Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: бисери - vol.4  (Прочетена 143920 пъти)

Denev

• Публикации: 45
  • Репутация +0/-2
  • Бий за да не бъдеш БИТ !
Re:бисери - vol.4
« Отговор #150 -: 31/01/2013 10:52:47 pm »
Писмо
От   GaryTheKiller | Игнорирай | Докладвай нередност
До   Дeнев
Дата   Преди 24 минути (31.01.2013 22:28:26)
Тема   ;)
Текст   блъскане за риск?

Отговори | Запиши | Изтрий | Обратно
 :D :D
Пия, пея и си го вея...

Makoun

• Гост
« Отговор #151 -: 6/02/2013 01:21:46 pm »
Писмо
От   erti1015 | Игнорирай | Докладвай нередност
До   brof_86
Дата   Преди 0 минути (06.02.2013 13:19:21)
Тема   Arri veeee mean
Текст   priemi mi priatelstvoto az sum onq erti1015 deto mi kazvashe ne pishi na kirilica

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #152 -: 7/02/2013 12:36:01 am »
От   Krumec | Игнорирай
До   Дoдo
Дата   Преди 4 минути (07.02.2013 00:31:03)
Тема   Re: Re: Smeeshnik
Текст   Amm moga da napravq samo 1 nali az da sum jalkiq da cql jivot mi go kazvat...
no zamisli se akk e ot drugata strana HMM?
Malko hrana che me nervish nali nishto lichno
laino razglezeno pederasko da umresh v kenefa dano iskam vseki boji den da se sujdash s misulta che si edno neshtastno laino ") haha + takiva kato teb eheeeeeee xaxa
haaaa chakai malko zashto se habqqq
  ha bas lovq she daje ne chetesh glupostite koito pisha
xaxa ako nqkoga si se chudel/chudila kakvo e da si seshtash se ostava gatanka koqto nqma da mojesh da raberesh poneje e kodirana v glupostite koito pisha
kogata usuznaesh za kakvo govorq togava moje da sa NARECHESH JALUK pak sum razdraznen ot mnogo pisane puuuuu skaapanqqqk hey jalkar aide preebi se neshto butni mi hotelssla bala prebii me xaxa ne ti stiska si izrazhodish tochka za boi vurhu mene цензура za tebe i za cqlaata ti organizaciq qjte patki selqnduri merry xmas i nazdrave

Да поясня за неразбралите - нарича мен сляндур, а той псува и обижда кат' селянин..  ::)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
« Отговор #153 -: 13/02/2013 11:18:35 am »
Чудя се защо ми изтрихте миналия пост??? ::)

[341 08:53]MJoy: Явно не са те разбрали..добро
утро колега
[341 08:53]ГреянаРакия: Добро утро колежке
[341 08:53]MJoy: ракия, че и греяна... неприятно
Защо не схванах кое е комичното в репликите м/у нас ? Или администратора е длъжен да е "сухар" и дори в чата на затвора да се обръща към приятели на Вие ? Пощадете ме, все пак и аз съм човек  :P
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

ilian122

• Публикации: 207
  • Репутация +1/-11
« Отговор #154 -: 13/02/2013 11:36:57 am »
Защо не схванах кое е комичното в репликите м/у нас ? Или администратора е длъжен да е "сухар" и дори в чата на затвора да се обръща към приятели на Вие ? Пощадете ме, все пак и аз съм човек  :P
Просто на мен ми беше забавна тази ситуация и реших да я пусна тук. Извинете ако съм Ви обидил! :)

не, не съм се почувствала засегната ;)
« Последна редакция: 13/02/2013 11:47:21 am от MJoy »
Ника в играта не ми е ГреянаРакия..... :D

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #155 -: 23/02/2013 08:35:57 pm »
Тупай здраво!
Шанс да уцелиш противника: 95.8%
цензура се измъкна. Добър е в уменията боец и шпионин.

Да му имам златните 4,2%
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

U know me as Mr. 1 day

• Лидер
  • *
  • Публикации: 673
  • Репутация +8/-1
« Отговор #156 -: 24/02/2013 01:36:20 pm »
Шансът си е шанс. Независимо колко е малък, щом е различен от 0, то винаги е възможен вариант :D

Denev

• Публикации: 45
  • Репутация +0/-2
  • Бий за да не бъдеш БИТ !
« Отговор #157 -: 26/02/2013 08:04:36 pm »
Писмо
От   Futu_berk_T | Игнорирай | Докладвай нередност
До   Дeнев
Дата   Преди 30 минути (26.02.2013 19:32:38)
Тема   banda
Текст   dava6 li si fakebooka

Писмо
От   Futu_berk_T | Игнорирай | Докладвай нередност
До   Дeнев
Дата   Преди 0 минути (26.02.2013 20:08:43)
Тема   Re: Re: Re: Re: banda
Текст   a skupe

:D неграмотен, че и нагъл :D :D
« Последна редакция: 26/02/2013 08:10:14 pm от Denev »
Пия, пея и си го вея...

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #158 -: 1/03/2013 08:28:16 pm »

ComprendE

• Публикации: 155
  • Репутация +0/-1
  • Requestat In Pace
« Отговор #159 -: 1/03/2013 10:17:43 pm »
НЕ виждам нищо кой знае к'во в тая снимка? Нали общия брой ковчежета за 1 ден е 5, дали с лични карти или кредити т'ва е решение на самия играч. Тези с многото кредити няма кой знае какво предимство пред другите, освен, че ще си запазят лични карти ..
В минутата, в която решиш да се откажеш си спомни причината поради, която си стискал зъби толкова дълго време !!!

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #160 -: 2/03/2013 11:08:43 pm »
Няма значение дали ще играеш боен или не, пак можеш да си купиш ковчежета.. С това се обезсмисля цялата тая работа за бойния, пак играта не е еднаква за всички, пак тия които си плащат имат много по-огромно предимство спрямо останалите.. Тия, които могат да си купуват ковчежетата с кредити ще пестят връзки, връзките ще дават за буустове, с буустовете ще мачкат обикновенните потребители в бойния.

ComprendE

• Публикации: 155
  • Репутация +0/-1
  • Requestat In Pace
« Отговор #161 -: 3/03/2013 02:29:50 am »
Няма да пестят връзки, а лични карти ... личните карти и от сейфове се падат толкова често, че няма накъде ... едва ли те бъркат 15 лични карти на ден толкова много, че да има значение. Всеки преценява дали иска да пести лични карти или кредити. Тоя който си купи ковчежета с кредити ще дава личните карти за буустове, или обратното. Друг ще даде лични карти за ковчежета, а кредити(или връзки) за буустове, не ти виждам логиката ;)
В минутата, в която решиш да се откажеш си спомни причината поради, която си стискал зъби толкова дълго време !!!

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #162 -: 7/03/2013 11:59:36 pm »
Писмо
От   travestit2
До   bassforever
Дата   Преди 2 минути (07.03.2013 22:57:13)
Тема   zdr? :)
Текст   iskashli da ti zaredq kr chrez ePay ? no shte mi trqbvat emailati i pasa   ti shte si stoish v rega .. kr   shte ti doidat avtomatichno 

Изтрий | Обратно

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Re: бисери - vol.4
« Отговор #163 -: 28/03/2013 10:43:22 pm »
Банда » Гъзарите (#140)
Изпълнявайте задачите редовно!!Никой да не бара парите в касата внесъл съм ги за да може да печелим хубави неща от задачите!! Дъ Ребълс

ilian122

• Публикации: 207
  • Репутация +1/-11
Re: бисери - vol.4
« Отговор #164 -: 2/04/2013 07:01:56 pm »
Банда » Гъзарите (#140)
Изпълнявайте задачите редовно!!Никой да не бара парите в касата внесъл съм ги за да може да печелим хубави неща от задачите!! Дъ Ребълс
Nai-nakraq da vlezna i az v taq tema. Tova go behe pisal stariq bos-beshe vkaral nad 600 miliona v kasata, picha....:D
Ника в играта не ми е ГреянаРакия..... :D