Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Почетни Лидери  (Прочетена 13458 пъти)

Люси

• Публикации: 168
  • Репутация +1/-3
  • Искам жиголо,обещавам да не го счупя! ;)
Re:Почетни Лидери
« Отговор #15 -: 2/05/2012 07:29:27 pm »
Честито Явка !
Не ми казвайте какво да правя,да не ви кажа къде да идете ...!

TylеR

• Публикации: 354
  • Репутация +0/-9
« Отговор #16 -: 2/05/2012 08:32:08 pm »
Честито и от мен :)
Усмивчо

Усмивчо 2

Rainstorm

• Лидер
  • *
  • Публикации: 710
  • Репутация +12/-7
  • Мирослав Асенов
Re:356
« Отговор #17 -: 2/05/2012 09:19:06 pm »
Честито на Явор!

Жив и здрав,
и Наздраве!

:)
"Това е всичко друго, но не и Игра!" (Бат Сторми+Кака Дари)

"Понякога е много по- мъдро човек да си замълчи, отколкото да каже нещо!" (Бат Сторми)
"Когато няма какво да кажеш, просто не казвай нищо!" (Аврора)
"Само първите няколко "месеца" е трудно, после се "свиква"!"   Фр.Л.Райт  :)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #18 -: 2/05/2012 10:04:39 pm »
Мерси, колега!

Сега ни остава освен бирите и да си носим отговорността да бъдем лидери...

Много малко ми оставаше да попсувам някои персони, но уви сега ще се държа прилично.

Мисля, че ме усещат кога ми опъват нервите. Вече са ми хванали спатиите как да ме усмеряват   :D

Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #19 -: 3/05/2012 11:27:44 am »
Честито и на двамата, със здраве да си ползвате титлите  :)

Becks7

• Публикации: 152
  • Репутация +1/-1
« Отговор #20 -: 3/05/2012 02:34:57 pm »
Честито и на двама ви !  ;)

Има още едно момче което заслужава тази титла и той е - G_A_N_G_S_T_A  :)

TheManLegend

• Публикации: 38
  • Репутация +0/-3
« Отговор #21 -: 4/05/2012 07:46:36 pm »
Почетно лидерство получава и

Явор - BGRa3oR

Човек, доказал не веднъж, че е най-добрият в цял свят.

Не е най-добрият ! С кое е  най- добрия ? Изгони Дишко , Иван не съм го засичал да играе ... Нормално е !

Миро , честито !

CR7

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-2
« Отговор #22 -: 4/05/2012 07:47:40 pm »
Не говорете като не знаете  :)
Различно от на другите..

Makoun

• Гост
« Отговор #23 -: 4/05/2012 11:05:47 pm »
Честито и на двама ви !  ;)

Има още едно момче което заслужава тази титла и той е - G_A_N_G_S_T_A  :)
+1

Бай Гочо

• Публикации: 54
  • Репутация +0/-0
« Отговор #24 -: 4/05/2012 11:42:31 pm »
Хора,осъзнайте се малко :) Ако мислите ,че титли трябва да се раздават току така , то наистина няма смисъл от тях :)

Лично мнение ,че титли трябва да се дадат на хора който са обичани от другите играчи , който наистина знаят за какво въобще са им нужни тези титли и каква е ползата от тях :)

Каквото почукало - такова се родило !

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #25 -: 5/05/2012 12:37:15 pm »
Ще ме прощавате, ама ако всеки тръгне да тръби за приятелите си, че заслужават такава титла ще стане голяма лудница :) То има много хора, които заслужават тази титла, факт е че е дадена на двама, просто защото те са се откроили най-ясно от останалите. Защо не спрете вече с глупавата тема? :)

Makoun

• Гост
« Отговор #26 -: 5/05/2012 04:59:25 pm »
честито на явУрчу , мен повече ми хареса как си я изпроси , от колкото факта че ми пука че има такава титла  :D

послепис: за онези тримата които биха казали че ме е яд че не съм лидер, ще кажа простичко , дори да ми предлагат това, не бих приел ;D

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #27 -: 5/05/2012 06:29:04 pm »
Дава се по заслуги, а не по брой часове прекарани пред компютъра Ивчу  :D

Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

МногоСтеЗле

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-6
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME !
« Отговор #28 -: 12/07/2012 11:47:13 pm »
Опцията за почетни лидери е добра, признавам си. Обаче има още хора, които заслужават да получат тази титла! Хора, които са допринесли много за играта, трябва да бъдат възнаградени по някакъв начин. То щом едва Явор направихте лидер ми е ясно колко оценявате играчите си, но все пак ще кажа кои са хората които заслужават:

Иво - brofkin - има ли нужда от обяснение? спечелил е 2 или 3 сезона, вдигна много темпото на игра в мафията, помагал е доста със съвети на не малко играчи да задобреят, давал е и интересни предложения и още доста неща.

Дишко - mashin - доказан лидер и не 1 път е бил в топ-а.

Вяра - ПрИнЦеСкАтА - тя заслужава вечната титла, а не тая дето е за месец! не се среща много често момиче, което да е играло толкова много бгмафия и да я разбира до съвършенство. Замислете се малко, не 1 път е била в топ-а!

Жоро - Tyler/Rocky - кво да говорим за него... човек с огромен екип от хора, доказал се е като един от най-добрите и не 1 път е помагал за развитието на играта на доста хора. Бил е и тестер до колкото знам!

Митко - NightHawk - Един от най-добрите и успешни играчи е, бил е и в екипа, помагал е доста за развитието на играта по различни начини.

Какво повече искате от тези хора?! Защо не са оценени, това е доста плашещо на моменти... Толкова време са хвърлили по играта и дори една минимална награда не получиха, като титлата Лидер например. Както виждате съм написал ФАКТИ ! Не знам какво още искате, но е време да се отблагодарите на хората, които най-много са помогнали за популяризирането и развитието на играта ви.

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #29 -: 13/07/2012 12:00:58 am »
ако искате го смятайте за офтопик но съм съгласна с номинациите в предния пост и гласувам със "ЗА" за всички номинации :)
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!