Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Лидери месец Октомври 2012  (Прочетена 7163 пъти)

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
Re:Лидери месец Октомври 2012
« Отговор #30 -: 6/10/2012 03:13:35 pm »
Пак се обаждам. Радке,това правило не би ли трябвало да важи и за теб :

Лидер или не, всеки лидер е играч, като останалите. Само титлата му е различна. Няма различно потекло или каквото и да било...
  ???

А вместо да се възгордяваш,че си бос на такива играчи,като твоите - даже някои не влизат в играта със седмици,вземи пусни една обява във вестника,че отговаряш на всяк'ви въпроси на всички гангстери в играта (това важи за за всички Лидери) ?

Ама,то ти не можеш да играеш ... ще им даваш съвети как да джибкат кредити ли ?!  :o
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #31 -: 6/10/2012 03:27:49 pm »
Аз не се гордея, че съм бос на някаква банда... Къде съм написал това нещо? Да съм казал, че играя за да направя банда да влезе в някой топ? Ако реша мога да го направя, но не искам. Акъл ли не ти достига или така си мисля?

Едит:

Ти някакъв секретар ли си ми, че ми държиш сметка и ми правиш отчети на кредитите? Както мога - така ги изкарвам, не виждам това какво те грее, освен че изпитваш завист видима на просто око.
« Последна редакция: 6/10/2012 03:33:06 pm от ОбичамРусиКаки »

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
« Отговор #32 -: 6/10/2012 03:40:38 pm »
Тъндърче,станало е недоразумение  ::)
Пак се обаждам. Радке,

Съжалявам .. говоря на демона  :)
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #33 -: 6/10/2012 03:47:59 pm »
Извинявам се тогава.  :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #34 -: 6/10/2012 04:12:39 pm »
Не разбирам какъв е проблема да се прави скрийн в 00:00:01 в началото на първият ден на всеки месец. След това ако ще админ да се появи и на 10-и примерно, лидери ще бъдат тези, които са си заслужили. Тогава сигурно ще се спори защо едни са били няколко дена по-малко лидери и т.н.. В темата не видях някой да е показал скрийн, нито да е помогнал на Администрацията с такъв, за да покаже каква е била класацията на 01.10.2012 в 00:00.01. Много по-лесно за всички ще е, ще има видимо доказателство кой къде е бил в класациите и няма да има по 100 поста в тема, в която трябва да има само 1 + няколко поздравления.

По повод нагласянето и кой бил лидер в даденият момент. Тук се навлиза в яко издребняване. Важното е, че бандата е в топ10, кой ще е лидера няма никакво значение. Пък и най-лесно може да се направи като правило, че избраният лидер трябва да остане бос на бандата до 20 число на месеца и ако дори за момент не е и има доказателство за това, да му се маха ранга. Чисто, просто, ясно. Добавяне на няколко правила за повече яснота и никой няма да има за какво да се сърди после.

Замислих се защо не направих скрийн, като видях че Админите не засичат, но късно се сетих..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..