Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: съвети за 3.0  (Прочетена 1846 пъти)

Makoun

• Гост
съвети за 3.0
« -: 20/07/2012 11:44:35 pm »
1. играйте без умение ученик : нямате нужда от празни нива , без показатели , така вие ставате слаби
2. старайте се да сте силен спрямо играчите на вашето ниво - така ще печелите повече ценни карти , особено тези за тренировки , за по малко от месец ще компенсирате поне едно седмично пазаруване на карти от контрабандиста
3. когато пазарувате солидно от контрабандиста , разпределяйте разходите си по дни , за да печелите повече дни бонус връзките за похарчени 100 кредита за ден
4. не използвайте картите за тренировки , ако ви се наложи да тренирате допълнително , старайте се да е с връзки, картите пестете за финалните етапи от сезона , колкото и далеч в бъдещето да ви се вижда. ако тренирате картите , вие подобрявате показателите си по начин по който , стимулантите ви излизат по скъпо , така пестите ресурс , и печелите повече
5. избягвайте да хабите излишно ресурси в турнирите
6. ако счетете че даден турнир ви е ценен , внимателно се подгответе по отношение на ресурсите , за да не ви излезе крив , и солен финансово
7. колкото и да не играете за опит , старайте се да не изоставате прекалено , създайте дистанция която поддържайте, но да бъде такава че да можете да я преодолеете бързо при нужда

добавено :
8 . действията ви за опит в играта трябва да са обвързани с карти , т.е. важни за вас са битките над играчи. действията които носят кух опит като бой банда, арести , бой над агенти , не бива да са важни за вас , опит = битка + карта
« Последна редакция: 21/07/2012 11:44:27 am от Makoun »

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
Re:съвети за 3.0
« Отговор #1 -: 21/07/2012 01:26:24 am »
номер 1 ми хареса най-много  :o :D
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
Re:съвети за 3.0
« Отговор #2 -: 21/07/2012 03:06:15 am »
 ;D ;D

Сторми донякъде е прав... То той искаше точно това.. 22 члена в бандата си и то мощни!Но сега бандата му е на прага да я заринат със земята  :-X И съм щастлив донякъде от това  :D ама да се върнем в темата ..

По-точка 5.Точно това направих  >:( изхабих 80 и някоко карти в тур по излизане и резултат - никакъв! 3то място  :P
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥