Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Българска А ПФГ 2012/2013 - Прогнози, коментари.  (Прочетена 4990 пъти)

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Всеки отбор, пазещ силните си играчи поне 2 сезона, може да се надява на добро представяне в евротурнирите.От отбор, сглобен за 1 месец, било то и само от звезди, не може да се очаква нищо стойностно. Това е силата на отборната игра. Когато футболистите на терена се разбират добре - те показват най-доброто от себе си. В противен случей се получава Левски/Сараево; ЦСКА/Мура

Най-добрите отбори правят 1-2, най-много 3 промени. Като при 3 промени в титулярния състав, хората са на мнение, че се гради 'нов отбор'. Ние тук пазарим на килограм и продаваме на килограм. В същото време сме със свръхочаквания от новите от 1вия ден и се стига до тук. Надявам се в най-скоро време управляващите този спорт да опитат да запазят отбора си извесно време, а не да продаваме на килограм в Кипър, Турция, Сърбия, Румъния, Китай и прочие.

Тоест един път Левски запази играчите си 3 сезона. На 3тия сезон стигна четвъртфинал.На четвъртия се класи ШЛ, и зимата продаде отбора. За мен това е истината. Правиш нещо с толкова време и го продаваш и почваш от нулата... Може и да са прави де... Който дава парите знае най-добре  :)

По ирония най-добре представилия се български отбор в Европа запази всичките си ключови футболисти и взе 1-2 като дори не ги пусна титуляри въпросните мачове.  :)
« Последна редакция: 20/08/2012 08:37:20 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

kir40

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
Лудогорец ще вдигат пак купата
пвц дограма
« Последна редакция: 29/04/2013 11:40:51 am от kir40 »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
 ::) ;D

Бай Гочо

• Публикации: 54
  • Репутация +0/-0
Или пък може би Берое ,ако решат да не легнат на Левски ,тъй като в момента са си чист сателит ...  :)
Каквото почукало - такова се родило !

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Ай късаме ги тея слаби ЦСКА!  :) :) :) :)
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Да ве, за Йовов съм съгласен, викам си тоя дървар как го напрай тва, а то страхотния удар се оказа рикошет.

Мн слаби и 2та отбора. А тоя Делев дано цял мач играй да съм спокоен, че няма да вкарате гол. И Варела и той.

Само Гари Родригес ми хареса как играе от 20 полеви играчи. Смятай колко сме зле. Това когато трябва в решаващия момент 1 пас да не може да дадеш на 15 метра и да казваш, че си професионалист.... Да ма извиняват. По-добре да се пускат младите ни момчета и колкото могат на тях няма да им се сърдя. Ама тези псевдо играчи по-добре да си ходят там в махлата да играят.

Не повече от 2-3ма чужденци на терена в нашите отбори. Само така ще се оправят нещата. Те по-зле не могат да станат

АЙДЕ, СЪС ЗДРАВЕ СЪРЦА МИЛИОНИ НА ВЕЧНО 2РИ (само че сега е малко по назад)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: 27/04/2013 05:55:34 pm от Ra3oR »

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Бий чорбата по главата БИЙ БИЙ БИЙ!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
:))))

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Май забрайхте вашия гол само преди 5-6 месеца ?

http://vbox7.com/play:d7f5492748 да ви го припомня.  :)

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Радвайте се, че разполагате с криви играчи и много късмет  ;D

Вашия беше по-късметлийски  от на Йовов и то няколко пъти, изобщо чист късмет, тоя веднъж не уцели вратата, а сега ще го изкаратецензурати точния  ;D ;D ;D

П.п.: Гола си е гол. Това дали ще е от центъра, дали ще се удари в 3-те греди и така ще влезе и дали ще се удари в някой играч и чрез рикушет ще влезе не е от никакво значение и не променя факта, че ИМА гол, нали?
« Последна редакция: 27/04/2013 09:19:01 pm от dobs7z »

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
По мои наблюдения, доста голове се получават чрез рикошет (световен мащаб), но се пак ай само този ще е тъпия, щом тъй ви е по-лесно  :)

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
Само ЛЕВСКИ шампион !!!    O0  :)

Важна е победата, не кой какъв гол е вкарал  ;)
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
КОИ СТЕ ВСЪЩНОСТ ВИЕ !?!?!?