Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ОРДЕНЪТ НА ТИКВИТЕ  (Прочетена 10178 пъти)

Makoun

• Гост
ОРДЕНЪТ НА ТИКВИТЕ
« -: 13/07/2012 12:07:00 am »
След кратки боричкания на тема лидери , кой да бъдел почетен лидер , кой да бъдел бос на топ 10 банда, и всякакви други простотии, реших да създам ОРДЕНЪТ НА ТИКВИТЕ. Тук ще приемаме членове които през времето което са прекарали в играта, са постигнали нещо повече от доказване на умения, печелене на титли , сезони , награди , тук не сме фенове на окултното , изразяващо се в боготворене на играчи, тук всички са равни . хора които са се доказали като личности. Да носиш Тиквения медал на нашият орден е чест, не по малка от тази да ти пише до именцето някаква думичка която да те прави нещо повече от другите

ЧЛЕНОВЕ :
1. Иво магарето : brofkin   - създател и председател на комитета по приемане на членове
2. Димитър : Nighthawk
3. Пацо : Palin
4. Даката : NQKAFTAM
5. Юлияна : Mjoy
6. Георги : Rocky
7.G_A_N_G_S_T_A
8.ThUnDeRr123
9. bisko
10.docenta
11. ХАСО
12.ВЯРА
13.MEGATRON90
14.BоMBeRMaN
15.Rainstorm
16.Додо
17.Chucky
18. tonq
19. FCDunavRuse1949
20.schoolhater
21.Доbs7zZ
22.Ganchew
23.Дино - Аксел Роуз
24. Изрод
25. TI-GER

« Последна редакция: 5/09/2012 04:17:58 pm от Makoun »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re:ОРДЕНЪТ НА ТИКВИТЕ
« Отговор #1 -: 13/07/2012 12:13:03 am »
Я съм играл и съм са доказвал в много чужди сървъри. Дори един на първо място завършен имам..  ;D ;D ;D

Makoun

• Гост
« Отговор #2 -: 13/07/2012 12:13:52 am »
след определянето на първите членове , всеки нов член може да кандидатства като бъде номиниран от член на ордена , и след разглеждане на номинацията му , ще бъде оповестено

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
« Отговор #3 -: 13/07/2012 12:19:12 am »
Искам да съм  "ТИКВИЧКА"  :D може ли да съм поне  в арбитражната комисия  :'(
Подготвила съм си и тога
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Makoun

• Гост
« Отговор #4 -: 13/07/2012 12:36:35 am »
първите членове наградени с Тиквен медал :

1. Пламен - известен сред нашето мафиотско общество като Palin / Архиепископ , за по запознатите е просто Пацо , човек с доказани качества, интелигентност, себераздаване за приятелите си , човек с главно Ч. Допринесъл не малко за развитието на играта ,не само с полезността си като част от екипа но и като добър съветник на начинаещите играчи
2. Димитър от малката Сицилия - за по незапознати Nighthawk -  многократно доказал се като играч , човек който умее да играе както за победа , така и за общото благо на отбора, интелигентен , еродиран , дал не малко и за развитието на играта.

Makoun

• Гост
« Отговор #5 -: 13/07/2012 12:42:43 am »
следващи наградени :
1. Юлияна - Mjoy - немалко свършена работа като член на екипа на играта, но като играч  можеш да изтъкнем особеностите в характера и и неподражаемите и умения като водач на банда, повечето я помнят като откачалката която не се вписваше в общите рамки за отборен играч, правела е на малко за хората с които е играла , позната като Алкохоличката на банда Алкохолиците или пък като бодлива Роза сред мафиотките , днес тя вече е една от тиквите

2. Rocky - търновския сех , известен на повечето като вечно мрънкащия сред мафиотите , той винаги е бил опозиция , човек способен да каже на черното бяло , но пък за сметка на това играч с неповторим стил на игра и умения , неведнъж доказан тук и там , част от банда Хулиганите, готов винаги да се раздава за приятелите си , дано днес връчвайки му тиквен медал , осъзнае че не винаги с главата напред се постигат най ценните успехи в живота

3. Бате Данчо - даката - известен като NQKAFTAM - упорит и непримирим играч, удоволствие е за всеки който играе редом с него , не веднъж показал непостижими за други играчи качества , днес той вече е тиква сред тиквите
« Последна редакция: 13/07/2012 12:47:40 am от Makoun »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #6 -: 13/07/2012 12:51:13 am »
И аз искам.. Кандидат съм!  ;)

ПрИнЦеСкАтА

• Публикации: 266
  • Репутация +3/-11
« Отговор #7 -: 13/07/2012 01:11:15 am »
Щом Юлия може да е тиквичка аз като височайша особа имам повече право на званието.
Та считайте,че се кандидатирам за ТИКВИЧКА

Makoun

• Гост
« Отговор #8 -: 13/07/2012 01:33:10 am »
следващите имена:
1. Дъфката -ThUnDeRr123 - известен сред играчите като член на гилдията на спамерите , той е играч натрупал опит в българския и чуждестранните сървъри , макар и нямал честта да докаже наистина колко голямо сърце на играч има, той винаги е бил човек с мнение за случващото се в играта, и не е пропускал да изкаже личната си позиция по важните въпроси. Макар и недолюбван от много играчи , по един или друг начин той вече е емблема по свой си начин сред мафиотските среди

2.Ицо -  G_A_N_G_S_T_A   - Мнозина считаха че този играч беше един от най подходящите за почетен лидер в играта, но малцина са тези които знаят за заслугите му в играта. През времето в което той се изявява като бос на банда , постигна нещо което повечето топ лидери никога не са постигали , създаде екип , който не е обединяват в името на нечия победа, нечии интереси , врагове или кредити , той създаде отбор, повече приличащ на семейство . отбор далеч от интриги
« Последна редакция: 13/07/2012 01:40:15 am от Makoun »

Rainstorm

• Лидер
  • *
  • Публикации: 710
  • Репутация +12/-7
  • Мирослав Асенов
« Отговор #9 -: 13/07/2012 02:38:42 am »
Не че искам да се изтъквам или да се хваля,
но това:

...нещо което повечето топ лидери никога не са постигали , създаде екип , който не е обединяват в името на нечия победа, нечии интереси , врагове или кредити , той създаде отбор, повече приличащ на семейство . отбор далеч от интриги

важи с пълна сила вече 3 години и 9 месеца И за Банда Водно Колело/TimeOUT/СлаТкоОтмъШТение/Гъзари и Гъзарки (дефакто това е една банда, всички я знаете, но с няколко различни имена).
Държа да го подчертая за пореден път, макар че нещата се виждат отдалеч. И също да отбележа че "виновниците" за това, такъв да е отбора (в добрия смисъл) са били много хора през годините и сезоните!

П.п.:
Извинявам се ако това се приеме от някой като оффтопик!

:)
« Последна редакция: 13/07/2012 02:50:12 am от Rainstorm »
"Това е всичко друго, но не и Игра!" (Бат Сторми+Кака Дари)

"Понякога е много по- мъдро човек да си замълчи, отколкото да каже нещо!" (Бат Сторми)
"Когато няма какво да кажеш, просто не казвай нищо!" (Аврора)
"Само първите няколко "месеца" е трудно, после се "свиква"!"   Фр.Л.Райт  :)

МногоСтеЗле

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-6
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME !
« Отговор #10 -: 13/07/2012 02:55:07 am »
Аз не искам - не обичам изпросените неща! :) Миро, благодаря за признанието. За мен е чест че съм играл в бандата ви, макар и не за дълго, съм доволен :) Определено бандата ти е доказана и достойна, може би една от малкото истински банди в играта!

Rainstorm

• Лидер
  • *
  • Публикации: 710
  • Репутация +12/-7
  • Мирослав Асенов
« Отговор #11 -: 13/07/2012 05:45:11 am »
Точно това ми беше мисълта, Биска;
че в бандата, такава каквато е- всичко се дължи на приятелите с които сме играли, играем и, дай Боже ще играем занапред.
Всичко се дължи на колектива като цяло!    :)

И относно G_A_N_G_S_T_A, разбира се че нищо лошо не искам да кажа, даже чест му прави; но съм сигурен че всички негови хора са допринесли за бандата му, такава, каквато Петков ни я представя. Дано имат и много успехи и занапред!

Но за да не съм в разрез с правилата на темата,
чудя се кой да предложа.
Само да попитам преди това- Брутали как ви се струва като номинация?
"Това е всичко друго, но не и Игра!" (Бат Сторми+Кака Дари)

"Понякога е много по- мъдро човек да си замълчи, отколкото да каже нещо!" (Бат Сторми)
"Когато няма какво да кажеш, просто не казвай нищо!" (Аврора)
"Само първите няколко "месеца" е трудно, после се "свиква"!"   Фр.Л.Райт  :)

МногоСтеЗле

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-6
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME !
« Отговор #12 -: 13/07/2012 05:47:56 am »
Брутали няма място тука, нито в общи чатове (преди малко го изгоних от един  :D ) Това леке е срам за себе си, какво остава за останалите....

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #13 -: 13/07/2012 01:29:28 pm »
Ей тва е да си нямаш друга работа

Дай титли и на хората, които не та кефят

Известен с криворазбрано въображение ще ми е интересно да видя какво може да съчини твоя 'гений'

Ние лидерите направо сме боза в сравнение с вас тиквите  :)... Ся ма яд, че не съм тиква
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Йекстазито ;d

• Публикации: 539
  • Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #14 -: 13/07/2012 04:44:20 pm »
и аз съм кандидат уееееееее
Знаеш ли как си разрешавам проблемите? Или плащам или стрелям :)