Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: TimeOUT  (Прочетена 7070 пъти)

Makoun

• Гост
Re:TimeOUT
« Отговор #30 -: 27/07/2012 09:16:16 am »
Банда » TimeOUT (#9) :o 8)

само #9 ::) така е като ме няма мене там  :D

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #31 -: 27/07/2012 07:33:59 pm »
Банда » TimеОUT (#13) 

малко по малко към върха :)  ;D

напред и нагоре (докато пак не напусна  ;D ) !
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #32 -: 30/07/2012 02:18:20 pm »
Амм добре,напускай  >:( Само,че знай - напуснеш ли,следвам те  :-*  :P
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #33 -: 30/07/2012 03:07:08 pm »
Амм добре,напускай  >:( Само,че знай - напуснеш ли,следвам те  :-*  :P
Пука й ..  :D

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #34 -: 30/07/2012 03:23:42 pm »
Пука й ..  :D

Не с лошо, Добо...  :D

Rainstorm

• Лидер
  • *
  • Публикации: 710
  • Репутация +12/-7
  • Мирослав Асенов
« Отговор #35 -: 1/08/2012 05:28:58 am »
Наздраве за новият Тайм Аут!

http://www.youtube.com/watch?v=m3fVDCtc0OY

Живи и здрави, Банда 
"Това е всичко друго, но не и Игра!" (Бат Сторми+Кака Дари)

"Понякога е много по- мъдро човек да си замълчи, отколкото да каже нещо!" (Бат Сторми)
"Когато няма какво да кажеш, просто не казвай нищо!" (Аврора)
"Само първите няколко "месеца" е трудно, после се "свиква"!"   Фр.Л.Райт  :)

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #36 -: 1/08/2012 03:11:09 pm »
и в отговор ... Fear of the dark

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #37 -: 25/08/2012 07:31:18 pm »
8.   TimеОUT   19 616 071 550   20   Bulgaria   Атака

Браво ви! Дайте качвайте повече лидер,вкарвайте там хора по 2Г и ставайте 5ти у класацията  ;D

(не съм в бандата)
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #38 -: 26/08/2012 04:47:11 pm »
за всичко си има време ;)

nCuXo_aTaKa

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-0
« Отговор #39 -: 1/09/2012 10:35:35 pm »
ДОВИЖДАНЕ ИМА ТАЙМ АЛТ НЯМА ТАЙМ АЛТ

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #40 -: 1/09/2012 10:36:33 pm »
Тази тема не е за разговори, тук само сериозни теми се обсъждат, Ваньо.  :)

tonq_

• Репутация +1/-0
« Отговор #41 -: 2/09/2012 12:25:37 pm »
ами това е ...

имах желание,имах амбиции...и дори бих казала,че постигнах доста от това,за което други само мечтаят към момента...

в поредното кратко съществуване на TimeOUT като банда , достигнахме за рекордно кратко време до топ 10 в класацията за банди(изключвам вечните банди от ТОПа)... друг е въпроса,че явно аз не се справям добре за позицията "бос на банда" ... ами да! нормално е да не се доверявате на момиче...нормално е никой да не ме взима насериозно...всъщност не !!! не е нормално...

какво мога да кажа друго...чувствам се предадена,засегната...и можеби малко обидена...имах нужния кураж да изкарам бандата колкото се може по-нагоре...но нямах подкрепата на съотборниците си...и какво ли мога да очаквам от хора,които само се чудят с кого да се скарат и кого как да напсуват...как да си наложат мнението...и как да прецакат другия...как да ме окрадат...как да се скатаят...как да седят в банда с позиция 7 и да не влизат с дни...как ги мързи да направят 70 връзки за една келева задача...как ги мързи да пуснат нападение над банда...как не умеят да играят в екип...

да!! можеби и аз не съм права...можеби не съм права,като обвинявам себеси и околните...можеби и аз греша...но не съм само аз виновната...и аз с ръка на сърцето си признавам грешките...признавам,че очакванията ми бяха други...признавам,че исках да движа бандата напред и нагоре...признавам че не се справих,защото бях сама!!!

някой ден банда ТimeOUT може отново да се завърне...все пак сезона е с неизяснен край и всичко е възможно :) ...можеби ако открия още 21 човека с моите разбирания и стимул за игра бандата ще се въвзвърне в класацията на бандите

а до тогава ще мисля за собственото си добро и ще влизам там,където съм желана и се чувствам най-на място ;)

успех в живота гангстери и мафиотки... и приятна игра :)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #42 -: 2/09/2012 12:39:52 pm »
Тонче, не си втълпявай такива глупости.  :)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #43 -: 4/09/2012 03:35:02 am »
ами това е ...

имах желание,имах амбиции...и дори бих казала,че постигнах доста от това,за което други само мечтаят към момента...

в поредното кратко съществуване на TimeOUT като банда , достигнахме за рекордно кратко време до топ 10 в класацията за банди(изключвам вечните банди от ТОПа)... друг е въпроса,че явно аз не се справям добре за позицията "бос на банда" ... ами да! нормално е да не се доверявате на момиче...нормално е никой да не ме взима насериозно...всъщност не !!! не е нормално...

какво мога да кажа друго...чувствам се предадена,засегната...и можеби малко обидена...имах нужния кураж да изкарам бандата колкото се може по-нагоре...но нямах подкрепата на съотборниците си...и какво ли мога да очаквам от хора,които само се чудят с кого да се скарат и кого как да напсуват...как да си наложат мнението...и как да прецакат другия...как да ме окрадат...как да се скатаят...как да седят в банда с позиция 7 и да не влизат с дни...как ги мързи да направят 70 връзки за една келева задача...как ги мързи да пуснат нападение над банда...как не умеят да играят в екип...

да!! можеби и аз не съм права...можеби не съм права,като обвинявам себеси и околните...можеби и аз греша...но не съм само аз виновната...и аз с ръка на сърцето си признавам грешките...признавам,че очакванията ми бяха други...признавам,че исках да движа бандата напред и нагоре...признавам че не се справих,защото бях сама!!!

някой ден банда ТimeOUT може отново да се завърне...все пак сезона е с неизяснен край и всичко е възможно :) ...можеби ако открия още 21 човека с моите разбирания и стимул за игра бандата ще се въвзвърне в класацията на бандите

а до тогава ще мисля за собственото си добро и ще влизам там,където съм желана и се чувствам най-на място ;)

успех в живота гангстери и мафиотки... и приятна игра :)

Споко бе, миличка, лека полека разбирате и вие какво е да се подържа една банда в кондиция  :). Привидно е лесно, но дефакто само, който се вози в каруцата усеща друсането :). Преди да се измислят гумените колелца друсаше още повече  :). Знаеш ли ги онези дървени колелца мисля, че бяха с метална арматура колко яко возят  :)

Кажи сега на Иван как му е ? Справя се, нали? В началото беше най-трудно, както великия Франк Лойт Райт е казал в на Бат Сторми подписа  :) :) :)
« Последна редакция: 4/09/2012 03:37:43 am от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!