Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Ковчежета.  (Прочетена 1955 пъти)

Йекстазито ;d

• Публикации: 539
  • Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
Ковчежета.
« -: 1/01/2013 03:59:00 pm »
Тъй като идва края на състезанието за таблета, мисля че е време админите да ни дадът жокер за какво ще бъдат използвани те в последствие и другото, което ме интересуваше е ще има ли някакви утешителни награди за топ 3 или топ 10 в състезанието ?
Знаеш ли как си разрешавам проблемите? Или плащам или стрелям :)

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re:Ковчежета.
« Отговор #1 -: 1/01/2013 04:01:38 pm »
Как беше приказката...

Момента на изненадата. Може би още не са измислили какво ще се прави с тези ковчежета и затова не казват..  >:(

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #2 -: 1/01/2013 04:03:24 pm »
Силно искам да разбера за какво ще се използват защото не малко хора са хвърлили доста ресурси в печелене на тези ковчежета...

Blu3_Fiv3

• Публикации: 305
  • Репутация +2/-3
« Отговор #3 -: 1/01/2013 05:44:22 pm »
Дори и да не може за нищо да се използват, пак не трябва да се оплаквате. Който ги купува го прави заради таблета. Не е ли достатъчно това да имаш шанс да спечелиш таблет?

А и все пак ще е много несправедливо спрямо играчите от останалите сървъри. Малко че в другите сървъри нямаме тази възможност да спечелиме таблет, ами отгоре на това и няма да можеме да купуваме и след това използваме тези ковчежета за това което вие ще можете.

На мен ми е все тая и няма да ми пречи да ви дадат да ги използвате някъде в играта , но не е справедливо.  ;) ;)

CR7

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-2
« Отговор #4 -: 1/01/2013 05:46:20 pm »
За това играй БГМАФИЯ не се прави на интересен във всяка тема с твойте чужди сървъри ;)
Различно от на другите..

Blu3_Fiv3

• Репутация +2/-3
« Отговор #5 -: 1/01/2013 05:48:46 pm »
За това играй БГМАФИЯ не се прави на интересен във всяка тема с твойте чужди сървъри ;)

Това къде играя си е мой личен проблем. Отново ще кажа че на мен ми е все тая, но има играчи които не играят бгмафия защото не са българи, и също зареждат кредити както правите вие в бгмафия.

CR7

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-2
« Отговор #6 -: 1/01/2013 05:50:18 pm »
 В чуждите сървъри броят на онлайн играчите е много по-малък от нашия тъй, че няма какво да коментираме темата.

Ще чакаме отговор от админ дали ще се ползват за нещо или няма :)
Различно от на другите..

Blu3_Fiv3

• Репутация +2/-3
« Отговор #7 -: 1/01/2013 05:55:07 pm »
В чуждите сървъри броят на онлайн играчите е много по-малък от нашия тъй, че няма какво да коментираме темата.

Ще чакаме отговор от админ дали ще се ползват за нещо или няма :)

Пич аре стига говориш глупости щото ме караш да спамя темата а не ми беше това целта.
Щом сме малко в другите сървъри и нe заслужаваме същото което вие заслужавате (това разбирам с твоя коментар, че няма смисъл да се занимават с нас защото сме по-малко) да направят кредитите по-евтини. По-малко внимание, по-малко забавление, по-евтини кредити..Така ше компенсират.

Повече няма да пиша за да не спамя темата, каквото искаш ми обеснявай. Доказа ми че с теб няма смисъл да споря.

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #8 -: 1/01/2013 05:55:31 pm »
Цитат
Който ги купува го прави заради таблета

72.   bassforever   188   ТурбоМадами
1.   BLАCK_DEVIL   222   A_T_A_K_A

Според теб дали го правя заради таблета?

Blu3_Fiv3

• Репутация +2/-3
« Отговор #9 -: 1/01/2013 05:57:17 pm »
72.   bassforever   188   ТурбоМадами
1.   BLАCK_DEVIL   222   A_T_A_K_A

Според теб дали го правя заради таблета?

Остават 9-10 дни. Ако той спре да купува ковчежета а ти купуваш по 5 на ден, мисля че ще го надминеш. Всъщност не мисля, обеден съм в това, не съм толкова зле с математиката.

1.   valio73   7 608 870 160   Пътят_на_Машин
6071.   D-Rose   18 123 779    -

По твоята логика, какъв е смисъла да играя след като нямам шанс да го настигна първия?..Освен всеки който няма шанс да настигне първия, или поне така мисли, да спре да играе.
« Последна редакция: 1/01/2013 06:00:38 pm от Blu3_Fiv3 »

bassforever

• Публикации: 834
  • Репутация +4/-14
« Отговор #10 -: 1/01/2013 06:06:14 pm »
Остават 9-10 дни. Ако той спре да купува ковчежета а ти купуваш по 5 на ден, мисля че ще го надминеш. Всъщност не мисля, обеден съм в това, не съм толкова зле с математиката.

1.   valio73   7 608 870 160   Пътят_на_Машин
6071.   D-Rose   18 123 779    -

По твоята логика, какъв е смисъла да играя след като нямам шанс да го настигна първия?..Освен всеки който няма шанс да настигне първия, или поне така мисли, да спре да играе.

Ако баба ти беше мъжка сега нямаше да пишем нали?

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #11 -: 1/01/2013 07:36:00 pm »
В чуждите сървъри все едно няма Администратори и все едно и те не могат да ви измислят нещо такова за Коледа..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Blu3_Fiv3

• Репутация +2/-3
« Отговор #12 -: 1/01/2013 09:24:05 pm »
В чуждите сървъри все едно няма Администратори и все едно и те не могат да ви измислят нещо такова за Коледа..

могат да измислят ама не могат да го направят..

Йекстазито ;d

• Репутация +14/-5
  • живот като на сън (:
« Отговор #13 -: 1/01/2013 10:14:22 pm »
Дори и да не може за нищо да се използват, пак не трябва да се оплаквате. Който ги купува го прави заради таблета. Не е ли достатъчно това да имаш шанс да спечелиш таблет?

А и все пак ще е много несправедливо спрямо играчите от останалите сървъри. Малко че в другите сървъри нямаме тази възможност да спечелиме таблет, ами отгоре на това и няма да можеме да купуваме и след това използваме тези ковчежета за това което вие ще можете.

На мен ми е все тая и няма да ми пречи да ви дадат да ги използвате някъде в играта , но не е справедливо.  ;) ;)

Ако нямаше да се използват нямаше да ги въведат в другите сървъри, отделно админите казаха, че ще имат приложение, стига спам, искам компетентен отговор :)

Blu3_Fiv3

• Репутация +2/-3
« Отговор #14 -: 1/01/2013 10:34:11 pm »
Ако нямаше да се използват нямаше да ги въведат в другите сървъри, отделно админите казаха, че ще имат приложение, стига спам, искам компетентен отговор :)

Мога ли да разбера къде има ковчежета в другите сървъри?..