Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: -Усмивко- или wonderful-life  (Прочетена 4819 пъти)

wonderful-life

• Публикации: 179
  • Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
-Усмивко- или wonderful-life
« -: 22/05/2012 11:18:20 am »
Здравейте, казвам се Дейвид на 12 години от Сливен  ;D. Малко съм малък за тая игра (даже доста), но все пак... Започнах да играя на 9 години. Играта открих като един ден преди 3 години се ровех в замундата и търсех няк'ва стратегия и то имаше реклама на бгмафиа в замундата. Цъкнах на линка и накарах вуйчо ми да ме регистрира да играя  :D. С много мъки докарах 2м. Една вечер влязох в мафиата и някъв ми беше казал да му дам акаунта ми, че да ми даде 300 кредита. Естествено това беше поредната измама. На сутринта включих компютъра и както се очакваше не можах да си вляза в акаунта. И така спрях да играя няколко сезона. Не помня в кой сезон играх тогава. По средата горе долу на сезон 2.7. влязох да поцъкам мафиа понеже нямаше кво да правя тогава и отново се зарибих. Бързо си намерих банда и се сприятелих с много добри и с не много добри хора. Запознах се с Добо, Радо (спайдемона), Деко, Биско, Reminer и още много хора, но в момента не се сещам. Вече се бях развил около 200м и влязох в топ 5 тогава банда Sons_of_Anarchy за кратко време, а след това в ТурбоМадами. Доста време бях там, но заради 1 гаф изхвърчах от бандата. А именно той беше, че аз, спайдемона и още няколко човека гърмяхме на ричбой завода. Той остана, но аз изхвърчах. Също така по - късно в играта се запознах и с Додо (един много добър човек, който винаги ми е помагал за всичко) и пропуснах да кажа и гамена, с който постоянно си лафихме в общ чат в скайп.

Е, това е, приятна игра на всички и се извинявам ако съм забравил да спомена някой.  :)

Reminer

• Публикации: 23
  • Репутация +0/-0
Re:-Усмивко- или wonderful-life
« Отговор #1 -: 22/05/2012 11:22:05 am »
хаха 3 години игра? за сезон 2.7 игра всякаш си играл от първия сезон на мафиата :) браво много добър играч си :)

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #2 -: 22/05/2012 11:24:00 am »
Пич по характер.. ;д

wonderful-life

• Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #3 -: 22/05/2012 11:26:31 am »
Благодаря.  :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #4 -: 22/05/2012 03:45:20 pm »
Баси хейта удря Лъчо.. ::)

Не ти давах 12, мислех че си по-големичък.. Но определено има по-големи от тебе, които се държат много по-детски.. (няма да споменавам имена, те си знаят :D)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

rambo_33.

• Публикации: 115
  • Репутация +2/-16
  • Dumbuldor.
« Отговор #5 -: 22/05/2012 03:45:30 pm »
Ма момченце, дори не съм почнал да те оплювам и да се заяждам.

ЗА ВИНАГИ ЛЕВСКАР

wonderful-life

• Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #6 -: 22/05/2012 03:47:50 pm »
Знам ги тея хора  :D. Колкото до тебе рамбо, не съм имал проблеми с теб незнам защо ми хейтваш така..  :)

rambo_33.

• Публикации: 115
  • Репутация +2/-16
  • Dumbuldor.
« Отговор #7 -: 22/05/2012 03:49:06 pm »
Защото нямам кво да правя, много вали в София и не мога да изляза никъде без да стана вир вода

ЗА ВИНАГИ ЛЕВСКАР

Reminer

• Публикации: 23
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 22/05/2012 10:16:11 pm »
не взимам страна обаче тоя рамбо ме издразни ;) спамиш на хората темите,осъзнай се малко ;)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5272
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #9 -: 22/05/2012 10:21:15 pm »
Лъчо колкото и да ме мрази, нема го хейтя много .. Помага ми много преди време и това го помня и ще продължа да го помня!

А wond, е много добър човек, играч и всичко най в играта му пожелавам занапред.  :)

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #10 -: 22/05/2012 10:52:25 pm »
хах сладурчи :) и аз бях останала с убеждението че си по-големичък ...а то се оказва,че мога да съм ти леля  ;D

успехчета в играта и извън нея дребус  :-*
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #11 -: 22/05/2012 11:00:10 pm »
И мама може да му бъдеш ама.. :D
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

wonderful-life

• Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #12 -: 22/05/2012 11:01:10 pm »
Хехех  ;D ... Благодаря ви. Подобно.  :)

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #13 -: 23/05/2012 11:36:54 pm »
Бай Вътьо нИдей да лъжеш дИтето  ;D аз мене си не мога да огледам и да опазя още та камоли детенце :) (с акъл на тЛинайсе съм братчееее... какви деца, какви 5 лева  ;D )
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

wonderful-life

• Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #14 -: 24/05/2012 09:28:46 am »
xax  ;D