Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Мойта история :)  (Прочетена 1365 пъти)

bladepower

• Публикации: 31
  • Репутация +0/-1
Мойта история :)
« -: 25/07/2012 03:26:44 pm »
За мен:
Казвам се Димитър Петков  на 15 години съм от София. Слушам всякакво музика но главно чалга и бг рап и понякога нещо от сорта на : http://www.youtube.com/watch?v=CQP-etYU1ps&feature=BFa&list=PLFAD50764F0524611  
http://www.youtube.com/watch?v=5o6tZsYF3AY&feature=BFa&list=PLFAD50764F0524611 . Обичам да рисувам бил съм в изобразителна паралелка 7 години също така обичам да спортувам тренирал съм много неща (тенис на корт, тенис на маса, футбол, свирил съм на китара, тренирал съм плуване, конна езда и други докато накрая не намерих спорта който наистина ми харесва (борбата) започнах да тренирам борба в същото време ходех и на фитнес и лостове. Докато не ми се появи проблем на ръката поради който трябваше да се откажа от фитнеса и борбата. В момента мога да тренирам само лостове и то не често но достатъчно за да се по държам. Лятото съм на морето защото имаме къща там и всяка сутрин в продължение на 2-3 месеца (лятната ваканция) ставам сутрин в 6 часа за да плувам  по 5километра. Принципно съм против пушенето тъй като баща ми почина от инфаркт преди 2 години, но пуша само по купони.
За мен и играта:
Много добре помня как започнах да играя БгМафия  бях на вън с двама мой приятели който си говореха за тази игра и ме зарибиха и аз да играя почнах беше сезон Капоне тогава по мой сметки съм бил на 9 години моите приятели на 10 и 12  аз бях естествено най-слаб бях 50к и бях много доволен от себе си, но не достатъчно приемах приятелите ми като конкуренция (бяха 100к и 250к) бях много мотивиран да ги мина седнах за 1 седмица на компютъра почти нон-стоп  минах ги и двамата бях 350к някъде съответно те се дразнеха и ми откраднаха акаунта ми  и смениха името му помня че беше точно koki2001 докато накрая 1ния "приятел" не ми го върна към края на сезона тогава вече започнах да си играя и в следващите сезони  (в всички бях слаб, но си подобрявах резултатите малко по-малко. спрях да играя за малко след това почнах с 1 друг приятел  тогава вече бяхме по добри тогава много добре помня че се радвах адски много, че бях влезнал в бандата ВИНПРОМ която за сезона беше много добра. По-нататък играх сам  през сезон някъде и то несериозно имал съм много никове в играта не ги помня всички но някой бяха :koki2001 Woogang bladepower Abrick  и другите не ги помня бях малък не не можех да измисля 1 име както трябва (сегашното ми bladepower  ми е защото обикновено с този ник тествам игри и не знаех, че ще играя в този сезон само си направих акаунт за да видя какво представлява но уви почнах да го играя с възможно най-тъпия никнейм  по-нататък ще го сменям но първо трябва да измисля как ;д Колкото до хора с който съм се запознал в играта не сам много никога не съм търсел приятелство в играта защото бях малък и  родителитеми казваха да не се запознавам с други хора в интернет и така ;д  сега бих искал да намеря някой партниор с който да играя но ме мързи да намеря свестен човек.А и тъй като все още не съм нещо кой знае какво в тази игра и  не знам  всички тънкости човека се отказва защото го мързи да обясни.Това е от мен по-късно може да допълвам,че сега ме мързи
Ето и малко мой снимки:

« Последна редакция: 25/07/2012 11:01:04 pm от bladepower »