Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Българска А ПФГ 2012/2013 - Прогнози, коментари.  (Прочетена 4039 пъти)

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Тъй като току що започна сезона актуални въпроси по темата са :  :)

Кой е вашият фаворит за титлата и защо?

Кои отбори ще са изненадата на сезона/разочарованието на сезона?

Както и да дадете прогноза за 4те отбора, които ще ни представят в евротурнирите догодина.

Аз лично съм левскарче, сигорно не е тайна и се надявам да стане чудото и да се преборим най-сетне за титлата. Дано Илиев се справи и оправдае очакванията ми, лично аз му имам доверие. Мисля, че Ботев ще са опасни този сезон, Лудогорец няма да е по-слаб, ЦСКА е въпросителна,както винаги, Литекс също. Черноморец, Славия, Локомотив Пловдив също имат апетит към челните места, но да видим. Дано да е интересно и най-вече Фейър плей.
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

tishkata

• Публикации: 232
  • Репутация +0/-0
Аз си мисля, че както обикновено нещата ще се развият по два начина различно. До зимната пауза. В първата част на първенството Лудогорец ще мачка, само Левски ще е близо до тях. ЦСКА с многото проблеми са за никъде, някъде в 10-цата. Ботев ще имат добро класиране. След паузата очаквам съживяване на ЦСКА и отслабване на Лудогорец.

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
И аз съм левскар, но ми се струва, че Лудогорец ще вдигат пак купата, колкото и да съм оптимист.. ;[
Защо мисля така ли ? - Защото не виждам кой ще бие по игра Лудогорец..

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
И аз съм левскар, но ми се струва, че Лудогорец ще вдигат пак купата, колкото и да съм оптимист.. ;[
Защо мисля така ли ? - Защото не виждам кой ще бие по игра Лудогорец..
Все някога ще им свършат и на тях парите. Иначе да хубаво играят,но всяко чудо за 3дни

Snaiperista

• Публикации: 1096
  • Репутация +2/-2
  • SPAM Corporation
Литекс и ЦСКА не ги виждам тази година,Лудогорец ще дублират титлата си,като най-вероятно 2-ри ще са Левски.Ботев ще объркат плановете на "големите" и може да се набутат при местата за Лига Европа.Последната квота ще е на спечелилия купата,който няма да е от горе-споменатите 3 отбора,там ми е мъгла,но Черноморец може да направят изненада.

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Може и да дублират, но няма да е лесно. Надявам се да грешите :)
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

dobs7z

• Репутация +13/-22
Може и да дублират, но няма да е лесно. Надявам се да грешите :)
Е според теб кой отбор ще ги спре ?

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
Само Лудогорец  ::)
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

МногоСтеЗле

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-6
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME !
Лудите горски хора пак имат най-голям шанс да спечелят според мен, иначе съм за Левски  ::)

СтАрШиНаТа

• Публикации: 436
  • Репутация +0/-6
  • БгМафия Ултрас :Д
много сте ми интересни преди 2 години не бяхте чували за това отборче ,но като дойде домуз ага големи фенове станахте ,макар че не знаете даже къде се намира разград
[img http://prikachi.com/images.php?images/186/8029186v.jpg[/img]

[23:03:12] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: nz chovek
[23:03:15] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: as si q ubi4am
[23:03:29] BoxteR a.k.a Karfiol: em da
[23:03:39] BoxteR a.k.a Karfiol: ma i kompirq obi4a6..
[23:03:42] BoxteR a.k.a Karfiol: ko 6e praim :D
[23:03:48] RaggAs0uL a.k.a ToTaL: :D

dobs7z

• Репутация +13/-22
много сте ми интересни преди 2 години не бяхте чували за това отборче ,но като дойде домуз ага големи фенове станахте ,макар че не знаете даже къде се намира разград
Е хубу, че се намери такъв географ като теб да ни каже къде е Разград.. :)

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
Аз лично съм за Левски и съм левскар от малък :)

Но с тази корупция смятам, че Лудогорец пак ще вземат титлата и в ЛЕ отново ще играят - Левски, ЦСКА и Локо Плд, които имат шанс за добро класиране ;)

За мен изненадата този сезон може да е само Ботев Плд  :P
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
Всичко е пари бе хора! Всичко е нагласени мачове,черно тото,залагания. Спорта вече отдавна го няма.Няма го нито спортният дух,нито хъса,нито желанието за победа какво ли да кажем спортната форма. Приятно впечатление докарват на хората отбори който са нахъсани и имат желание да се докажат.Но това е за кратко. Когато започнат да говорят големите пари,играчите мълчат,треньорите също. Говори само собственика на отбора или спонсора който има облага от него (да изпере и изкара повече пари). Не напразно през последните няколко години започнаха да се купуват играчи от Бразилия,Конго,Камерун... всякакви събирани от плажовете играчи (разбира се и тук има няколко изключения) но като цяло повечето играчи не бяха нищо по-добро от младите ни играчи в школите (тези който наистина играят а не плащат мама и тате само и само за да играят в някой "ГОЛЯМ" Български клуб) С всичките тези работи спорта замира,играчите постоянно обикалят клубове пият,друсат се и какво ли още не. И на терена не знаят какво да правят. Като тяло в България почти няма спорт,всичко се върти около парите.

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
Все някога ще им свършат и на тях парите. Иначе да хубаво играят,но всяко чудо за 3дни
Парите скоро няма да им свършат. Той Домусчиев на година изкарва толкоз пари, колкото един нормален човек и за 10 живота надали ще успее. Въпросът е кога ще му писне и ще се откаже.

И кое прави някой от коментиралите дотук фенове на Лудогорец? Това, че гледат реално на нещата и никой не може да ги победи в момента не ги прави фенове.

Иначе за мен си е ясно - Лудогорец първи, Левски втори, само от третото място очаквам изненада с едно намърдване на Ботев. :)
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

NoMatter

• Публикации: 1031
  • Репутация +3/-15
Лудогорец може да са купили и 30 мача в А група миналия сезон.Но показаха 10 пъти по-добра игра от Цска и Левски в Евротурнирите такаче няма какво да ги плюете.От Цска съм но това е истината.И този сезон ще са първи просто защото нямат конкуренция не че са много добри.Очаквам ако Цска остане при Титан 7-8 място...