Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Лидери месец МАЙ 2012  (Прочетена 5216 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Re:Лидери месец МАЙ 2012
« Отговор #15 -: 4/05/2012 05:14:25 pm »
Нека и хора, които нямат представа какво е да си Лидер имат възможност да са такива, няма нищо лошо в това, останалото е завист вече.. Лично мнение :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #16 -: 4/05/2012 05:19:42 pm »
Причини за завист - няма.
За кое да завиждаме? Че имат повече отгворност? Ами, не мисля.

rambo_33.

• Публикации: 115
  • Репутация +2/-16
  • Dumbuldor.
« Отговор #17 -: 4/05/2012 11:09:56 pm »
Каква завист да имам ?
Аз на тяхно място даже бих се срамувал, някав безизвестен играч който както казах без да иска е станал лидер да получи такава титла, ми смехотворно е !

ЗА ВИНАГИ ЛЕВСКАР

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #18 -: 5/05/2012 04:03:31 pm »
Точно де.. Играчи, които за пръв път стъпат в играта и по някаква случайност се оказват в топ 10 банда и отново по някаква случайност точно в момента, в който проверяват Админите, те са босове получават титлата Лидер, а хора които играят години наред - не..  ::)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

tishkata

• Публикации: 232
  • Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 5/05/2012 04:23:01 pm »
Не мисля, че познавате всички в играта. И да има подобни изказвания. Има хора който играят от години и това че не са били в първите 10 от къде ще го чуете. Но човека, ако сега е решил да заиграе сериозно и не заслужава казвате. Гледайте си във вашите паници.

TylеR

• Публикации: 354
  • Репутация +0/-9
« Отговор #20 -: 5/05/2012 04:36:25 pm »
Ми то това някои доста пряко ги засяга в паничката (не мен), затова пишат това.

А и това, че от години играеш игра не те прави достоен за лидер... то и футболистите на Ужас Присово играят от години, но не са нищо в тоя спорт :)
Усмивчо

Усмивчо 2