - 3/5
Нужно ниво - 64

Подобрение - 4/5
Нужно ниво - 84

Подобрение - 5/5
Нужно ниво - 104

За да си сложите даден специален предмет просто го завлачете от инвентара си в полето с очертанията на предмети(виж снимката):

Базирано на скромния ми опит, най - търсените специални предмети са Лаптоп, Месингов Бокс, Радиостанция тъй като вдигат най - важните умения, следователно са най - скъпи и най - рядко се падат от задачи. След това са може би: Куфарче, Кубинки, Яке, GPS - те не са толкова скъпи, могат да се намерят на относително ниски цени и се падат малко по - често от задачи. Най - маловажни, ако мога да се изразя така, са: Нощно виждане, Слънчеви очила и Аптечка - могат да се намерят на много ниски цени и "доста често" се падат от задачи. Всичко това е следствие от кратки наблюдения и изцяло лично мнение, или поне на масата от играчи.

Моля за съдействие всеки, който намери грешки в темата ми. Ако някой има забележки, нека да ми ги съобщи на ЛС, вместо да пълним темата, нека я запазим чиста. :)

Enjoy!

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Относно слънчевите очила, не съм съгласен с теб, че са маловажно, защото Сводника ти позволява да оправяш повече каки, а както знаем сексапила е показател и всичко което ти вдига атаката/респекта не смятам, че е маловажно. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..