Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: България по пътя към мондиал 2014  (Прочетена 13776 пъти)

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Re:ГООООООООООООЛ
« Отговор #30 -: 9/09/2012 12:05:12 pm »
Играч като Бербатов не ни трябва в националния. По-добре, че го няма. Играхме хубаво. Дано бием Армения и тогава вече може да започнем да мечтаем за нещо повече. Все пак защо не  :). Изглежда имаме колектив, нещо което много ни липсваше. Сега ако Пенев ги научи и на постоянство ще е най-големия български трениор от мнооооооооого време насам. Пожелавам му късмет  :)
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

tishkata

• Публикации: 232
  • Репутация +0/-0
« Отговор #31 -: 9/09/2012 02:34:06 pm »
За мен проблема е абревиатурата БФС. Както знаете рибата се вмирисва от главата.

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #32 -: 9/09/2012 07:00:54 pm »
Аз мисля, че ще навреди на отбора ако се върне, защото за мен той не е мъжко момче. На светлинни години е от Стоичков. Не е надежден във важните мачове. Това са мнения на хора, много по-запознати от всички нас и не са инцидентни. Щом си вкарал 22 гола и пак не те пускат значи и ти имаш вина. Не харесват поведението му на терена. Не може да имаш претенции, че си голям с 3-4 силни мача на сезон. За националния направи много, но това беше, когато беше по-млад, амбициран и най-вече не беше 'голяма звезда' , но се вижда, че не е незаменим. Не може да отидеш в Манчестър и да заеб*ш България и да искаш народа да те обича. Аз не го уважавам, лично мое мнение. Както вече казах на светлинни години е от Стоичков.
« Последна редакция: 9/09/2012 07:02:53 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

NoMatter

• Публикации: 1031
  • Репутация +3/-15
« Отговор #33 -: 9/09/2012 11:47:42 pm »
Абе разоре как да не заебеш България ти помниш ли че цяла България  го псува колко тичал как го мързяло и какво ли не после накара всички да го искат нали.Да не слагам тук един клип България - Черна Гора 4-0 изработва 3 гола и вкарва един.Какво повече ти трябва ? За да стане голмайстор у най-интересното първенство значи по нищо не отстъпва на Стоичков.Макар и аз да съм на мнение че Стоичков е по-добър.Просто си спомнете когато всички го плюхте да се махна и той го направи и отиде в Манчестър и чак тогава цяла България видя че не може без него и че в 10 мача е вкарала 2 гола а в националния той чупеше рекорди от голове...

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #34 -: 9/09/2012 11:54:15 pm »
Аз видях, че можем. Мартин и Стилян са истинските звезди на БЪЛГАРСКИЯ футбол. Бербатов беше.

NoMatter

• Репутация +3/-15
« Отговор #35 -: 10/09/2012 12:04:01 am »
Когато се класираме на голям форум тогава ще кажа да България може! Съжалявам че звуча песимистично но този мач с Италия не показва абсолютно нищо и реално ще се видим срещу Дания и Чехия за които ние трябва да сме сигурни 3 точки както тук така и там

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #36 -: 10/09/2012 01:57:56 am »
Ако има едно нещо, което се видя, че не сме, то това е сигорни 3 точки за когото и да е било. Реално имаме малки шансове, но за в момента ги имаме и със сърцата игра и отборен дух можем да стигнем много далеч. Много по-важно в тези спортове е отборът. Индивидуалните качества ако не са съчетани с отбора са безполезни. Ако Бербатов дойде със статута на звезда и развали хармонията в отбора, то той не ни е нужен. Имаме нужда от сплотен отбор и дори и да не идем на голям форум, народа ще си обича отбора и хората, които играят за него.

Makoun

• Гост
« Отговор #37 -: 10/09/2012 04:19:20 am »
с малко повече късмет , шанса може да ни се усмихне, и може да го докараме до 4тото място в групата

NoMatter

• Репутация +3/-15
« Отговор #38 -: 10/09/2012 12:05:42 pm »
Бербо няма да се върне не се притеснявай а това че италянците въобще не се напираха защото за тях е ясно че ще си вземат групата e друг въпрос ще видим сега срещу Армения този мач трябва да го вземем без проблем

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #39 -: 10/09/2012 12:10:30 pm »
Дали? Еврофутбол ни дава почти същия коефициент, какъвто беше и на Италия. ;D
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

NoMatter

• Репутация +3/-15
« Отговор #40 -: 10/09/2012 02:07:13 pm »
Еми тука всички сте настръхнали как не сме били италия 2 рите а у как сме ги смазали а армения е 100 пъти по слаба от италия начи трябва без проблем да минем през тях по вашата логика :D

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #41 -: 10/09/2012 07:15:25 pm »
Аз от мое име единствено мога да говоря и повечето знаят, че винаги съм бил оптимист. Не виждам причина и този път да не бъда :). Ако бием Армения утре всичко е възможно. В директните сблъсъци с Чехия и Дания ако вземем 7 точки от 4те мача, което за мен не е невъзможно може да стане някой карамбол. Дания ли е супер сила? Чехия ли е супер сила? Може и да са малко по-добри, но в този спорт нищо не се знае до последния съдийски сигнал :). Колко банално звуча, но е истина. Нито 1 отбор не е застрахован от слабо представяне. Ние бяхме слаби на евро-клалификациите, но сега е нов цикъл... Знае ли човек... Може и това да е нашия цикъл  :). Няма нищо лошо и срамно в това да вярваш и да подкрепяш  :)

FCDunavRuse1949

• Публикации: 1201
  • Репутация +0/-0
  • ДУНАВЕЦ ДОЖИВОТ!
« Отговор #42 -: 10/09/2012 07:22:58 pm »
Що пък да не ги вземем тия 7 точки? Щом на Буфон вкарахме 2, значи и на Чех ще успеем. :)
ОТ ДУНАВ ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ!!!

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2452
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #43 -: 10/09/2012 07:34:39 pm »
Особено ако пази като на европейското, където според мен бе доста под класата си.

Makoun

• Гост
« Отговор #44 -: 10/09/2012 07:39:45 pm »
на чехия и дания сме редовни клиенти , абсолютен песимист съм .