Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Лидери месец Октомври 2012  (Прочетена 6368 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Re:Лидери месец Октомври 2012
« Отговор #15 -: 4/10/2012 06:56:51 pm »
Да дойдат да спорят босовете на бандите, които бяха началото на месеца в топ 10? Банда КАРТЕЛ беше топ 10, ВодноКолело също, АРСЕНАЛ не беше..  ::)

Или просто завист, че не си в тази класация :)

Нито аз, нито г-н Потребител се е борил за тая класация, въпроса е в това, че имаше банди, които в началото на месеца бяха топ 10, а други не.. Те са се борили и за какво? За едно голямо нищо? Някои хора се чувстват специални, като носят тая "титла"..
« Последна редакция: 4/10/2012 08:18:24 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5272
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #16 -: 4/10/2012 08:45:56 pm »
От страни е смешно да спорите за тази титла, която не носи никакви привлиегии в игрови план.

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #17 -: 4/10/2012 08:48:05 pm »
От страни е смешно да спорите за тази титла, която не носи никакви привлиегии в игрови план.
Не споря,Тъндърче ... :)

Просто този човек е жалък,като си мисли,че е по-добър от другите,и темата му за бандата "АРСЕНАЛ" го доказва (доказва и моята простотия де,ама .. )
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

MEGATRON90

• Публикации: 190
  • Репутация +0/-3
« Отговор #18 -: 4/10/2012 09:46:38 pm »
ние сме бг бойци , бгмафиоти или просто хора , в бгмафия има толкова отрицателна енергия .замислете се забравили сме да се забавляваме от играта си в бгмафия или в мафиите или където и да сме , да Иво е прав титлата лидер е само една дума ,но по пътя на логиката и мисленето това не е само дума, тя е уважение към тези бг бойци . Да Радо винаги ще търпи критики от всеки защото има  различна бойна нагласа от останалите бойци. Той твори творения само за своята банда , да хейти  враговете  си в това няма спор  ,но той е войн като  всеки войн  в бгмафия и защитава своята банда и себе си   - това е моето мислене не ми пука какво мислите за мене.
Мисля си админи , бгмафиоти и бгмафиотки да се замислим кой са спънките ни , време е да спреме тези войни а да замислиме за една по спокойна бгмафия , според мене идват добри дни за нас като бг бойци ,но трябва заедно да довършиме нещата мир да има по цялата бгмафия .аз съм за мира в бгмафия мислите каквото искате за мене аз като опитен боец в бгмафия не крия надеждите си да има мир в бгмафия , но като постоянно се коткате това няма да стане .поне веднъж да се обединиме да станем едно цяло  когато това стане да се радваме на играта , да купонясваме заедно , да си казваме " здравей  как си побратиме или Здравей как си днес приятелю ''
Знаете какво е казал Хан Кубрат на своите синове ако сте заедно сте силни ако сте разидинени сте по слаби и раними за своите врагове.
помислете над думите ми , това е игра но тя ни кара да сме все по силни когато сме заедно сме непобедими това показва всяка една банда с бойците си там.
Край
« Последна редакция: 4/10/2012 09:49:09 pm от MEGATRON90 »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #19 -: 4/10/2012 09:53:59 pm »
Ако искахте синхронизация в действията на екипа, се постарайте да не бъдете минималисти и да търсите на всичко кусурите. Винаги ще ги намирате и винаги вие ще оставате недоволни от всичко.

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
« Отговор #20 -: 4/10/2012 10:03:17 pm »
Точно така Тъндъре ;)

И аз да ви попитам, какво съм ви виновен, че отново съм Лидер  ::)

Имало е забавяне и Господ е решил така ;) Точка :)

Успех на всички другия месец и приятна работа на екипа  :) :P
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #21 -: 4/10/2012 10:40:12 pm »
Точно така Тъндъре ;)

И аз да ви попитам, какво съм ви виновен, че отново съм Лидер  ::)

Успех на всички другия месец и приятна работа на екипа  :) :P

философче :) . да не учиш право ?

По темата; Може би вече и лидерите не са от значение в играта. :)

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
« Отговор #22 -: 4/10/2012 10:42:05 pm »
Отностно въпроса ти за ученето : Смятам да следвам Право в СУ ;) :) :P

Приятна вечер отново ;) :) :P

И смятам да не пиша повече в тази тема ;) :) 8-)
« Последна редакция: 4/10/2012 10:43:43 pm от spydemon »
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

tonq_

• Публикации: 342
  • Репутация +1/-0
  • ... пуцане му е мамата ...
« Отговор #23 -: 4/10/2012 11:19:27 pm »
моля те НЕДЕЙ да учиш право...още един адвокат с нисък коефициент ще допринесе за упадъка на родината ... по-добре агрономче нещо а - у  ::)

по темата за лидерите (не за тоя месец,а като цяло) ами да си призная честно до сега не съм забелязала нито един от тях (лидерите - било то ТОПаджии или по "заслуги и цялостен принос" ) да е защитил по някакъв начин титлата си (може на ЛС да са помогнали на едно,две новоизгряващи мафиотчета,но до там) ...
Млада прахосмукачка търси своя боклук в живота!
Най-много от всичко мразя кифли без шоколад да ми се правят на кроасани!!!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #24 -: 4/10/2012 11:30:33 pm »
Защо пораждате тези отрицателни и пълни със злоба чувства един към друг? Няма ли да е по-добре да си премълчавате всичко това което искате да кажете/напишете и да си помислите, че сте го направили в някой друг - паралелен свят?

Ай

• Публикации: 85
  • Репутация +0/-0
  • ♥♥♥♥♥
« Отговор #25 -: 4/10/2012 11:39:24 pm »
Луда работа.....
Не мога да разбера какво толкова като си "почетен лидер" за месеца...Това е пълна пародия...
Титли се дават когато човек е заслужил и се е доказал във времето...а не че е влезнал в топ 10 и то с подкрепата на още 20 човека(тях неизвестно защо винаги ги забравят)...
Ако се дават титли да се дават на хора,които са направили нещо през месеца....Има достатъчно стойностни хора в играта...

Един съвет...ако ще учиш право......Господ няма да ти помогне...   ;)
Най -важното в живота е какъв избор ще направиш. Съдбата на всеки човек се определя от избора, който прави във всеки отделен момент...
Достойнството е единственото нещо, което сами си даваме и никой не може да ни го отнеме!....
Никой не може да ви накара да се чувствате по- долу от него без вашето разрешение..... 

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #26 -: 5/10/2012 12:29:00 am »
Точно ти не пиши за тези неща, че се излагаш   ;)

Мога - пиша, който не може - стои и гледа.

ThatSomeone

• Публикации: 272
  • Репутация +3/-3
« Отговор #27 -: 6/10/2012 11:10:11 am »
Не разбирам какъв е проблема да се прави скрийн в 00:00:01 в началото на първият ден на всеки месец. След това ако ще админ да се появи и на 10-и примерно, лидери ще бъдат тези, които са си заслужили. Тогава сигурно ще се спори защо едни са били няколко дена по-малко лидери и т.н.. В темата не видях някой да е показал скрийн, нито да е помогнал на Администрацията с такъв, за да покаже каква е била класацията на 01.10.2012 в 00:00.01. Много по-лесно за всички ще е, ще има видимо доказателство кой къде е бил в класациите и няма да има по 100 поста в тема, в която трябва да има само 1 + няколко поздравления.

По повод нагласянето и кой бил лидер в даденият момент. Тук се навлиза в яко издребняване. Важното е, че бандата е в топ10, кой ще е лидера няма никакво значение. Пък и най-лесно може да се направи като правило, че избраният лидер трябва да остане бос на бандата до 20 число на месеца и ако дори за момент не е и има доказателство за това, да му се маха ранга. Чисто, просто, ясно. Добавяне на няколко правила за повече яснота и никой няма да има за какво да се сърди после.
Високи, сини планини,
Реки и златни равнини
Небе, по-нежно от коприна –
Това е моята родина!

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #28 -: 6/10/2012 11:15:17 am »
Не разбирам какъв е проблема да се прави скрийн в 00:00:01 в началото на първият ден на всеки месец. След това ако ще админ да се появи и на 10-и примерно, лидери ще бъдат тези, които са си заслужили. Тогава сигурно ще се спори защо едни са били няколко дена по-малко лидери и т.н.. В темата не видях някой да е показал скрийн, нито да е помогнал на Администрацията с такъв, за да покаже каква е била класацията на 01.10.2012 в 00:00.01. Много по-лесно за всички ще е, ще има видимо доказателство кой къде е бил в класациите и няма да има по 100 поста в тема, в която трябва да има само 1 + няколко поздравления.

Би трябвало да си имат backup и да могат да видят кои са били лидерите на бандите в топ 10, не виждам да им е някакъв проблем ?

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #29 -: 6/10/2012 01:49:52 pm »
Лидер или не, всеки лидер е играч, като останалите. Само титлата му е различна. Няма различно потекло или каквото и да било...