Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Били Ганчев (Ganchew)  (Прочетена 2975 пъти)

Йекстазито ;d

• Публикации: 539
  • Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
Били Ганчев (Ganchew)
« -: 23/07/2012 03:48:04 pm »
Аз съм Билян Валериев Ганчев от Видин на 16 (ненавършени) годинки, уча в ПМГ "Екзарх Антим І". Играта играя от сезон territory в който бях пълен нууб, около 2 седмици стоях на 100к и се чудех какво да правя, това беше в края на сезона.. чаках около седмица и след като бях понаучил нещо се регистрирах за новия сезон с ник bLacK...RaVeN досто време бях неориентиран, докато не попаднах на "ролекса" и  с 4 часа игра от 50к стигнах 700к.. бях доволен играех си сам, докато не ме поканиха в една банда (името не помня), там направих 1вите си рекети и хората ми дадоха кинти, за да започна сезона завърших в топ 100 мисля, но за мен това беше СУПЕР, беше ми 2ри сезон. Последва почивка от 1 сезон за мен, но докато си цъках в замундада видях рекламата на старата мафия и отново започнах да играя стигнах 50М и ме поканиха в банда $$$.M.O.S.A.D.$$$ с бос ivomotek (един прекрасен човек от Израел с който и до ден днешен поддържам контакти), именно Иво ме въведе в света на мафията даде ми пари за хотели и ми показа номера с битките с банди, другия човек от бандата, който помня е Tedka_Brunetka - едно момиче, което беше адски зарибено от играта.. жалко, че загубихме връзка.. Следващия сезон се запознах с Горан (Гари, ASSASSIN) приятел и до сега, който ме прие в банда НЕПУКИСТИ ЕООД.. тогава се запознах и с 1вия си ВРАГ - Георги, Tyler (ии добре бе кекс), който ме ненавиждаше заради мишкаренето ми.. гърмеше ме яко.. псуваше ме от всичко по МНОГО.. след това започнах да се блъскам за кредити на Смайла и още някви там (не помня никове).. въведоха 30 мин изчакване и Билито със събраните от блъскане кредити и 2-3 ваучера дадени на Руснака избухна и вдигна 400М атака за 1 ден.. доста засади сложих, но ги избих :D След това дойде ред на kapone-то, което не ми хареса и спрях.. затова изпуснах световните бонуси.. завърнах се в 1вото ретро където завърших 30ти - http://prikachi.com/images/563/3270563G.jpg, тук се запознах с Никичето, Дунава, Диян. Следваше новия сезон - 2.1.. там започнах сам, но понеже се развивах добре са сприятелих с Пацо (Palin, IMNesTea) и влязох в неговата банда, но поради малкото време на бандата за игра повечето спряха, а аз се обърнах към Никичето (голям пич и тарикат) прие ме в бандата Eurostars и се запознах с Лъчо (добър приятел с който имах честта да се видя лично), Фънгъса, Кроки (WOoLy) който спечели сезона и Иван (Vanio - страшен приятел, услужлив и жертвоготовен), но пуснаха 2.5 паралелно и се заиграх там.. направиха ъпдейти на оръжията и станах 1G, но спрях да играя.. Един ден Лъчо ме викна да играя турската мафия (мисля 2.5) и аз започнах под ника Амфетаминът - http://prikachi.com/images/832/4525832h.jpg, там помагах на Иван и Лъчо да спечелят 1вите 2 места и се запознах с Биско (страшен приятел, малко ме хейти понякога иначе ми дава полезни съвети :-*) и се сближих с Георги (Tyler - един откачалник с който сега сме доста добри приятели).. последва сезон 2.7 където играех слабо и бяхме в 1 банда с Георги, Биско, Лъчо, Иван и други само за да тормозим Смайла.. направих почивка и се разторавих с турската и бразилската мафия (в бразилската е доста трудно срещу хора с по 1000 $ от акаунт и 4-5 от 1 акаунт :D, главно помагах на Сеха).. Сега в 3.0 се сближих с Вяра (която преди меко казано не харесвах, но се оказа друг човек и се радвам, че я имам като приятел), Станислав (човек, който може да играе, но е импулсивен) и HouseAddicted(Кристиян, човека който е адски побъркан особено ако го биеш на ЦС :D). Сега съм около 70ти в мафията с ник Ganchew и играя за забавление.

През тези години срещнах и други хора - Иво (брофкина), Даката, Розовия (Тъндъра), Веско и Стилян - The Sehs, Гладиятора, Гамена, Райков, Додо(човека който ми е помагал не малко пъти, въпреки, че често се драка с мен  :-*), Митко (NightHawk) и TheEnio (човек който не играе вече мафия, но е супер точен и голям пич.

Ако съм изпуснал някой се извинявам, а ако се сетя още нещо ще добавя.

Поздрави, Били :)
« Последна редакция: 23/07/2012 03:58:00 pm от Йекстазито ;d »
Знаеш ли как си разрешавам проблемите? Или плащам или стрелям :)

Makoun

• Гост
Re:Били Ганчев (Ganchew)
« Отговор #1 -: 23/07/2012 04:02:30 pm »
пу пу да не ти е уруки , все напред и нагоре , но не забравяй да четеш на Христо Смирненски " Приказка за Стълбата " за да ти напомня най важния урок в живота

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #2 -: 23/07/2012 04:10:30 pm »
Тва е човека!
А тва "Розовия" ми разби психиката.  :D

masterjomel

• Публикации: 147
  • Репутация +2/-3
« Отговор #3 -: 23/07/2012 09:53:58 pm »
Наблюдавам форума по-обстойно от 2 месеца и имам добри впечатления от теб Били. Приятна ви мафия 8).

най-голЯмия

• Публикации: 95
  • Репутация +0/-5
« Отговор #4 -: 24/07/2012 11:01:30 pm »
Мойто момче  :-*

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #5 -: 24/07/2012 11:21:47 pm »
Мерси на всички за 'убавите думи :-*:-*:-*:-*

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #6 -: 24/07/2012 11:46:57 pm »
Много си добър (bow)
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #7 -: 25/07/2012 12:05:26 am »
Продължаваме напред и нагоре :)

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #8 -: 25/07/2012 09:48:38 am »
Гоуем пич !  :-* :P

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #9 -: 25/07/2012 10:16:47 am »
и по-гоуем ще стане :-*

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #10 -: 25/07/2012 10:18:33 am »
Били ако започне мафията да играе, чудо ще стане.  :D

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #11 -: 25/07/2012 10:30:19 am »
:D Смей са ама сега само тренирам и сбирам връзки :D

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Re: Били Ганчев (Ganchew)
« Отговор #12 -: 27/04/2013 06:47:36 pm »
Додо(човека който ми е помагал не малко пъти, въпреки, че често се драка с мен  :-*)

Луд си ли, кога съм се дракал с тебе? Закачал съм та само, лекичко така.. :D

Иначе супер момченце, малко дупе, ала бала, глупости :D
Прителче, не се знаем от кой знае колко време, но се сближихме бързо и общо взето прайм си кефа.. Сериозни сме само ако помагаме на Сеха, особено кат сийтваме за едни тъпи арести и двамата :D
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..