Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: България по пътя към мондиал 2014  (Прочетена 13028 пъти)

antonpram_bg

• Модератор
  • Публикации: 2331
  • Репутация +0/-0
Re:ГООООООООООООЛ
« Отговор #15 -: 8/09/2012 08:25:04 pm »
Равен с Италия. Как да не си повярва човек :) Още повече ако е гледал мача как сме ги мачкали по целия терен.
Престиж се гради всеки ден, а се губи за един миг...

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2451
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #16 -: 8/09/2012 08:27:34 pm »
Много хубава преса правеха щом изгубят топката.
Пенев ми направи добро впечатление още като треньор на ЦСКА преди няколко години. Подмлади ги и заиграха много хубав футбол под негово ръководство, сега прави същото с националите. Дано резултатите са все позитивни, дори и да губим някои мачове, важно е да си личи себе раздаването и желанието на всеки един по терена.

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #17 -: 8/09/2012 08:50:59 pm »
Отново може да повдигна вече до болка омръзналата тема за Бербатов, но именно един такъв човек ни трябваше снощи. Нападателят на точното място, който да добута топката във вратата или да завърши някое от безбройните центрирания към тапичката Гъргоров.
Иначе страхотна игра и доста голям малшанс ни лиши от бих казал заслужени 3 точки. Но това е футболът - днес късметът ни обърна гръб, утре ще ни помогне в някой ключов мач. :)
И между другото темата отива в раздел "Спорт".
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #18 -: 8/09/2012 09:27:18 pm »
От целия отбор единствено не съм доволен от Попов. Какви мачове правеше преди... замина за чужбина и се провали тотално, чак ме е яд за него. Иначе страхотна игра от националите... вярно е, че и Италия не се напъваха особено през по-голямата част от мача, но нашите играха с желание... нещо което от години чакам да видя :D

Makoun

• Гост
« Отговор #19 -: 8/09/2012 10:02:09 pm »
тук прокрадвам идеята за черно тото, едва ли би ви убягнал факта че въпреки мащабните залози за знак 2, коефициента не се срина. Италия играеха крайно пестеливо. Свършиха си работата точно за 4 мин, за мен лично мача намирисва. Браво все пак на българския отбор, не смалявам успеха им , но всеки отбор играе колкото му позволява противника, а Италия определено позволи много.

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #20 -: 8/09/2012 10:42:41 pm »
Хораааааааа вие сериозно ли си повярвахте бе? 
Хахах имаме късмет че Италия играха само с Буфон и Пирло... ако всичките добри играчи на Италия играеха щяхме да се радваме че не сме паднали с повече от 4гола...
Вземете се малко в ръце,не летете в небесата защото от високо се пада много по-лошо.
И аз се радвам за това равенство,да играхме добре,да можехме да победим,да съдията ни прецака тук там. Но ще стане или "Всяко чудо за три дни" или нещо наистина се е променило,но помислете малко реално почти същите тези момчета който ни зарадваха така добре снощи,играха и предните ПОЗОРНИ мачове.И Любо го каза,отбор не се гради за седмица,месец или година. Нека бъдем малко реалисти и да не се превъзхваляваме. Да нека момчетата натрупат малко самочувствие,да нека са малко по уверени ама хайде да не забравяме че горе долу все още сме си гола вода (дано да греша)

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #21 -: 8/09/2012 10:44:51 pm »
Така е, позор голям... т'ва да бием Холандците наистина е срамно... 3 дена след това не излизах от нас :D Факт е, че в момента България играе добър футбол, не сме най-добрите, дори не сме близко, НО играем с желание! :)

FCDunavRuse1949

• Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #22 -: 8/09/2012 11:06:41 pm »
Ми дай сега да изпаднем в себеотрицание, че направихме равенство с вицеевропейския шампион. Ако ще и с 11 резерви да играят нас това не ни интересува - нас ни интересува резултатът и представянето на нашия отбор
Да са подходили по-сериозно към мача - проблемът си е техен.
Макар че реално погледнато 5 човека от състава на италианците снощи играха и на финала на европейското. Ако това е малко...

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #23 -: 8/09/2012 11:13:32 pm »
Снимката е от sportal.bg -

Съдиите бяха безпристрастни, нали ? Или греша ?

NoMatter

• Публикации: 1031
  • Репутация +3/-15
« Отговор #24 -: 8/09/2012 11:48:06 pm »
тук прокрадвам идеята за черно тото, едва ли би ви убягнал факта че въпреки мащабните залози за знак 2, коефициента не се срина. Италия играеха крайно пестеливо. Свършиха си работата точно за 4 мин, за мен лично мача намирисва. Браво все пак на българския отбор, не смалявам успеха им , но всеки отбор играе колкото му позволява противника, а Италия определено позволи много.
един човек да се е осетил браво не съм единствен (whew)

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #25 -: 8/09/2012 11:53:53 pm »
Te по-добре да бяха пуснали Лудогорец - Италия..

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #26 -: 9/09/2012 12:18:14 am »
Мога само да кажа, че сме най-мръсната нация! Отвратен съм вече от хора, които не оценяват нищо и постоянно се опитват да злепоставят който и каквото и да е!
Какво искате повече е моя въпрос? Бием ФИНАЛИСТА от последното СВЕТОВНО - Холандия (нищо че е на контрола), правим РАВЕН резултат срещу ФИНАЛИСТА ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО (въпреки, че играхме по-добре), Е ЗАЩО ОЩЕ ПЛЮЕТЕ ???????? Защо винаги трябва да намирате грешките им и да ги изтъквате тях, а не позитивните неща? Срам и позор! Заради такива като вас Бербатов се отказа да играе в националния, а сега го мразите защото не играе... както и да е :) Стискам палци на юнаците срещу Армения. Сигурен съм, че ще ги бием!
Къса ми се сърцето като чета... ей пич Една птичка пролет не прави!
Не разбирайте погрешно това което съм написал или пиша... радвам се че играем добре. Ама докато не направим нещо голямо хубаво и постоянно така ще е.

NoMatter

• Публикации: 1031
  • Репутация +3/-15
« Отговор #27 -: 9/09/2012 01:09:44 am »
Ако това дето казва Макаун беше вярно, съдията нямаше да е против нас! Ставате банални вече.

Нямаш си напредстава докъде стига черното тото :D особено в Италия как връткат просто не е за вярване

FCDunavRuse1949

• Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #28 -: 9/09/2012 08:34:22 am »
Е, тото, тото, но чак пък на официален мач на националите в квалификации...

Makoun

• Гост
« Отговор #29 -: 9/09/2012 11:51:01 am »
дунчи , бедна ти е фантазията. Думата футбол отдавна означава бизнес. Не е случаен факта че футболисти вземат по 170 000 паунда на седмица.

не ми се занимава сега да почна да ти ровя уговаряни мачове, като започнеш от квалификации за лига европа, минеш през преки елиминации в шампионска лига , дори след груповата фаза, та дори можеш да стигнеш и до 2 мача от Евро 2012. 

Какво са според теб 6 , 8 или 10 милиона Евро спечелени от една елиминация в евротурнир , пред угрозата  букмейкър да изплати милиарди евро само заради 1 мач.

ще ти подскажа 1 мач, другите си опитай да намериш сам.

Севиля - Шахтьор Донецк - 2007 резултат 2:2
коефициент за Севиля 1.55
приети залози за мача 7.5млрд евро
резултата ли, едва севиля изравнява

ай от мен да мине още 1 : македония - черно море 0-4
случайни залози от 6 цифрени суми за точен резултат 0-4 попадат пред очите на емисарите , и започва разследване.

ако почнем и да гледаме бъркотиите в италия и германия , започвайки дори от мега гранд Ювентус ...