Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Битки за по-малко от 10 минути! (v3.0)  (Прочетена 3275 пъти)

Agrippina

• Публикации: 158
  • Репутация +2/-5
Напоследък отчаяни от бавната направа на битки ми се оплакаха хора.  ;D Та реших да споделя с всички, как аз правя битки за по-малко от 10 минути. :D

Стъпка 1. Натискаме на "Намери бой", можете да го намерите, като отидете на улицата Ви, намира се по-отгоре.

P.S: В "Намери бой", са сложени всички гангстери с +8 нива над Вас и обратното с -8 под вашето. Затова и е толкова лесно, т.е. сложени са Ви всички гангстери, които евентуално можете да биете.

Стъпка 2. Отваряте си всички гангстери в нови табове, които Вие можете да биете (не е задължително всички, например - отваряте 5 гангстера в различни табове, биете ги, затваряте табовете и продължавате нататък).

P.S 1: Преди беше забранено да се отварят нови табове и беше наказуемо, но сега е позволено.

P.S 2: Не е като да се блъскаш в класацията, да отваряш всеки гангстер, да търсиш и да ровиш. В "Намери бой", са подредени по това кой е отрит и кой не, тоест - първите са открити след това следват тези които и остава най-малко време до откриването и до това да могат да бъдат пребивани, след това са гангстерите с повече време и т.н.

P.S 3: Не ме бива много в обясненията, затова ако има нещо не ясно, питайте.  ;D

Лично при мене действа, не отделям повече от 10 минути за битки, максимум 15.  :)
« Последна редакция: 1/11/2012 11:53:14 pm от Agrippina »

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
Re:Битки за по-малко от 10 минути! (v3.0)
« Отговор #1 -: 3/11/2012 06:05:28 am »
При някой 50 ниво с 200М респект няма да действа, така както действа при теб.. Най-лесния начин те да си правят битките бързо е от класацията по нива да пробират хората с ниво около тяхното и по-слаби от тях.. И за да не кликат прекалено много, като си намерят някой такъв - десен бутон --> отвори в нов подпрозорец.
Аз лично така си бия, отварям си 20 човека в нови табове и после цъкам само "Атакувай" и бия хикса на таба.. За около 30 минути си правя около 200 битки..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

voldo17

• Публикации: 326
  • Репутация +7/-2
  • Лягайте ;D
« Отговор #2 -: 3/11/2012 08:12:01 am »
^Подкрепям. Още по-бързо е като натиснете контрол + клик върху човека - отваря се в нов таб и така с 20 клика имате 20 таба.  :)

Agrippina

• Публикации: 158
  • Репутация +2/-5
« Отговор #3 -: 3/11/2012 01:42:49 pm »
При някой 50 ниво с 200М респект няма да действа, така както действа при теб.. Най-лесния начин те да си правят битките бързо е от класацията по нива да пробират хората с ниво около тяхното и по-слаби от тях.. И за да не кликат прекалено много, като си намерят някой такъв - десен бутон --> отвори в нов подпрозорец.
Аз лично така си бия, отварям си 20 човека в нови табове и после цъкам само "Атакувай" и бия хикса на таба.. За около 30 минути си правя около 200 битки..

Все пак , на който както му е по-удобно, аз лично от 1во ниво така си бия.  ;D И не се оплаквам, лесно, бързо и безотказно...

U know me as Mr. 1 day

• Лидер
  • *
  • Публикации: 673
  • Репутация +8/-1
« Отговор #4 -: 5/11/2012 08:19:38 am »
^Подкрепям. Още по-бързо е като натиснете контрол + клик върху човека - отваря се в нов таб и така с 20 клика имате 20 таба.  :)

Най-бързото е като се натисне със скрола върху името на човека - отваря директно нов таб и можеш да отвориш цяла страница (30 човека) за около 30 секунди

А най-бързото затваряне: Ctrl+W

;)

По-лесно е (ако не е вдигнал ниво) да гледа от историята си :) там му е най-бързият начин

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #5 -: 5/11/2012 01:38:11 pm »
По-лесно е (ако не е вдигнал ниво) да гледа от историята си :) там му е най-бързият начин

Историята, но за там трябва да е ВИП. :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #6 -: 6/11/2012 06:23:43 pm »
Аз си гледам историята като правя следващите битки. Но, ако не си вип ще гледаш историята на кукуво лято. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

BGDaRKeR

• Публикации: 41
  • Репутация +0/-1
« Отговор #7 -: 22/11/2012 03:26:39 pm »
Хубава тема . И аз така си биех !  :D

+1 репутация  :)
Велик е не онзи, който никога не пада, а този, който винаги се изправя.

AUDI_TT

• Публикации: 618
  • Репутация +3/-4
  • ROOT !!!
« Отговор #8 -: 1/02/2013 03:46:05 am »
Може да използваш и скрола на мишката, като го натиснеш, той директно отваря в нов таб

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Re: Битки за по-малко от 10 минути! (v3.0)
« Отговор #9 -: 24/05/2013 08:15:15 pm »
Това е в помощ на новопостъпилите играчи!

NeVuZmOjEn

• Публикации: 119
  • Репутация +0/-2
« Отговор #10 -: 24/05/2013 11:35:55 pm »
А ако не вдигаш често нива и биеш едни и същи хора, може да ги сложиш в игнор листата, и от там се вижда кой е открит и кой не е още преди да си отишъл на улицата му ;)

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
« Отговор #11 -: 24/05/2013 11:54:17 pm »
А ако не вдигаш често нива и биеш едни и същи хора, може да ги сложиш в игнор листата, и от там се вижда кой е открит и кой не е още преди да си отишъл на улицата му ;)

Хм.До сега не съм го опитвал това.Но също може да е полезно.