Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Sasals  (Прочетена 1695 пъти)

sasals2

• Публикации: 171
  • Репутация +0/-5
  • Аз съм си аз ... и ти нямаш право на мнение! ;)
Sasals
« -: 21/10/2012 01:00:06 pm »
Та,разгледах темите и реших и аз да се напиша тука. Само ТЕ ли ще имат теми,ааа  >:(

Име в рийл-а: Ники;
Ник в момента в играта (сезон 3.0):WhitеDemon;
Стари никове:Sasals,BlackDemon,АзСъмСиАзНаПукНаВсичкиВас,ЧичоСкруч  ..

Започнах да цъкам от края на сезон 2.5,понеже братовчеда ме зариби.. той беше 5то ниво. И беше "големия играч",аз реших да се регистрирам и в продължение на 10 минути,не можеш да разбера какво трябва да правя и изобщо къде съм.  ::)
Лутайки се,изведнъж братовчеда писа нещо в скайпа,той да влезел и да ми вдигнел нивата  >:( Дадох му аз паролата,влезе и ми вдигна 3 нива .. и аз много се радвах .. взех си пищаче Макаров  :D И вдигнах първите си 200К респект  :D После изоставих играта и се регнах в средата на сезон 2.7,тогава Хау-са беше 1ви и му "завиждах",и исках да съм като него  ??? Защо ли  ???
 Както и да е, в сезон 2.7 се научих да играя.. завърших около 2000-3000ен в ранг листата  ;D
После започна коледния сезон снежни битки и играхме отначало с едни френдчета леко по леко с бандата.. и стигнахме до 7мо място,изведнъж боса спря да влиза.. ядосах се, напуснах. Станах предател. Взеха ме във Бандата на GARVANA - Чичо Фънгъся .. забравих й името сега,ама после като се сетя,може да го напиша  O0

Почнах да цъкам ожесточено,станах към 90ти в листата, после 2 дни преди да свърши сезона спрях да играя и се преместих отново в 2.7,,
дадох нещата на един приятел,който тогава е свършил 50ти накрая на сезона .. а беше 10-15М респект зад мен  ::)
В сезон 2.7 до края си правех няк'ви смешни бандички и вкарвах хора по 1М респект в нея.. та,нали всички обичат да ги наричат "шефе" и тем подобни  ;D

Започна сезон 3.0,чаках с нетърпение да започне .. стоях пред компа с пепси-то, и не издържах вече,бях написал ника и паса, с които щях да се регна и чакам да стане 0.00 секунди,за да се регна и се регнах във втората секунда на сезона. :)

Така,седях няколко дни в топ 100,и в топ 10 .. и спрях да се развивам, и да зареждам. Постепенно нацяло спрях играта.. преди 2-3 месеца започнах пак да играя, кака Тоня беше направила TimeOUT и попитах за банда и тя каза "ДА" изпрати ми покана,влязох и се запознах там със Жоро (ВълК), с който не се понасяме, способен е на всичко, за да ме унижи  :D, Ради (Закуска,Radiii,Атанасова) - сестричката ми,не по кръв,а по душа  :-* , и други хора имаше, но не искам да ги споменавам .. защото те станаха предатели и напуснаха бандата  :-X
След това се съюзихме с ВодноКолело,с Миро и останалите и сформирахме  бандата СлаТКоОтмъШТениЕ .. (отново  ;D) , като цяло се гордея, че съм бил в тези 2 банди и много си ги харесвам и обичам, но въпреки всичко имахме няк'ва караница с Миро, за което съжалявам.. и искам да му се извиня  :) Нарекох го "лъжец" и го обиждах,,
Намерих нови приятели,и искам да им кажа никчетата и имената, за да не се разсърдят  :-*  ;
n1k14e7o,BlackDevil - Копирвача goD_  ;D
Харпия,зайчето бъни - Мимчето ;
Надето ;
SPECNAZ7, един човек, който винаги ме развеселява и е много забавен ;
Боби ; - всички го знаем  :D
Lady_Vampire - Ледената хубавица и същевременно,най тънкообидното същество на земята и човечето което най-лесно се сърди ;
Симона ;
УайлдФайайр - шефчето на Бандата,и стари дружки сме с него,но той не ме помни ..  :-[
HollowDemon , пич голям много кефи и бих оставил наследството си на него ;
zdravu1 , ако не съм аз.. той нямаше да е нищо  >:D
Салваторе ;
G_A_N_G_S_T_A - Ицето, шефчето .. на най-добрата банда в играта  :)
Томо - За мен той просто си е най-добър, вдигна една камара нива само с арести  :o
GreenEagle - мразя го тоя  ;D
XFactor ;
ONE_BOY - Пацо  :-*
Тъндъря
Бебето_Беглец ..
MEGATRON90 - разсърди се, че не съм го вписал и му се извинявам, но не мога да помня всички ;/ затова,му се извинявам лично  8)

Има още много,но ще ме извинят .. няма да пиша повече,ще ви заболят главите  :)
« Последна редакция: 21/10/2012 01:13:20 pm от sasals2 »
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

УайлдфайаР

• Публикации: 102
  • Репутация +0/-3
  • Един забравен...
Re:Sasals
« Отговор #1 -: 21/10/2012 01:32:39 pm »
След толкова много изброени намерих и моя милост там
Поласкан съм  O0
→I'm not here I'm living in the future←
  Това ,че ви казвам истината в очите не ме прави хейтър
Самия израз "абсолютно щастие" носи тревога ♫♪♫
Това,че срещу теб е най-добрия не значи НЕ МОГА !♫♪♫ 8)
Не е важно колко пъти ще падаш , важното е колко пъти ще успееш да станеш :) - Уайлдфайар 8)

http://www.youtube.com/watch?v=JVYWheJVF3w ► На това казвам музика
http://www.youtube.com/watch?v=WwlYstABFSM-Цепи мрака само за ценители ;)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #2 -: 21/10/2012 01:38:59 pm »
Страшен пичага веее!  :-* :-* :-*

sasals2

• Репутация +0/-5
« Отговор #3 -: 21/10/2012 01:50:18 pm »
Страшен пичага веее!  :-* :-* :-*
Почти колкото теб  :)

След толкова много изброени намерих и моя милост там
Поласкан съм  O0
И аз съм поласкан, че си поласкан   >:D
денс  ♥●♥●♥салса 2 двоен купон е когато е на линия само блекдемонски хитове ♥●♥●♥

MEGATRON90

• Публикации: 190
  • Репутация +0/-3
« Отговор #4 -: 21/10/2012 01:53:59 pm »
Ники можеш спокойно да ме махнеш от там не искам изпросени неща , как няма да съм сърдит аз на този боец салсата1 какви творения съм  писал и не само това а и го уважавах, но всеки боец се променя така стана и с Емо и брофа които се промениха доверието към мене нормално брофа ми се сърди за казани неща , ако някой му каже: Брофе Мегатрона ти е казал ,че не ставаш за боец естествено ще му повярва на него в место на мене  и да се извиниш няма файда. за Емо знам го от предишни сезони уш приятел накрая си маха френда в бгмафия защото на него му е угодно .на днешно време са малко  свестните приятели в бгмафия ,но най -много се наблюдава  всеки гледа да урони престижа на другия , мене всеки ме мрази това няма спор , всеки ми се смее да така е ,аз винаги съм се държал учтиво със всеки ,но явно аз съм нищо в тази игра това го знам от много време  насам.

sasals2

• Репутация +0/-5
« Отговор #5 -: 21/10/2012 02:00:31 pm »
Не се самосъжалявай! Това, че съм те пропуснал, както и други 100тици от приятелите ми в БГМ-то, не ги прави НЕприятели или нещо подобно  :(

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #6 -: 21/10/2012 05:06:06 pm »
Пичага, малко лигав си пада.  ;D

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #7 -: 22/10/2012 12:03:16 pm »
"приятелите" в тази игра се броят на пръсти, другите са просто използвачи  ::)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..