Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Почетни Лидери  (Прочетена 15249 пъти)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re:Почетни Лидери
« Отговор #60 -: 10/08/2012 04:14:30 am »
Подлизурковците нямат място в тази игра.  :)

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #61 -: 10/08/2012 11:02:59 am »
Подлизурковците нямат място в тази игра.  :)
Жалък си пич.... аз пък мисля че такива като вас нямат място в тази игра. Защото точно вие разваляте цялото удоволствие от играта.
От скоро играя играта,от скоро съм и в тази банда.Обаче това което съм изградил като мнение за него далеч надминава вашите печатани на конвейр мнения.Как пък един от всичките 8 човека който плюят по него и бандата не каза една единствена различна дума.Всичките говорите абсолютно еднакво.Клонинги,гадни клонинги с размити мозъци сте вие :)
Подлизурко.... пич извинявай че аз не съм като вас клонинг и имам малко различно мнение. Достатъчно следих темата и не писах точно заради това да не се изкаже някой "Еднакъв" че съм се подмазвал или нещо такова,ама вече ми писна :) и реших да споделя и аз мнение ... Дълбоко съжалявам че то не съвпада с вас "Еднаквите"

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #62 -: 10/08/2012 12:04:05 pm »
Жалък си пич.... аз пък мисля че такива като вас нямат място в тази игра. Защото точно вие разваляте цялото удоволствие от играта.

Удоволствието от играта се изгуби още преди години. Сега е под монотонен ритъм и не е интересна никому, просто ти е на дневен план да си направиш битките, арестите и там тренировките. Играта става като задължение, а не развлечение.

А относно другите твои писаници, не те знам от кога си започнал да играеш, ако е от скоро - добре. Добре си се развил, но проблема не е в развитието. Не знам защо някой се бие в гърдите, че е добър, при положение, че на този план в играта уменията не могат да се покажат. Едно и също - битки, тренировки и най-важното 200 кредита на седмица за карти. Това не е игра според мен. Преди имаше къде, къде по-голяма тръпка и изпитване на 100 пъти повече удоволствие от това да влезеш в играта и да се "изкефиш". Жалко, че говоря в минало свършено време.
Нищо против Иван нямам, знам, че е добър играч, но с кредити. Не съм го виждал да играе в сезон без кредити и да завърши в топ 3. Странното е това, че явно не иска да се мери с дълеч по-стратегическо настроени играчи, които не разчитат на кредити, ами само на уменията, които са придобили през годините игра. Иван е стар играч, но само с кредити. Не държа никому сметка, но просто изтъквам няколко факта. Нека си играе както си иска, но поне да не се възхвалява като най-добрият сред най-добрите. Вярно е, че играта вече е само кредити и това е 70% от играта и точно за това, човек не може да покаже умения особено в 3.0.  :)

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #63 -: 10/08/2012 12:11:04 pm »
Удоволствието от играта се изгуби още преди години. Сега е под монотонен ритъм и не е интересна никому, просто ти е на дневен план да си направиш битките, арестите и там тренировките. Играта става като задължение, а не развлечение.

А относно другите твои писаници, не те знам от кога си започнал да играеш, ако е от скоро - добре. Добре си се развил, но проблема не е в развитието. Не знам защо някой се бие в гърдите, че е добър, при положение, че на този план в играта уменията не могат да се покажат. Едно и също - битки, тренировки и най-важното 200 кредита на седмица за карти. Това не е игра според мен. Преди имаше къде, къде по-голяма тръпка и изпитване на 100 пъти повече удоволствие от това да влезеш в играта и да се "изкефиш". Жалко, че говоря в минало свършено време.
Нищо против Иван нямам, знам, че е добър играч, но с кредити. Не съм го виждал да играе в сезон без кредити и да завърши в топ 3. Странното е това, че явно не иска да се мери с дълеч по-стратегическо настроени играчи, които не разчитат на кредити, ами само на уменията, които са придобили през годините игра. Иван е стар играч, но само с кредити. Не държа никому сметка, но просто изтъквам няколко факта. Нека си играе както си иска, но поне да не се възхвалява като най-добрият сред най-добрите. Вярно е, че играта вече е само кредити и това е 70% от играта и точно за това, човек не може да покаже умения особено в 3.0.  :)
Започнах средата (по към края на 2.7) :)
Би ли ми показал един пост,коментар,съобщение или нещо подобно, където Иван да пише че Той е най-добър,той да се хвали,той да " възхвалява като най-добрият сред най-добрите" ... Защото аз не съм видял нещо такова... даже както се вижда човека си играе и не се занимава почти с форума.Това ми е много интересно всички говорят за него,плюят го,хранят го а той... играйка си и не се занимава с глупости

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #64 -: 10/08/2012 12:36:40 pm »
Никой не е казал, че го е писал във форума. По провокативното му държание в играта, и измислените имена на заведенията му, той показва, че е враждебно настроен. Никой с нищо не го е провокирал, а той си пише тези обиди без дори да се замисля.

МногоСтеЗле

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-6
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME !
« Отговор #65 -: 10/08/2012 04:43:33 pm »
Всеки има право да не харесва всички и да има свое мнение за определен човек. Нищо не знаеш, Бас, не знаеш и причината поради която лично аз примерно не го харесвам.Не е редно да слагаш всички под един общ знаменател. Работата е там, че на кой съм преценил съм се извинил, на някои дори публично (ти точно тогава пак се направи на интересен без никой да те е обиждал и почна да ни наричаш клонинги, това показва че за теб е важно да има интрига и обиди).
Примерно да кажа ли сега по твоята логика, че като половината от Мадамите не харесвате Роки сте клонинги? Издребнявате вече, никой не е длъжен на сила да харесва някой, само щото някои си налагат мнението "Ако не харесваш Иван си клонинг/филмар/хейтър" и т.н. Ае спрете вече с тия спорове...

favo..

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-1
« Отговор #66 -: 29/01/2013 11:40:49 am »
Според мен Иван е един чичка, който кисне постоянно в играта. Просто не му прилича на годините, да стои постоянно в някаква онлайн игра и +това да вкарва парите си в игра.. След това в играта се прави на най-великия играч, пренебрегва членовете на бандата си и ги използва само до когато са му нужни и има изгода от тях. Визирам Иво и Станислав, които според мен бяха използвани от Иван. На Смайла съмочувствието му е до висините, а без никакво покритие.
Такъв човек, не може да иска уважение от другите.  :)
браво много съм видял в тази игра много подлости и измами но си напълно прав а на юлето много славни играчи от първите сезони има страхотни игри бяха и си прав че има такива за който не се знае

stallone

• Публикации: 78
  • Репутация +0/-1
Re: Почетни Лидери
« Отговор #67 -: 27/03/2013 11:48:36 pm »
Човек, като G_A_N_G_S_T_A също заслужава да е почетен лидер..
Стажът му в играта е огромен, умее да бъде отличен лидер, щом се справя с една банда толкова години и най-важното превърна тази банда в едно голямо приятелство !  :)

stallone

• Публикации: 78
  • Репутация +0/-1
« Отговор #68 -: 28/03/2013 01:15:32 pm »
"Титлата" е лишена от стойност. И дете на 10 години може да стане лидер, ако се уреди. Писано е доста по темата, но резултати няма.

Това е вярно !  :)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #69 -: 28/03/2013 02:32:40 pm »
С нея или без нея - все там.  :)