Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Почетни Лидери  (Прочетена 15876 пъти)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re:Почетни Лидери
« Отговор #45 -: 18/07/2012 12:12:29 pm »
[17.7.2012 г. 06:52:05] Усмивчо: като се научиш да уважаваш

Научи се да уважаваш...

Иванчо започва да си показва капацитета. Смайли се прави на диктатор, ама сякаш може само да си мечтае да е такъв.

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #46 -: 18/07/2012 12:29:25 pm »
с извинение за офтопика ,но това май се превръща в поредната тема за мадамите и ТОПа ... моля ви върнете основната идея на темата и спрете да изтъквате банди ...тук май се говори за отделни лидери,което означава личности,а не съвкупност от такива ;)
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #47 -: 18/07/2012 01:42:26 pm »
Макар и в момента да си имам някои разногласия както с Иван, така и с банда Турбомадами като цяло, има няколко факта които са безспорни и лично мое мнение е, че не трябва да се подлагат под съмнение от който и да е играч.

Факт 1. Банда ТурбоМадами е най-успешната банда в играта с оглед на спечелени както първи места, така и места в челната тройка.
Факт 2. Не Иван, а играчите в бандата, които се сменят през сезоните, я направиха такава, но мнозина от тях точно Иван научи как да играят (в това число включвам и себе си).
Факт 3. Иван е най-успешният играч в играта, в съотнешение изиграни - спечелени сезони (и места в топ3). Коментарите от типа зомби, ноу-лайфър, плащач и прочее са просто излишни. Няма победител, който да не е отделял от времето и финансите си.
Факт 4. Не съществува човек, който повече да залужава титлата "Поечетен Лидер" от Иван.
Факт 5. Това, че който банда ТурбоМадами избере за свой фаворит за спечелване на сезон той става шампион, само по себе си показва колко силна банда е това. Колко други банди могат да си позволят такова контролиране над сезона? 0!

Ако някой иска да оспори тези факти, добре е дошъл.

P.S. Яворе, последния сезон в който Иван не завърши в топ3 е Godfather (изключвам бонуса) и то по простата причина, че не пожела :)
« Последна редакция: 18/07/2012 02:18:06 pm от Наблюдател »

Makoun

• Гост
« Отговор #48 -: 18/07/2012 02:16:42 pm »
покрай доброто в него има и много лоши черти, а лошите се помнят по лесно

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #49 -: 19/07/2012 05:34:56 am »
Да я дават на когото прецени екипа.. Ще се избиете да пише там пред името ви - Лидер.  ;D

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Re:356
« Отговор #50 -: 1/08/2012 01:58:16 pm »

Не е най-добрият ! С кое е  най- добрия ? Изгони Дишко , Иван не съм го засичал да играе ... Нормално е !

Миро , честито !

Ти може да не си играл дори 1 бонус,а той е спечелил 4 бонуса.Кое не му е най-доброто?

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #51 -: 1/08/2012 03:07:41 pm »
аз продължавам да си мисля,че не е най-важното кой колко бонуса е спечелил...не и за почетните лидери...
който иска да се доказва като лидер може да го направи с банда в ТОП 10 ...почетните лидери са хора,които мислят за играта и за развитието й,помагат на екипа и на играчите... и не се натягат за титли ;)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #52 -: 1/08/2012 03:33:22 pm »
аз продължавам да си мисля,че не е най-важното кой колко бонуса е спечелил...не и за почетните лидери...
който иска да се доказва като лидер може да го направи с банда в ТОП 10 ...почетните лидери са хора,които мислят за играта и за развитието й,помагат на екипа и на играчите... и не се натягат за титли ;)

На същото мнение съм.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #53 -: 8/08/2012 12:22:47 pm »
е сега вече ако не те потупа по главичката , и ако не ти каже браво бай иван , няма кога. с времето банда Турбомадами е загубила далеч по кадърни играчи от мен , но като цяло причините са сходни , и те не са изтъкнатите от теб , живеете си е един филм ,в който си висите само вие с изпъчени гърди , аз няма нужда да говоря, с времето хората сами разбират що за стока е иван , отдавна срока му на годност е изтекъл

Да ти кажа ми се струва, че твоя изтече далеч по-бързо, но времето ще покаже.

Лошо става като започне да гние  :)

Всеки има и добри и лоши страни. То ако някой няма лоши, ще започна да се плаша... Трябва да го пипна да се убедя, че е истински.

По-лошо е да си криеш кирливите ризи, щото всичко е до време... Гнилото рано или късно ще се размирише  :) :) :) :)

Добрите играчи придават класа на играта. Вдигат летвата и по-този начин я развиват много повече отколкото някои дървени философи си мислят, че го правят. Мисленето на стратегии и вдигането на летвата развива играта. Показава плюсовете и минусите. Има нужда и от едните и от другите. Да се пренебрегват силните и доказаните е неуважително и прави чест на никой.
« Последна редакция: 8/08/2012 12:28:54 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #54 -: 8/08/2012 08:36:31 pm »
Карате се като деца.. и защо? Заради една игра... Тук няма велики, който има повече пари - той печели, вече в този геймплей не можеш да покажеш умения, а само колко тлъста ти е банковата сметка.
Не знам този спор на каква тематика е. Може би контекстът иска да каже "Иван плаща повече от еди кой си в това", "Иван е велик, защото зарежда сума ти и кредити". Разберете, че това не го прави играч. Всеки може да играе с кредити. 1 сезон трябва на един нов потребител, за да разбере играта, след това му даваш кредити и може да направи така, че да настигне всеки от топ 10. Всичко вече се върти около - кредити, карти, постоянно дясна и за няколко човека от топ класацията по нива - фабрики. За това тези хора от топ класациите, винаги ще са по-напред от тези, които започват сега. Ще кажете, че са инвестирали, ами да, нека инвестират още даже, но защо след това пращат някой да ги защитава във форума? Престанете да се самозалъгвате, че вие сте най-добрите или някой друг е най-добрият. Това са врели некипели вече!
« Последна редакция: 8/08/2012 08:39:35 pm от ОбичамРусиКаки »

masterjomel

• Публикации: 147
  • Репутация +2/-3
« Отговор #55 -: 8/08/2012 08:40:26 pm »
Както каза Тъндъря: Вече няма къде да покажеш бързина и съобразителност. Аз едно време се кефех много като набиех 10-15 играча без да ме набият. Няма го вече изчакването на някой да влезе, за да го набиеш. Всичко се върти около кредити, кредити и пак кредити.

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #56 -: 9/08/2012 12:23:38 am »
с извинение към екипа и играчите ама тая тема отиде мноооого по дяволите... дано някой се сети да я почисти малко от малко

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #57 -: 9/08/2012 12:41:53 am »
Защо да се чисти? Всичко в темата се отнася за лидерите, кой и заради какви заслуги заслужава да бъде лидер.

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #58 -: 9/08/2012 05:10:51 pm »
... Очакваме нашия човек (spydemon)Радо  ::)
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #59 -: 9/08/2012 06:44:04 pm »
Много го плюете този човек ей... и последните няколко дена Бога,Принца,Царя,Краля Фениксчо пак беше подел инициатива против него. За тази "УМОПОМРАЧИТЕЛНА" обява в която беше обидил дебелия :) айде моля ви се само него гледате само него плюете ... Само ще дам един пример за човек който директно обижда,провокира и използва не цензурни думи и явно не е наказан и няма да бъде наказан.
1.    КАЛНИЯ АНАЛ НА "УСМИВЧО"    ХоумърСимпсън    175086    
Иван заслужава 10 пъти повече да бъде "Лидер" "Играч" и "Победител" от който и да е от вас!